Brak 2000gb

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Apate
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lis 2023, o 08:50

Brak 2000gb

Post autor: Apate »

Wczoraj zarejestrowałem swoją kartę sim, doładowałem za 40zl a kiedy uaktywniłem pakiet 2000gb to pokazuje 0/0kb, na stronie plusa pokazuje w zakładce "oferty i pakiety", że zużyłem je a dopiero przecież to włączyłem
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 320
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Brak 2000gb

Post autor: wlo »

Jeśli zrobiłeś tylko to co zrobiłeś, to nie spełniłeś wszystkich warunków promocji. Inaczej - zasadniczego warunku nie spełniłeś - nie dziw się, że nie dostałeś pakietu ;-)
Inna kwestia - oczekujesz 2000 GB od razu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Brak 2000gb

Post autor: Joanna_Plus »

Apate,

aby promocja zadziałała należy spełnić następujące warunki:
§ 2 Zasady Korzystania z Promocji
1. W celu skorzystania z Promocji Abonent musi:
a) znajdować się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (tj. w okresie, w którym może wykorzystać Wartość konta i
korzystać z Usług);
b) włączyć Promocję zgodnie z instrukcją podaną w pkt 1poniżej;
c) włączyć lub posiadać już na koncie aktywny jeden z pakietów cyklicznych: „Bezlimit i 35GB”, „Bez limitu i 20 GB 5G”, Abonent winien korzystać nieprzerwanie z pakietów cyklicznych przez cały okres uczestnictwa w Promocji.
Więcej informacji w regulaminie: https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... GBPlus.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ursus83
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2014, o 11:56

Re: Brak 2000gb

Post autor: ursus83 »

Jeszcze trzeba wklepać krótki kod nie wie co za idiota to tak wymyślimy aby móc aktywować niektóre pakiety tylko kodami co zmusza do przekładania karty między rurę-smatrfon
ODPOWIEDZ