więcej w plusie [zero do wyboru + doładowanie]

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
que
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2015, o 10:43

więcej w plusie [zero do wyboru + doładowanie]

Post autor: que »

witam, mam pewne pytanie

posiadam na razie taryfe 'wiecej smsow i internetu' ale chcialbym przejsc na 'wiecej w plusie'. zastanawia mnie tylko jedna rzecz

zakladajac, ze chcialbym wybrac SMSY za darmo - wklepuje *136*11*30# za 3 zl i mam. co natomiast jesli chcialbym doladowac sobie konto za 50 zl? przy pomocy tego kodu *136*11*08# ? w sensie musialbym wylaczac ten pierwszy pakiet, a po przeminieciu tej miesiecznej promocji po doladowywaniu dalej musialbym korzystac z tego kodu na 3 zl by miec smsy?

czy to jest tak, ze zamawiam sobie smsy za 3, potem wpisuje kod na doladowanie i to wszystko ladnie dziala, a po miesiacu trace normalne tylko rozmowy do wszystkich, a smsy zostaja?

jesli tak to prosze o informacje [jesli to robi jakas roznice] czy po zmianie taryfy najpierw zamowic smsy czy doladowac konto za 50 zl z uzyciem tego miesiecznego kodu

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: więcej w plusie [zero do wyboru + doładowanie]

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj que,
que pisze:czy to jest tak, ze zamawiam sobie smsy za 3, potem wpisuje kod na doladowanie i to wszystko ladnie dziala, a po miesiacu trace normalne tylko rozmowy do wszystkich, a smsy zostaja?
Tak. Jak wygaśnie Promocja do doładowań, to pozostaną SMS-y w ramach usługi SMS-y za 0 zł w Plusie.
que pisze:jesli tak to prosze o informacje [jesli to robi jakas roznice] czy po zmianie taryfy najpierw zamowic smsy czy doladowac konto za 50 zl z uzyciem tego miesiecznego kodu
Aby zadziałała promocja Nielimitowane Rozmowy i SMS-y w Plusie, po zmianie taryfy należy ja włączyć, a następnie po potwierdzeniu jej dodania, zasilić konto za minimum 50 zł.

A nie rozważałeś naszej najnowszej taryfy Plus na Kartę bez limitu i promocji Rozmowy i SMS bez limitu w Plusie: http://www.plus.pl/na-karte?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ