Portal mobilny Plus.pl

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
stusie
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Post autor: stusie »

niektórym się to przyda ja jednak wolę sprawdzić coś w necie na komputerze ;)
bombel
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: bombel »

czasami tam wchodzę i przeglądam wiadomości ;-)
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Post autor: katix5898 »

korzystam z tego i jestem zadowolony
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ja korzystam bardzo często. Dla mnie dobre rozwiązanie żeby szybko i darmowo poczytać wiadomości, sprawdzić pogodę czy kursy walut. Czasami z nudów czytam tam kawały. Dobry pomysł z tym komórkowym portalem ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

świetna sprawa. szkoda że ma być tylko do 31 grudnia... może Plus coś wymyśli (np. dalej będzie tak jak teraz :-D )... na miesiąc na tym portalu jest średnio 15mln odsłon :D Play który siebie nazywa siecią multimedialną, daje tylko pierwszą stronę wap za darmo, a dalej - płaci się! :lol:

PS. Ostatnio mam wrażenie, że bardzo wolno chodzi ten portal...

;-)
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

Fajne to jest nawet :)
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Plus ciągle udoskonala swojego WAPa!:-) Wchodząc na pierwszą stronę już można zobaczyć zmiany. Teraz można oglądać również (oprócz TV Biznes) również Polsat News! Póki co, jest jakiś błąd, i pod TV Biznes ogląda się Polsat News... :-)
Więcej na ten temat jest tutaj.

Swoją drogą jaki jest potrzebny download żeby oglądać TV na plus.pl? Wystarczy EDGE?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:Swoją drogą jaki jest potrzebny download żeby oglądać TV na plus.pl? Wystarczy EDGE?
Teoretycznie powinien starczyć nawet GPRS, tyle że jakość wtedy będzie fatalna (jakość proporcjonalna do prędkości).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Aha, muszę wypróbować. Ale potrzebne jest jakieś specjalne oprogramowanie (patrz media2.pl), ale jakie? Na SE k600i można coś takiego zrobić, czy musi być to wyższej klasy telefon? 8-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:Ale potrzebne jest jakieś specjalne oprogramowanie (patrz media2.pl), ale jakie?
Telefon musi obsługiwać videostreaming.

Kiedyś na plus.pl w komórce można było ogadać na żywo bigbrothera. Było to darmowe. Teraz po przeczytaniu newsa na media2 widzę że płaci się za oglądanie :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Teraz po przeczytaniu newsa na media2 widzę że płaci się za oglądanie :-/
Myślałem, żeby kupić pakiet internetu, ale nie schodzi on jeżeli jest ustawiony WAP. Chyba, że na ustawieniach Internet można przeglądać strony WAP?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:Chyba, że na ustawieniach Internet można przeglądać strony WAP?
Jak wchodzę przez Operę Mobile to na ustawieniach Internet wchodzi mi strona wap.plus.pl. Ale pamiętam jak miałem Nokię 6288 to na ustawieniach Internet wyświetlało mi informację że strona dostępna dla użytkowników Plusa. Także musisz spróbować.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze: Jak wchodzę przez Operę Mobile to na ustawieniach Internet wchodzi mi strona wap.plus.pl. Ale pamiętam jak miałem Nokię 6288 to na ustawieniach Internet wyświetlało mi informację że strona dostępna dla użytkowników Plusa. Także musisz spróbować.
Mam taką samą sytuację jak Ty z 6288, tylko że łączę się przez WAP i pobiera kasę z konta, więc łączę się przez przeglądarkę która już była w telefonie. :-) A czy serwer PROXY powinien być włączony czy wyłączony?
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Znalazłem taką ciekawostkę:
~Simplusowiec pisze: Do nr 161: Sprawdziłem wielokrotnie, za oglądanie TV Biznes w moim Simplusie, na Nokii N73 ME nie zapłaciłem ani grosza. To że wyrażasz zgodę za pobieranie z konta za transmisję danych nie oznacza że coś się płaci:)Korzystasz z darmowego wap.plus.pl i za protokół Video też nic nie płacisz ściągając materiał z wap.plus.pl. Opóznienie TV Biznes w stosunku do telewizora- jakies 4-5 sekund... Tego jeszcze nie grali w żadnym pre-paidzie. Wyobrażacie sobie darmoą telewizję w Orange albo w tak taku , ja nie:) a tu Simplus prosze...
2008-12-02 20:21 116.34.rev.vline.pl
Muszę to sprawdzić ! :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Chciałem wejść na tą TV przez WiFi. Niestety nie działa :-(

Przestał mi działać profil WAP na Omni (nie wczytują sie strony). Wysyłałem ponownie ustawienia i nic :-/ Nie wiem co jest grane :-/ Działa tylko profil Internet.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ