"Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

"Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: 4EverWithPlus »

"Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych Użytkowników MixPlus"
Takie zdanie odnalazłem na stronie Plus.pl . Napisałem w tej sprawie e-mail bo BOKu o następującej treści:
Witam serdecznie.
Na stronie Plus.pl przeczytałem zdanie dokładnie takie, jak w temacie tej wiadomości.
Jestem użytkownikiem MixPlusa od 03.11.2004 i niedługo kończy mi się umowa (numer telefonu 6********). Chciałem zapytać więc, jakie to "specjalne propozycje telefoniczne" są oferowane stałym klientom MixPlus? Przyznam szczere, że zastanawiam się nad przejściem do sieci Play. Odpowiada mi ich oferta, a przede wszystkim mają ciekawsze i dużo tańsze telefony niż te w ofercie Plusa. Proszę więc o przedstawienie drogą mailową tej 'specjalnej oferty'.
Pozdrawiam,
Adam
W odpowiedzi otrzymałem taką wiadomość:
Uprzejmie wyjaśniam, iż informacje na temat oferty lojalnościowej może Pan uzyskać po 72h od zrealizowania ostatniego obowiązkowego zasilenia, poprzez kontakt telefoniczny z konsultantem Działu Obsługi Klienta pod numerem 2601 lub ogólnym numerem 601 102 555 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Opłata za połączenie z numerem 2601 jest naliczana zgodnie z cennikiem danej taryfy:
- przy taryfach MixPlus III i IV opłata - 0,95 zł z VAT niezależnie od czasu trwania połączenia,
- przy taryfie MixPlus IV Duo opłata - 1,95 zł z VAT niezależnie od czasu trwania połączenia.

Konsultant po uprzedniej weryfikacji danych osobowych poinformuje Pana o dostępnej ofercie oraz pomoże wybrać najbardziej korzystną opcję.
Istnieje również możliwość zgłoszenia u konsultanta prośby o przesłanie oferty listownie lub na adres e-mail.
Informacją w tej sprawie służą również Punkty Sprzedaży sieci Plus: http://www.plus.pl/adresy_punktow_sprzedazy/
Moje pytanie do Was brzmi następująco: czy wiecie, co takiego konsultanci oferują w/w klientom? Nie wiem, czy w ogóle warto czekać. Obawiam się, że będzie to promocja typu "LG eko solar taniej o 49zł przy zasileniu takim a takim".
Proszę o skomentowanie tego :-)
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: pasqal »

Szczerze powiedziawszy, to nie sądzę żeby to były jakieś specjalne fajerwerki, w szczególności bacząc na ich obecne poczynania.
Tak czy owak możesz jednak spróbować się dowiedzieć, co to może być, a i z nami się informacją podzielisz ;-) Tydzień wielkiej różnicy chyba nie robi, prawda?
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
shakerspl
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 maja 2010, o 22:24
Lokalizacja: Biegun Zimna

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: shakerspl »

Pytałem się podobnie jak Ty drogą meilowo i na liveczacie o propozycje przy przedłużaniu oferty i otrzymałem identyczną odpowiedź ani słowa innego
po prostu ctrl+V i taka jest odpowiedź czemu? bo muszą tą chociaż niecało 1zł zarobić na rozmową z konsultantem ... ^^

dodam iż już jestem po zakończeniu umowy z mixplusem

dobra więc dzwonie. Bot mnie się pyta o temat rozmowy i tak dalej (najpierw nie wiedziałem co wybrać ale wziąłem promocje i oferty)

Odzywa się przyjazny głos i mu mówię nazywam się Tak i tak jestem państwa klientem któremu kończy się umowa i chciałbym przedłużyć umowę i poznać waszą ofertę jaka została dla mnie przygotowana. Gość się pyta jaki mnie tel interesuje mówię mu nokia x3 przy doładowaniach stawkami 30zł x 36 on mi zaśpiewał 89zł za telefon i tam proponował inne nokie na moje życzenie

Porozmawiałem chwilkę o ofercie tej IV Duo i mu powiedziałem że czytałem o tym iż nie można miesięcznie użyć kilku tych samych pakietów akurat ja używam z internetem ale mi podpowiedział że mogę brać o innej wielkości mb.

Co do telefonu zaoferował wysyłkę kurierem i podpisanie umowy przy kurierze ja jednak podziękowałem i powiedziałem że jak coś się odezwę


po tej rozmowie zaglądam sobie na stronę plusa i na zakładkę mixplus
oczywiście zaglądam na nokie x3 i wybieram opcje 30zł x 36 i mi pokazuje cenne
49zł a Konsultant mi za przedłużenie podał cenę 89zł
http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/
co jest grane? czyżby plus chciał mnie zmotywować do zmiany operatora?

idę jutro do salonu + zobaczymy co oni mi zaśpiewają mam zamiar powołać się na cenę z strony i to iż jestem osobą przedłużając umowę bo jak na razie żadnej lojalności dla mojej osoby nie widzę w ich "Ofercie Lojalnościowej"

Jak na razie wnioskuje że próbować będą abym zapłacił im tyle za telefon jak nawet nie użytkownik nowy

już wole sobie na inną osobę wziąć* umowę i na ten sam numer zarejestrować i mieć 30zł na koncie

Ciekawy jestem czy wyjdę jutro z nokią x3 z salonu plusa

Wybaczyć musicie mi ''przecinaki'' i kropki

Kropki i przecinaki wybaczamy, natomiast co do ortografów to jesteśmy bezlitośni, pomimo tego, że jesteśmy niezależni ;-)
Awatar użytkownika
shakerspl
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 maja 2010, o 22:24
Lokalizacja: Biegun Zimna

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: shakerspl »

dodam że dzisiaj jeszcze rozmawiałem z konsultantem i zaproponował abym reklamował ofertę

Reklamację można przesłać mailem na adres: bok@plus.pl podając w treści:
- dokładny adres zamieszkania lub siedziby firmy (zgodny z danymi posiadanymi przez Polkomtel S.A.),
- numer telefonu lub numer konta klienta, którego dotyczy reklamacja,
- określenie przedmiotu reklamacji wraz z uzasadnieniem.
Dodatkowo może Pan wyrazić zgodę na poinformowanie o rozstrzygnięciu reklamacji, w przypadku pozytywnego jej rozpatrzenia, drogą telefoniczną lub SMS-em bez wysyłania pisma


zacząłem kombinować i wykombinowałem sobie alternatywę nie chce mi się czekać tyle czasu aby z łaski swojej ktoś z Polkomtela mną się zainteresował

więc tak
Przechodzę na simplusa (przejście jest bezpłatne) a następnie podpisuję umowę mixplusa jako NOWĄ z numerem z simplusa i mam telefon o 3dyszki tańszy z tym samym numerem tyle że pewnie będę musiał lecieć po jakiś świstek z pracy
a może książeczka ubezpieczeniowa starczy

po 15 będę w salonie to sobie porozmawiam


chora sytuacja rozmowy chyba najdroższe na rynku 80gr za minute i jeszcze kombinują na telefonach! Powinni właśnie dać albo tańsze rozmowy albo tańszy telefon z okazji oferty lojalnościowej
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: mariusz9a »

shakerspl pisze:chora sytuacja rozmowy chyba najdroższe na rynku 80gr za minute
Jaką Ty masz oferte? :shock:
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
shakerspl
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 maja 2010, o 22:24
Lokalizacja: Biegun Zimna

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: shakerspl »

no może lekko przesadziłem

Stawka za minutę krajowego połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych 72gr :/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: mariusz9a »

shakerspl pisze:Stawka za minutę krajowego połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych 72gr :/
Bo masz starego Mixa :-P

W MixPlus 4 jest standardowo 58gr/min, oczywiście można wykupić za 6zł 21 minut, otrzymujemy wtedy 29gr/min do wszystkich sieci (za wyjątkiem Play).
Na przedłużenie umowy można wybrać MixPlus 4 bez telefony, wtedy w standardzie otrzymujemy stawkę 29gr/min i 9 gr/SMS.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: kowcio »

72 groszy to bardzo wysoka stawka, teraz wszędzie jest 29 groszy... Te stare mixy Plusa tak miały :-/ Były tanie i dobre słuchawki, ale połaczenia drogie.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: lodyga »

to jeszcze nic wcześniej na stronie tez pisało 89 zł za X3...jak dzwoniłam zaśpiewał 120:)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
shakerspl
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 maja 2010, o 22:24
Lokalizacja: Biegun Zimna

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: shakerspl »

Byłem w Salonie i ziomek mnie przekonał abym brał nokie x3 za 29zł w 42doładowaniach bo i tak będę musiał załadować dwa doładowania na początku umowy.

gość mnie przekonał dobra mówi momencik idę po telefon chodzi szuka idzie do kolegi obok a on mówi przed chwilo sprzedałem ostatnio ;( proponuje niebiesko ale ja podziękowałem i zamówiłem kurierem umowę z telefonem na dom

zostałem poinformowany o ofercie mix IV duo iż nie można kilku tych samych aktywować pakietów miesięcznie. kara za zerwanie umowy to 500zł :P i dają mi tydzień aby bez konsekwencji zrezygnowanie z umowy po jej podpisaniu

nic nie udało się utargować ziomek mówił że sam jest zaskoczony ostatnimi poczynaniami plusa i on nie może mi dać żadnego upustu bo by musiał sam z własnej kieszeni dopłacić Twierdził że plus szykuje jakoś ciekawą promocję dla osób z taryfy mix duo

telefon będę miał dopiero w czwartek choć zapewniano mnie że dostanę go w 24h od momentu wyrażenia chęci przedłużenia umowy

dzwoniłem o 15 i w czwartek się zapowiedział kurier
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: 3G_ »

No i co z tego, że nowy mix ma 59gr zamiast 72gr skoro nie można mieć jednocześnie włączonego darmowego numeru i minut do Plusa. Dla mnie zupełnie nie do zaakceptowania. W tej chwili wg mnie lepszą opcją jest zwykły Simplus z profilem 29gr albo Wynurzenia jeśli ktoś w sieci dużo dzwoni.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: "Specjalne propozycje telefoniczne dla dotychczasowych.."

Post autor: simplusowiec »

Podepnę się pod temat aby nie zaśmiecać forum: jakie dokumenty muszę okazać czy też przekazać kurierowi odbierając umowę i telefon przy przedłożeniu mixa?
ODPOWIEDZ