Przedłużenie Umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
MarjoAG
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:12

Przedłużenie Umowy

Post autor: MarjoAG »

Witam,
Dzisiaj dzwonilem do bok-u i 23 lipca cos beda mieli gotowego dla mojej osoby. Dodam tylko ze obecna umowa konczy sie dokladnie 23 pażdziernika. Moje pytanie na co moge liczyc przedluzajac w obecnej taryfie (Syberyjska55) lub przy przedluzeniu przejsc na Syberyjska 75???
Dodam ze nie koniecznie zalezy mi na telefonie chyba ze by bylo by cos dobrego. Najbardziej mi zalezy na 5 numerach i pakiecie iPlus w telefonie (obecnie 100MB)
Jakies pomysly!?!?

Fajnie ze mozna liczyc na pomoc kogos kto pracuje lub przynajmniej mam zielone pojecie na temat przedluzania umow z w/w siecia.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: szewol »

Cóż za zaszczyt mnie spotkał...
Umowa kończy mi się pod koniec listopada 2010, ale już dzisiaj (10 sierpnia 2010 roku) otrzymałem z Plusa przesyłkę listowną, że czeka na mnie już specjalna oferta zadłużeniowa ;)

Cholera... wszystko by było ok, nawet bym pobiegł do sklepu, gdyby nie taryfa Rarka. Dla mnie jedyny minus tej oferty to brak wymienności minut na SMS-y.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: pasqal »

Cóż, jeśli brak zachwytu, trwajcie na razie przy swojej umowie, a na jej końcu złóżcie wypowiedzenia i czekajcie, aż się odezwą - wtedy na pewno dostaniecie coś ciekawszego ;-) co to będzie? No raczej będzie to taryfa Syberyjska (chyba że do tego czasu wprowadzą coś nowszego) z niestandardowymi pakietami. Jakimi? Tu już będziecie musieli się z nimi zgadać, ciężko cokolwiek przewidzieć ;-)
And remember: respect is everything…
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: Marcin34 »

Może właśnie warto poczekać do nadejścia nowych taryf
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: szewol »

Ja właśnie czekam... nie planuję zmiany sieci ;)
Dużo dzwonię do Plusa (pakiety wewnątrz sieciowe są dla mnie wystarczające) oraz mam to co dla mnie ważne - darmowy Internet w telefonie (dzięki temu, że posiadam też iPlusa).
Abonent
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 30 sie 2010, o 14:01

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: Abonent »

Czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Nie jest prawdą, że po złożeniu wypowiedzenia dostaje się "mecyje i rarytasy". W zakresie bieżących planów taryfowych jest dokładnie taka sama, trochę tańszy może być sam telefon, z obserwacji działa to tak , przy zobowiązaniu np.55 zł dostaje się cenę aparatu z rubryki dla opcji 75. Plan taryfowy stary można zostawić, ale zapomnij o bonusie, żadnego dodatkowego pakietu nie dostaniesz. Trochę lepiej jest przy opcji ANU(bez telefonu),można dostać rabat 50% z umową na rok nawet przy starej taryfie. To jest rozwiązanie dla kogoś,kto ma sprawny telefon. Umowy z telefonem są obecnie beznadziejne z powodu miernoty taryf Syberyskich oraz Rarki.
ODPOWIEDZ