Portal mobilny Plus.pl

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

sprawdzałem TV Biznes i potwierdzam, nie pobiera opłaty! :-) Sprawdzałem na zasięgu GPRS niską jakość, która chodzi dobrze, ale obraz jest naprawdę niskiej jakości, więc spróbowałem wysokiej (też na GPRS), i obraz był w dużo lepszej jakości, ale co dwie sekundy film się zatrzymywał, a za kolejne 2 ponownie dwie sekundy filmu i replay... :-) Szkoda, że nie mam EDGE w k600i, bo wtedy w wysokiej jakości chodziłoby zapewne bez problemu. No to liczę na jeszcze inne kanały... :-)

Plus jednak ma chyba jednak najlepszą transmisję danych, co potwierdza nie tylko wygranymi testami ale takimi usługami jak te, które obciążają sieć a i tak są (póki co) za darmo... :-)
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Orfi »

Do oglądania tego to trzeba mieć w telefonie profil dostępu do danych VIDEO. Można go przesłać z www.plus.pl. Ten profil odpowiada za strumieniowanie video w telefonie. Nie wydaje mi się,żeby to było darmowe. W Orange też mają taką usługę i jest płatna z pakietu kwotowego. Nie wiem jak jest w Erze.
Orfi
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Orfi pisze:Nie wydaje mi się,żeby to było darmowe.
Bo tutaj to jest taki "wałek" jak na razie. Teoretycznie usługa jest płatna. Ale widać jest to na tyle nowa usługa że działa jeszcze darmowo. To pewnie kwestia czasu...

Dzisiaj bawiłem się tym u kumpla SE k510i i też nie pobrało opłaty :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Opłata za oglądanie kanału wideo wliczona w koszt połączenia z portalem plus.pl. Czy uruchomić transmisję? TAK NIE
Jak to rozumiecie?

Według mnie wynika z tego że oglądanie TV jest darmowe, tak samo jak portal plus.pl.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

skoro jest wliczona w "koszt", czyli jest za darmo. :-) W przeciwnym razie jest jeszcze reklamacja... :-) Ja też się bawiłem u kumpla dzisiaj (właściwie to już wczoraj) na SE k510 i ładnie chodzi, tylko, że nie chciał się włączyć w wysokiej jakości film... :) Dzisiaj zobacze jak to chodzi na Samsungu D900... :-) A miał być też Polsat News i go nie widze...
Orfi, możesz śmiało wejść. :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mariusz9a pisze:Przestał mi działać profil WAP na Omni (nie wczytują sie strony).
Zrobiłem "format" na Omni i zaczął działać WAP.
Przetestowałem TV, działa na Omni bardzo dobrze, przy najwyższej jakości transmisji :-) Oczywiście opłaty nie pobrało :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Sonik22

plus.pl

Post autor: Sonik22 »

czy plus.pl w kom jest za free ?? i google ??
prosze o odp
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Sonik22 pisze:czy plus.pl w kom jest za free ?? i google ??
Plus.pl jest darmowy jeśli łączysz się przez ustawiania WAP_GPRS. Niby do końca roku jest za darmo, ale myślę że przedłużą :-) a raczej mam taką nadzieję :-P
Google nie jest darmowe i płaci sie za transmisję danych według cennika.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mirekb
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2008, o 14:34

Post autor: mirekb »

witam.pytanie jest proste:chce wziac z plusa k800i.sciagnac opere na niego i jechac z pakietu 50Mb na operze wlasnie sciagajac ustawienia internet gprs..czy dobrze to chce zrobic?bo nie chce sie naciac na oplaty za internet zgodne z cennikiem,zaznaczam ze nie mialem NIGDY SE wiec nie wiem dokladnie jak to ustawiac w profilach itp.prosze o precyzyjny opis jak to zrobic dla se k 800i.dzieki
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

w ustawieniach -> łączność -> ustawieniaInternetowe -> Profile Internetowe wybierz Internet_GPRS
w ustawieniach -> łączność -> Opcje transm. strumieni -> Łącz używając -> Internet_GPRS.
Profil Internet_GPRS bedziesz miał automatycznie wgrany.
mariusz: czy laczac sie przez Video profil tez Plus.pl jest darmowy?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:37 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:mariusz: czy laczac sie przez Video profil tez Plus.pl jest darmowy?
Niestety nie mogę tego sprawdzić. W Omni nie da się ustawić profilu Video jako profil przeglądarki internetowej :-/ Ale wszystko wskazuje na to że tak, ponieważ oglądając TV na portalu plus.pl uruchamia się profil video (jest to wyraźnie pokazane w Windows Mobile) a za połączenie dalej nie płacimy nic :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Ja rowniez potwierdzam ze tv biznes z plus.pl jest darmowe. Trzeba tylko pamietac o ustawieniu WAP a nie INTERNET.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

witan93 pisze:Ja rowniez potwierdzam ze tv biznes z plus.pl jest darmowe. Trzeba tylko pamietac o ustawieniu WAP a nie INTERNET.
Przez WAP nie da się oglądać TV. :-)
Sonik22

Post autor: Sonik22 »

plus.pl w kom jest za darmo czy nie ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Sonik22, już o to pytałeś. Odpowiedziałem kilka postów wcześniej.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ