Problem z prędkością LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
siemaJD
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 sty 2024, o 20:57

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: siemaJD »

Michał_Plus pisze: 6 lut 2024, o 14:37 siemaJD, parametry sygnału nie są złe. Prześlij proszę opis sytuacji wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podasz nam numer zgłoszenia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Przysyłam numer zgłoszenia
CASE/240206/1963

Jesli potrzeba wiecej informacji prosze sie ze mna skontaktowac na podany adres email w zgloszeniu
lub podam go tutaj: [wymoderowano]@gmail.com
Ostatnio zmieniony 7 lut 2024, o 09:09 przez mariusz9a, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie podajemy publicznie danych kontaktowych, gdyż mogą one zostać wykorzystane przez osoby postronne.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5502
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Michał_Plus »

siemaJD, poprosiłem o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
DustEyezz
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 sty 2024, o 20:03

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: DustEyezz »

siemaJD pisze: 6 lut 2024, o 21:16
Michał_Plus pisze: 6 lut 2024, o 14:37 siemaJD, parametry sygnału nie są złe. Prześlij proszę opis sytuacji wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podasz nam numer zgłoszenia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Przysyłam numer zgłoszenia
CASE/240206/1963

Jesli potrzeba wiecej informacji prosze sie ze mna skontaktowac na podany adres email w zgloszeniu
lub podam go tutaj: [wymoderowano]@gmail.com
Była jakaś odpowiedź? Problem do dziś dzień nadal występuje.
siemaJD
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2024, o 20:57

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: siemaJD »

DustEyezz pisze: 21 lut 2024, o 15:59
siemaJD pisze: 6 lut 2024, o 21:16
Michał_Plus pisze: 6 lut 2024, o 14:37 siemaJD, parametry sygnału nie są złe. Prześlij proszę opis sytuacji wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podasz nam numer zgłoszenia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Przysyłam numer zgłoszenia
CASE/240206/1963

Jesli potrzeba wiecej informacji prosze sie ze mna skontaktowac na podany adres email w zgloszeniu
lub podam go tutaj: [wymoderowano]@gmail.com
Była jakaś odpowiedź? Problem do dziś dzień nadal występuje.
nadal nic nie zrobili dostalem maila ze po ich stronie wszystko git, jak grzecznie zasugerowalem ze im sie cos pomylilo i maja to naprawic to juz drugi raz mnie ktos zbywa ze proces odpowiedzi zostal przyspieszony w tym momencie na odpowiedz czekam juz ponad 2 tygodnie, jednym slowem umowa w plusie to do bramy i sie nie znamy
ODPOWIEDZ