Aktywacja wybranego numeru i pakietu SMS

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
mindfreak
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lip 2010, o 14:00

Aktywacja wybranego numeru i pakietu SMS

Post autor: mindfreak »

Witam!

Od 5 miesięcy mam abonament w plusie, Superkarta 25-Taryfa Syberyjska.
Do tego mam 0,29gr/m i 0,18gr/sms oraz 60 min wymienne na smsy. Nie mam aktywowanych żadnych dodatkowych pakietów czy usług tylko to co ww.
Chciałbym jednak uruchomić sobie pakiet sms do plusa oraz minuty do wybranego numeru w plusie. Wg. tej oferty http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... ce_koszty/ mogę aktywować pakiet 200min do wybranego numeru za 10zł miesięcznie i pakiet 200 smsów za 5zł miesięcznie. Są jakieś atrakcyjniejsze pakiety? Noi w sumie nie wiem czy mogę te wymienione przeze mnie usługi aktywować sam, czy muszę się udać do punktu plusa? A jeśli mogę sam, to jak to zrobić?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Aktywacja wybranego numeru i pakietu SMS

Post autor: pasqal »

Możesz te pakiety aktywować sam na 2 sposoby: albo za pomocą Plus Online albo telefon/SMS na 2601. Polecam opcję pierwszą, bo jest wygodniejsza, tańsza, no i wszystko jest jasne, co się wybiera. Co do metody drugiej, to na stronie, którą podajesz za źródło, masz pod opisem pakietu opisaną możliwość aktywacji.
Co do innych pakietów, to atrakcyjniejszych chyba nie ma, ale niech się wypowiedzą może obeznani w tym temacie ;-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ