Problem z prędkością LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Gryzon
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 gru 2023, o 08:10

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Gryzon »

Nie posiadam 5g i póki co to nie zamienię telefonów. A czy to nie powinno być rozbudowane. Przecież nie jestem sam inni zapewne mają ten sam problem.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5502
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Michał_Plus »

Gryzon, obecnie nie ma planów na modernizację tych stacji o dodatkowe pasma 4G.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gryzon
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2023, o 08:10

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Gryzon »

Czyli co zostaje rozwiązanie umowy? Przecież nie idzie nic obejrzeć. Nie sądzę abym tylko ja miał problem. Jest jakieś wyjście z sytuacji?
matixsolo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sty 2024, o 19:59

Packet loss

Post autor: matixsolo »

Witam mam taki problem ze podczas gry co jakiś czas pojawiają się na minutę może dłużej "packet loss" i są na poziomie 50-70%.I też ping na discordzie podczas tego wynosi 5000ms i nie da sie nikogo zrozumieć. Podczas gdy to się pojawiło spróbowałem zrobic speed test i wyniki są na tym samym poziomie co bez packet loss. Mam router i anetne ZTE T3000
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5502
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Michał_Plus »

matixsolo, na "speed test" nie ma spadku ping? Jakie masz wtedy parametry sygnału? Próbowałeś, z poziomu CMD w Windows, sprawdzić ping do ich strony (polecenie ping) oraz trasę pakietów (polecenie tracert), żeby potwierdzić czy serwery odpowiadają?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Rademenes
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 sie 2023, o 05:20

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Rademenes »

Sprawdź wyniki mojego Speedtest! Jak szybki jest Twój internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/9825174788
Poranny pomiar sieci w Żmigrodzie... Nie dziwię się, że ludzie uciekają z tej sieci. Ja czekam n zakończenie umowy i też zmieniam sieć.
matixsolo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sty 2024, o 19:59

Packet loss

Post autor: matixsolo »

Witam mam taki problem ze podczas gry co jakiś czas pojawiają się na minutę może dłużej "packet loss" i są na poziomie 50-70%.Podczas gdy to się pojawiło spróbowałem zrobic speed test i wyniki są na tym samy (pingu, wyslania jak i pobierania). Moj router to zte t3000 a antenta zte mc889. Podczas tych packet loss zrobilem tracert do serwera tej gry w ktorej mam problem (w załączniku wyniki na lewo podczas tych packet loss a na prawo gdy wszystko jest normalnie)
Załączniki
image.png
Ostatnio zmieniony 12 sty 2024, o 11:58 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono wpis do właściwego tematu.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5502
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: Michał_Plus »

matixsolo, jakie są wtedy parametry sygnału? Na inne adresy jest podobnie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
matixsolo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sty 2024, o 19:59

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: matixsolo »

siła sygnału jest na poziomie -75 a -80 na inne adresy nie sprawdzałem
matixsolo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sty 2024, o 19:59

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: matixsolo »

wyniki w speed tescie to 14 ping/265 download/65 wyslanie nawet takie same sa podczas gdy pojawiaja sie packet loss
matixsolo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sty 2024, o 19:59

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: matixsolo »

teraz sprawdzilem na telefonie podglad na parametry sygnalu a na komputerze grałem i nie intesywnosc sygnalu jest ciagle na poziomie -72 do -76 jakosc na poziomie 12.5 do 15 i dalej pojawiaja sie packet loss co jakis czas
DustEyezz
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 sty 2024, o 20:03

Re: Packet loss

Post autor: DustEyezz »

matixsolo pisze: 11 sty 2024, o 21:03 Witam mam taki problem ze podczas gry co jakiś czas pojawiają się na minutę może dłużej "packet loss" i są na poziomie 50-70%.Podczas gdy to się pojawiło spróbowałem zrobic speed test i wyniki są na tym samy (pingu, wyslania jak i pobierania). Moj router to zte t3000 a antenta zte mc889. Podczas tych packet loss zrobilem tracert do serwera tej gry w ktorej mam problem (w załączniku wyniki na lewo podczas tych packet loss a na prawo gdy wszystko jest normalnie)
Widzę, że nie ja jedyny mam ten sam problem. Co ciekawe inna lokalizacja sądząc po tracert, a problem identyczny.
matixsolo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sty 2024, o 19:59

Re: Packet loss

Post autor: matixsolo »

DustEyezz pisze: 12 sty 2024, o 19:03
matixsolo pisze: 11 sty 2024, o 21:03 Witam mam taki problem ze podczas gry co jakiś czas pojawiają się na minutę może dłużej "packet loss" i są na poziomie 50-70%.Podczas gdy to się pojawiło spróbowałem zrobic speed test i wyniki są na tym samy (pingu, wyslania jak i pobierania). Moj router to zte t3000 a antenta zte mc889. Podczas tych packet loss zrobilem tracert do serwera tej gry w ktorej mam problem (w załączniku wyniki na lewo podczas tych packet loss a na prawo gdy wszystko jest normalnie)
Widzę, że nie ja jedyny mam ten sam problem. Co ciekawe inna lokalizacja sądząc po tracert, a problem identyczny.
czyli albo plus cos blokuje albo ustawic cos trzeba w routerze albo antenie ja juz myslalem ze moze cos z moja kartą sieciową
AMENODORE
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2024, o 21:05

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: AMENODORE »

Problemy Plusa juz sie przyzwyczailem mam ten sam problem co ciekawe doszedlem do tego ze problem wystepuje tylko na serwerach zagranicznych gdy jednak lacze sie z serwerami polskimi pakiet loss nie wystepuje. Problem zaczal wystepowac jakos 2/3tygodnie temu przynajmniej u mnie naszczescie ExitLag rozwiazal problem w wiekszosci.
DustEyezz
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 sty 2024, o 20:03

Re: Problem z prędkością LTE

Post autor: DustEyezz »

AMENODORE pisze: 12 sty 2024, o 21:08 Problemy Plusa juz sie przyzwyczailem mam ten sam problem co ciekawe doszedlem do tego ze problem wystepuje tylko na serwerach zagranicznych gdy jednak lacze sie z serwerami polskimi pakiet loss nie wystepuje. Problem zaczal wystepowac jakos 2/3tygodnie temu przynajmniej u mnie naszczescie ExitLag rozwiazal problem w wiekszosci.
To by dużo wyjaśniało no i czasowo około tak samo, 2/3 tygodnie. Od 3 dni zaczęło być tak, że teraz już na 4 minuty normalnego internetu zaczyna przypadać 6 minut 70% packet loss.
ODPOWIEDZ