Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
siatix
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 maja 2010, o 09:26

Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: siatix »

Witam, mam taki problem.Miesiąc temu przedłużyłem umowę,wziąłem taryfę syberyjską 55 + darmowy numer gratis.Okazało się, że te 800 minut na ten numer to trochę za mało. Czy istnieje możliwość wykupienia za 10 zł dodatkowego pakietu na ten sam numer 800 minut? Ewentualnie 400 minut do 5 wybranych numerów i wybranie jako jeden z nich tego, który mnie interesuje.Na plus online, wybierałem wczoraj aktywacje tych pakietów, ale nie było żadnego potwierdzenia aktywacji, ani nie ma ich w zakładce aktywnych pakietów.Pozdrawiam.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: kosa1127 »

To czy pakiet się włączył możesz sprawdzić sms-em - wysyłasz sms o treści P na numer 2580, (0,29zł) jeżeli w odpowiedzi zwrotnej będziesz miał przykładowo darmowy nr i w treści dalej będzie 5 num to Ci się aktywowało a numery możesz podać poprzez + online, bok lub punkt +. Masz racje kolejny pakiet kosztuje 10 zł ten darmowy numer masz na 18 mc za 0zł ;)
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
siatix
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2010, o 09:26

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: siatix »

Ok to wszystko jasne - ale powiedz mi proszę - czy można w ogóle mieć włączone dwa pakiety - wybrany numer - po wykorzystaniu jednego włączam drugi na ten sam numer? To byłoby najlepsze rozwiązanie dla mnie - 1600 minut. Ewentualnie czy wśród tych pięciu numerów na pewno może być ten już wybrany w darmowym numerze?Tak żebym w sumie miał 1200 minut do tego numeru?

Sprawdziłem, uruchomiony wczoraj na plus online pakiet 5 numerów jest nieaktywny.Czy to wina weekendu - sobota,niedziela ?
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: kosa1127 »

w sumie BOK działa przez 7 dni w tygodniu, tak możesz mieć włączone 2 takie same pakiety jeden asz jako promocyjny a za drugi płacisz 10 zł/mc. jak sie jeden skończy to wtedy będzie śmigać z drugiego - jeżeli będziesz mieć ten numer w 5WN to też będzie 800+400 ;) <- pakiet do 5WN (ty możesz mieć jeden) a jeżeli znajdzie sie ktoś w + lub stac. zawsze będziesz mógł dodać. Musisz przeliczyć czy 5WN Ci się opłaci.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
siatix
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2010, o 09:26

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: siatix »

Dzięki bardzo za rzeczową odpowiedź :-) Pozdrawiam :-D
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: kosa1127 »

Tak to już jest z nami (Pracownicy +) :)
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
pawulon
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 2 lut 2010, o 19:00

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: pawulon »

Chłopie, też masz problem, trza było od razu podpisać umowę na taryfie syberyjskiej 75, a miałbyś już nieograniczone rozmowy z wybranym numerem do końca umowy.
siatix
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2010, o 09:26

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: siatix »

pawulon--> nie cwaniakuj, tyle to wiem. Zmianila się sytuacja od tamtego czsu i potrzebne sa zmiany.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Pakiety dodatkowe w taryfie syberyjskiej 55

Post autor: rafal2119 »

Tylko widzę jeden problem, jak masz ustawione wybrany numer to tego samego numeru nie ustawisz w 5 numerach. Dlatego jedyne co możesz to włączyć drugie 800 min na wybrany numer za 10 zł/m-c.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ