Pakiet internetowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Pakiet internetowy

Post autor: g-rs »

Z regulaminu, który Ci wyżej podlinkowałem wynika, że pakiet nie dotyczy rozmów - zarówno video jak i głosowych.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

zippi,
g-rs pisze:Z regulaminu, który Ci wyżej podlinkowałem wynika, że pakiet nie dotyczy rozmów - zarówno video jak i głosowych.
Zgadza się:
Pakiet SocialMedia nie pomniejsza limitu transferu danych z aktywnego pakietu transmisji danych w ramach serwisów Facebook, Messenger, Instagram, WhatsAppz wyłączeniem transmisji danych przez serwery proxy, aplikacji korzystających z mechanizmów kompresji danych (np.: przeglądarka Opera Mini), transmisji danych pochodzącej od reklamodawców zewnętrznych zamieszczających swoje filmy reklamowe w serwisach, pochodzące z innych serwerów. Bezpłatna transmisja danych w ramach serwisów Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, nie dotyczy: Camera App (wszelkie usługi wykorzystujące kamerę, jak videocall), Pages Manager App (menedżer do zarządzania stronami FB), Facebook Blackberry App (ze względu na proxy), Proxy browsers (jeśli klient używa FB w przeglądarce), VoIP (dotyczy wszelkiego typu rozmów głosowych).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Pakiet internetowy

Post autor: annika »

Mam pytanie odnośnie pakietu "Ja+ 1GB na 30 dni" w taryfie "Ja+ na Kartę I"

W tym wątku konsultantka napisała, że jest to pakiet non stop:
viewtopic.php?f=99&t=17888&p=226109#p226101

ale takie zapisy regulaminu budzą moje wątpliwości:

"Par. 2 pkt. 4. Abonent może korzystać z Pakietu internetowego, gdy posiada dodatnią wartość swojego konta (min. 1 grosz)i jednocześnie znajduje się w Okresie ważności dla usług wychodzących (posiada aktywne konto).

[...]

Par. 4 pkt. 3. W okresie zawieszenia Promocji oraz po jej wyłączeniu, opłaty za transmisję danych będą rozliczane zgodnie z Cennikiem TaryfyJA + NA KARTĘ lub Cennikiem Taryfy JA + NA KARTĘ I, które są dostępny na stronie internetowej http://www.plus.pl"

Regulamin:
https://www.plus.pl/documents/16/2234a4 ... 30_dni.pdf

Czyli reasumując, jeśli użytkownik wyczyści sobie konto do zera i nie będzie można pobrać opłaty, to połączenia internet będą obciążać konto na minus?
A jeśli pieniądze zostaną na koncie, ale nie będzie odnowionej ważności konta, to internet będzie pobierał z tych środków?

Czy może się mylę i po prostu wszelkie połączenia będą zablokowane, także internet?

----

Ogólnie potrzebuję jakiegoś taniego pakietu w niewielką ilością danych tylko dla zabezpieczenia smartfona. Powinien odnawiać się cyklicznie, aby tego nie przegapić i działać non stop. Jeśli jest coś lepszego w innych taryfach, na które można przejść z "Ja+ na Kartę I" to proszę o poradę.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Basia_Plus »

annika,

aby pakiet internetowy działał, saldo konta musi być dodatnie i konto aktywne (posiadać zachowany termin ważności).
annika pisze:Czyli reasumując, jeśli użytkownik wyczyści sobie konto do zera i nie będzie można pobrać opłaty, to połączenia internet będą obciążać konto na minus?
Nie.
annika pisze:Jeśli jest coś lepszego w innych taryfach, na które można przejść z "Ja+ na Kartę I" to proszę o poradę.
Możesz przejść do oferty Nowy Plush, w której można aktywować pakiet 5 GB za 5 zł. Więcej info na temat taryfy i dostępnych w niej promocji tutaj: viewtopic.php?f=99&t=17888&p=226109#p226101.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ