Słabe pobieranie

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Lukszlt
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lis 2020, o 23:25

Słabe pobieranie

Post autor: Lukszlt »

Witam jakiś czas temu pobieranie się zepsuło z 20 mb/s do 150 kB/s nie wiem o co chodzi czy to może być, że naprzyklad przekroczyłem limit pobierania bo dużo pobrałem w ostatnie dni ale internet niby bez limitu wysyłanie i opóźnienie jest dobre tylko cos z pobieraniem
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Słabe pobieranie

Post autor: zbych_in_flames »

Tak to pewnie FUP. Masz limit podstawowy -> potem działa w ramach usługi "bez limitu LTE". Jeśli pobierzesz dużo danych, zazwyczaj jakieś 100GB powyżej limitu podstawowego, to prędkość może zostać przycięta. Wróci do normy dopiero wraz z początkiem nowego cyklu rozliczeniowego.
Lukszlt
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2020, o 23:25

Re: Słabe pobieranie

Post autor: Lukszlt »

zbych_in_flames pisze:Tak to pewnie FUP. Masz limit podstawowy -> potem działa w ramach usługi "bez limitu LTE". Jeśli pobierzesz dużo danych, zazwyczaj jakieś 100GB powyżej limitu podstawowego, to prędkość może zostać przycięta. Wróci do normy dopiero wraz z początkiem nowego cyklu rozliczeniowego.
Ok rozumiem a da się jakoś szybciej przywrócić normalną prędkość zapłacić szybciej czy coś bo nic się nie da zrobić z takim internetem
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Słabe pobieranie

Post autor: zbych_in_flames »

Plus internet extra - aktywacje mozesz zrobić np.: przez Plus online. Powinny się wyświetlać tylko te które pasują do Twojej taryfy.
ODPOWIEDZ