Plus Abonament i SMSy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: Pijo »

W abo nie uświadczysz takiej ilości smsów. W Twoim przypadku definitywnie i zdecydowanie polecam ofertę 36,6 , gdzie za 5 zl/msc masz nielimitowane smsy do całej sieci Plus.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6166
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: mariusz9a »

Pijo pisze:W abo nie uświadczysz takiej ilości smsów. W Twoim przypadku definitywnie i zdecydowanie polecam ofertę 36,6 , gdzie za 5 zl/msc masz nielimitowane smsy do całej sieci Plus.
Również polecam 36i6. Dodatkowo za słuchanie reklam możesz dostać do 10zl na miesiąc. rozmowy wewnątrz 36i6 masz za 29gr/dobę a SMSy za 9gr/dobę. Do Plusa tak jak napisał Pijo. Minuta do W3 jest po 29gr. Według mnie najlepsza opcja dla Ciebie - na pewno zaoszczędzisz bardzo dużo kasy na SMSach.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: pasqal »

Zdecydowanie tak, popieram propozycję Pijo. Jeśli masz takie wymagania, to w 36.6 spokojnie wystarczą Ci zasilenia 100 zł na 6 miesięcy, na SMSy do Plusa zejdzie Ci w tym czasie 30 zł, a na resztę usług masz 85 zł (15 zł gratis przy doładowaniu). Minut daje Ci to w przybliżeniu 293 (poza Play), miesięcznie 48 - tu się rodzi pytanie, czy jest sens w ogóle brać abo - według mnie lepiej odłożyć tę zaoszczędzoną kasę na słuchawkę na wolnym rynku.
Ostateczna decyzja jednak należy do Ciebie ;-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6166
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: mariusz9a »

Ja bym abonament odradzał. Przy takiej ilości SMSów będziesz płacił kosmiczne rachunki!
Zrywać umowę też odradzam, ponieważ staniesz się mało wiarygodnym klientem. I jeśli będziesz chciał podpisać nową umowę, to od razu na wstępie zaśpiewają Ci kaucję nawet w wysokości ponad 700zł!
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6166
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: mariusz9a »

houldy pisze:Myślałem, że plus, jak na tak rozwiniętą sieć potrafi chociaż trochę dopasować umowę do klienta, ale widzę, że nic z tego.
Po prostu abonament nie nadaje się do SMSowania i tyle. Widać jest robiony pod nieco inną grupę odbiorczą - ludzi którzy głównie dzwonią. A indywidualnych ofert nie ma (no chyba że na firmę przy sporej ilości aktywacji).
Do SMSówania właśnie powstało 36i6.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: Marcin34 »

Ewentualnie poczekaj może coś narynku powakacjach sie zmieni,albo wybierz 36.6. Z konkurencji w play w abo za 15 zł dają 1000 sms do wszystkich,w orange tez cos chyba jest choć nie aż w takiej liczbie no ale już sam musisz zdecydować.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: tomek »

houldy pisze:A na oszczędzeniu na telefon w ten sposób, to raczej nie ma co liczyć. Rodzice dają mi na kartę, a jak będę wydawał mniej, to będę brał mniej :d Przecież nie będę im wmawiał, że wciąż wydaję po 80 zł.
To przedłuż po prostu umowę w MixPlusie.
emerson
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2010, o 11:09

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: emerson »

houldy pisze:Czyli jedyne co mi zostaje to czekać do końca umowy, przenieść się do innej sieci, potem do 36i6. A telefony bd kupował za własne zarobione pieniądze. Myślałem, że plus, jak na tak rozwiniętą sieć potrafi chociaż trochę dopasować umowę do klienta, ale widzę, że nic z tego.

A dlaczego do innej sieci chcesz się przenieść, a dopiero potem do 36i6?? Przecież po zakończeniu umowy od razu możesz się przenieść Mix--->36i6
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Plus Abonament i SMSy

Post autor: pasqal »

Skąd taka pewność? Z tego co mi wiadomo, na razie jeszcze nie jest to możliwe.
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ