Żartofon

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
greg
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Żartofon

Post autor: greg »

Nowa usługa w Plusie.

http://www.plus.pl/rozrywka_i_informacj ... /zartofon/

Jeśli chcesz zrobić dobry żart znajomym to właśnie ta usługa Ci w tym pomoże. Możesz zaskoczyć kogoś dziwną rozmową, zmienić swój głos albo dźwięk w tle Twojej rozmowy. W każdej części masz możliwość wyboru spośród 3 scenariuszy zabawy, a więc każdy żart możesz powtórzyć wielokrotnie.

Czy ktoś korzystał ?
Ostatnio zmieniony 6 paź 2008, o 16:48 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Ja raz zadzwonilem do kumpla z funkcją gdzie wybieramy że za nas mówią
i się uśmiałem na jego reakcję
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

Adamo pisze:Nie używałem tego czegoś, jakoś to dla mnie bezsensu. Ale jak ktoś coś takiego lubi to OK.
tak to zależy kto co lubi
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
gregi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2008, o 10:22

Post autor: gregi »

czy jest mozliwosc zmiany glosu w taki sposob zeby ta osoba niewiedziala ze ma zmieniony glos?

czy da sie poprostu dopisac komus w telefonie przed nr. kom *711111601xxxxx
tak ze jak bedzie dzwonil do danej osoby z zmienionym głosem ?
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

może spróbuje, ale najśmieszniej jest normalnie zadzwonić i pożartować zmienionym głosem, a nieraz nawet nie trzeba go zmieniać... :lol:

Co do tego:
Serwis pozwala na wybór tła dźwiękowego w trakcie trwania rozmowy (głosy lub muzyka, np.: odgłosy dworca PKP, dyskoteki, przerwy w szkole itp.) Korzystając z tego serwisu możesz szybko wybrać wybrany plik dźwiękowy (muzyczny, słowny, dedykowany), który będzie odtwarzany podczas Twojej rozmowy. Wybierasz właściwe tło za pomocą klawiszy 1,2,3. W trakcie rozmowy możesz zmieniać tła dźwiękowe poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza 1,2,3.

Twój numer będzie widoczny, jeśli opcja anonimowych połączeń nie będzie włączona.

Dźwięki do wyboru zmieniane będą raz na raz w miesiącu.
to widziałem kiedyś aplikację, która wydawała dźwięki przez naciskanie odpowiednich klawiszy w czsie rozmowy... :-)
ODPOWIEDZ