Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: vod »

Wśród wielu operatorów telekomunikacyjnych rośnie cały czas konkurencja,następuje nawał wielu promocji.
Podobnie dzieje się w świecie telewizji cyfrowej.
Coraz większe zainteresowanie nowymi technologiami,wiele promocji i firm oferujących
dostęp do płatnych pakietów TV zachęcają nas do korzystania z ich oferty ;-)
W związku z tym, pochwalcie się z jakich płatnych platform telewizji satelitarnych,lub kablowych korzystacie.

Kod: Zaznacz cały

Ja osobiście jestem abonentem Cyfry+ już bardzo dawno,także posiadam telewizję nowej generacji N,z obu platform jestem zadowolony  ;-) 
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6163
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: mariusz9a »

Ojciec IPTv na łączu TP. Chyba jest zadowolony :-D Ja TV rzadko oglądam. U siebie w pokoju mam podstawowych 9 kanałów z UPC i całkowicie mi to wystarcza.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: tomek »

Obecnie chodzi dekoder HD z platformy N i jest OK. Wcześniej Cyfrowy Polsat i TnK.
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: katix5898 »

N na kartę jestem bardzo zadowolony
Obrazek
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: pawelryb »

Ja korzystam z Vectry: telewizja analogowa+Internet. Nie narzekam, choć niektóre programy śnieżą mi na karcie telewizyjnej, na telewizorach ok.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: pasqal »

Multimedia Polska: kablówka + HDTV, a także stacjonarka i Internet. Jeśli chodzi o cennik to nic nie przebije, jakość usług również bardzo dobra - nie zaznałem jeszcze żadnej poważnej awarii, oprócz jednej czy dwóch drobnych usterek w ciągu kilku lat :-)
Nie wiem, czy jestem ewenementem, że nie narzekam na swojego usługodawcę, ale z tego co widziałem, to na MM mocno najeżdżają... ja absolutnie nie widzę powodu.
And remember: respect is everything…
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: pawelryb »

pasqal pisze:Multimedia Polska: kablówka + HDTV, a także stacjonarka i Internet. Jeśli chodzi o cennik to nic nie przebije, jakość usług również bardzo dobra - nie zaznałem jeszcze żadnej poważnej awarii, oprócz jednej czy dwóch drobnych usterek w ciągu kilku lat :-)
Nie wiem, czy jestem ewenementem, że nie narzekam na swojego usługodawcę, ale z tego co widziałem, to na MM mocno najeżdżają... ja absolutnie nie widzę powodu.
Znajomy założył sobie kablówkę MM z internetem. Raz w miesiącu awaria, usuwana po 7-10 dniach od zgłoszenia telefonicznie i osobiście w biurze obsługi, a panowie potrafili przyjść (po zresetowaniu switchy) i wmawiać, że to błąd karty sieciowej (najciekawsze, że jakoś w całym bloku wszystkim padły karty sieciowe). Teraz przechodzi do Vectry
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Telewizja:kablowa,satelitarna itp. forumowiczów

Post autor: pasqal »

No proszę, czyli krótko mówiąc pofarciło mi się - w Lublinie nie wiadomo mi nic na temat złych opinii. W bloku również wszystko w porządku - a może tylko u mnie zainwestowali w porządną infrastrukturę? ;-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ