Jak zmienić ustawienia w routerze ZTE MF 286, brak dostępu do LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
cycaen
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 lut 2024, o 09:07

Jak zmienić ustawienia w routerze ZTE MF 286, brak dostępu do LTE

Post autor: cycaen »

Witam. Mam problem z siostry routerem ZTE MF286 , zakupionym w lombardzie. A mianowicie z ustawieniami . Router nie był cofany do ustawień fabrycznych. Nic nie mogę zmienić . Nie łąpie LTE. tylko jakieś HSPA lub UMTS . Ustawienia można zmienić tylko wtedy kiedy modem jest rozłączony z siecią. Zostałem zalogowany na stronie modemu , i modem wyłączyłem na of przyciskiem i nadal nic nie mogłem zmienić. Tryb połączenia jest ustawiony na automatycznie , to powinien się połączyć z LTE. W zakładce wybór pasma wszystko jest pozaznaczane i też nie można nic zmienić. Czyżby jedyne wyjście to przywrócenie do ustawień fabrycznych. Dam foto. Jak zmienić ustawienia w routerze ZTE MF 286, brak dostępu do LTE Jak zmienić ustawienia w routerze ZTE MF 286, brak dostępu do LTE Jak zmienić ustawienia w routerze ZTE MF 286, brak dostępu do LTE
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Jak zmienić ustawienia w routerze ZTE MF 286, brak dostępu do LTE

Post autor: zbych_in_flames »

Karta która jest w tym routerze to jaką ma taryfę/ofertę? Jaki APN jest teraz w ustawieniach?

Przywrócenie ustawień fabrycznych to jakiś problem? Ponowna konfiguracja routera to maks 5 min.
ODPOWIEDZ