Zarabianie w internecie

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...

Co sądzisz o zarabianiu w internecie?

Super sprawa, można nieźle zarobić.
2
11%
To zabawa dla tych którym się nudzi w domu;)
5
28%
Nie warto się w to bawić bo mało się zarabia.
4
22%
To czysta głupota i marnowanie czasu.
7
39%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: tomek »

HuMOryStycZnY93 pisze:Nooo obadalem xD Nawet już konto doladowalem ^^Dzienx za tego linka
spoko, mam nadzieję, że więcej osób uwierzy w to, bo wydaje mi się, że wiele ludzi jest zniechęconych do tego typu stron jakimiś wcześniejszymi pseudopromocjami...
HuMOryStycZnY93 pisze:No i na twoim koncie powinny sie pojawić dodatkowe Otinki xD za moją rejestrację :-)
pojawiły się :-)
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: tilla »

ja też się zarejestrowałam :-)
tylko niestety nie z Twojego linku, bo zdążyłam się zarejestrować wcześniej ;-)
no, jak na razie 101 otinek jest - czyli na doładowanie wystarczy :-)
tylko z doładowaniem muszę poczekać, aż mi się skończy umowa w Playu i telefon na kartę przejdzie :-D
tylko tak mi się coś widzi, że pierwsze doładowanie to bez problemu - bo na start się dostaje 60 otinek...
a potem to trochę nie adekwatne siedzieć nie wiadomo ile nad tymi reklamami i ciułać po jednej otince, żeby 100 na doładowanie 5 zł uzbierać :-D
ewentualnie przez poleconych można ;-)

tylko teraz mi wyskakuje komunikat, że nie ma w tej chwili dla mnie reklam i że zapraszają jutro... no, zobaczymy co będzie jutro ;-)
a nawet jak nie będzie to jedno doładowanie mam :-D
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: tomek »

tilla pisze: ciułać po jednej otince
czasami są dwie xD
tilla pisze:ewentualnie przez poleconych można
właśnie, i przez poleconych naszych poleconych :-D
tilla pisze:tylko teraz mi wyskakuje komunikat, że nie ma w tej chwili dla mnie reklam i że zapraszają jutro... no, zobaczymy co będzie jutro
też miałem takie komunikaty, w następnym dniu będą nowe reklamy, w końcu jacyć zapaleńcy mogliby nabić trochę kasy... :lol:
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: witan93 »

Pierwsze 5zł było łatwo zdobyć bo na start otrzymujemy 60 punktów. Po pierwszym doładowaniu spada ilość reklam i już ciężko jest uzbierać te 100 otinek.
Awatar użytkownika
HuMOryStycZnY93
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 1 mar 2009, o 13:23

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: HuMOryStycZnY93 »

Oj Witan93 przesadzasz. Założyłem 3 konta <hahaha> Każde z innego komputera. I dzisiaj uzbierałem 130 punktów na jednym z nich ( 60 za start i 70 za reklamy), zeby nie pokazywalo mi, ze wykorzystałem już te swoje "oglądanie reklam" w danym dniu, to po obejrzeniu 3 reklam wylogowuję się... i po dziesięcu minutach znowu oglądam i tak w kółko. Moge powiedziec tylko tyle. Już 5 razy po 5 zł doładowałem konto w ciągu no 3 dni albo 2 nie pamiętam. Więc POLECAM! ;-)
“Ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać.”
Konfucjusz
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: tomek »

jak widać warto, a serwis się dopiero rozkręca, bo jest na razie przecież w wersji beta. :-) nie wiem czemu, ale dzisiaj w zakładce gdzie wymienia się otinki na kody doładowujące, nie można było albo nadal nie można (nie wiem czy nadal, bo mam teraz za mało punktów) "kupić" doładowania dla Ery... U Was też?
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: witan93 »

Na start otrzymujemy już tylko 20 a nie jak było na początku 60 Otinek.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: tomek »

witan93 pisze:Na start otrzymujemy już tylko 20 a nie jak było na początku 60 Otinek.
Pewnie to przez masę nowych użytkowników... :-P
W środę (20 maja 2009 roku) oficjalnie wystartował serwis internetowy Otineto.com, który oferuje darmowe doładowania do telefonów komórkowych (w sieciach Tak-Tak, Simplus, Heyah, Sami Swoi, Cyfrowy Polsat i Play) oraz darmowe rozmowy z telefonu stacjonarnego i komputera.


W Otineo.com użytkownik zbiera punkty (otinki), które może wykorzystać w dowolnym czasie, na na darmowe doładowania do telefonów komórkowych. Dodatkowo użytkownik może również otrzymać od reklamodawcy kody promocyjne, które następnie będzie mógł wykorzystać, np. jako kupony rabatowe w sklepie. Możliwości poszerzania spektrum usług dostępnych w zamian za oglądanie reklam są szerokie.

W ciągu 3 tygodni od uruchomienia wersji beta serwisu Otineo zarejestrowało się ponad 100 tys. użytkowników. Użytkownicy w internetowym serwisie Otineo rejestrują się poprzez podanie swojego numeru telefonu. Zapobiega to tworzeniu przez użytkownika fikcyjnych kont, ponieważ aby zakończyć rejestrację użytkownik musi wykonać połączenie z podanego przez siebie numeru telefonu na automat zgłoszeniowy Otineo.

- Naszym celem jest również skorzystanie z dynamicznego wzrostu zainteresowania reklamą wideo w Internecie i pokazanie reklamodawcom bardzo skutecznego i efektywnego narzędzia reklamowego, które oferuje niespotykane do tej pory na rynku możliwości - mówi Łukasz Adamczyk, PR Manager Otineo.

Dla reklamodawców serwis wprowadza nowe na polskim rynku podejście do reklamy wideo poprzez wdrożenie autorskiego modelu targetowania reklamy (Targetowanie Autorskie) oraz trybu wyświetlania i rozliczania reklamy wideo (Pay-per-View Full Screen), który nakierowany jest na świadomy odbiór przekazu reklamowego. Użytkownicy potwierdzają fakt obejrzenia reklamy lub odpowiadają na pytania związane z reklamą.

Polska jest pierwszym na świecie krajem, gdzie wdrożony został system Otineo. Właścicielem serwisu http://www.otineo.com jest spółka Otineo Limited z siedzibą w Londynie. W zakresie teleinformatycznym i organizacji biura sprzedaży Otineo w Polsce uczestniczy firma Galena, posiadająca 8-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na polskim rynku.
ź: media2.pl
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Zarabianie w internecie

Post autor: tilla »

HuMOryStycZnY93 pisze:Oj Witan93 przesadzasz. Założyłem 3 konta <hahaha> Każde z innego komputera. I dzisiaj uzbierałem 130 punktów na jednym z nich ( 60 za start i 70 za reklamy), zeby nie pokazywalo mi, ze wykorzystałem już te swoje "oglądanie reklam" w danym dniu, to po obejrzeniu 3 reklam wylogowuję się... i po dziesięcu minutach znowu oglądam i tak w kółko. Moge powiedziec tylko tyle. Już 5 razy po 5 zł doładowałem konto w ciągu no 3 dni albo 2 nie pamiętam. Więc POLECAM! ;-)
no to ja nie wiem jak to u Ciebie działa, bo u mnie czasem jest np jedna reklama w ciągu dnia.... i zadne wylogowywanie się nie pomaga... :(
także na chwilę obecną mam 150 otinek a jestem już jakoś sporo czasu zarejestrowana....

a poza tym to fajnie by było, gdyby zrobili opcję większych doładowań za większą liczbę otinek ;)
ODPOWIEDZ