Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: rafal2119 »

W Taryfach Bezliku każdy klient przedłużający umowę (PWA i ANZ) dostaje dodatkowy "Pakiet DługoZnajomościowy", a ilość zależna od wysokości abonamentu od 5 minut do 120 minut.
Obrazek

Pakiet ten zwiększa ilość minut dostępnych w abonamencie i tak samo jest wykorzystywany i tak samo niewykorzystane minuty przechodzą na kolejne 3 miesiące. Nie przepada po zakończonej umowie.
I do wybory jest jeden pakiet:
a. Promocyjny Pakiet minut do wszystkich sieci
b. Promocyjny Pakiet minut do własnej sieci
c. Promocyjna Usługa połączeń do 5-ciu wybranych numerów
d. Promocyjna Usługa połączeń "Bezliku"


W umowach ANZ, czyli bez telefonu klient do swojego abonamentu dobiera jeden z pakietów podstawowych:
a. Promocyjny Pakiet minut do wszystkich sieci
b. Promocyjny Pakiet minut do własnej sieci
c. Promocyjna Usługa połączeń do 5-ciu wybranych numerów
d. Promocyjna Usługa połączeń "Bezliku"

oraz do wyboru jeden dodatkowy pakiet dostępny tylko w ofercie ANZ (ilości minut/SMS/MB zależne od Taryfy i długości umowy 12m, albo 18m):
a. Pakiet minut do wszystkich
b. Pakiet minut do Plusa
c. Pakiet SMS do wszystkich
d. Pakiet na Internet
e. Pakiet z Ofertą Partnerską TU Allianz (jednorazowy pakiet minut do wykorzystania przez cały okres trwania umowy)
f. Pakiet z Ofertą Partnerską LuxMed (jak wyżej tylko minut jest więcej)
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2010, o 10:19 przez rafal2119, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: matchojs85 »

Śmiechu warte..
Lepiej juz nowa umowe podpisac..
jarowo
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 8 cze 2010, o 15:46

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: jarowo »

Z tego co widzę to przedłużając umowę z tel. mamy takie same warunki promocji jak nowi. A co z cenami telefonów też są takie same?
Widzę ze w nowych abonamentach telefon samsung Wave podrożał w abo 99 o 50 zł. :-(
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: rafal2119 »

jarowo pisze: Widzę ze w nowych abonamentach telefon samsung Wave podrożał w abo 99 o 50 zł. :-(
Od 1.09 połowa telefonów poszła na dół o ok. 50-100 zł, ale część zdrożała - najwięcej te najdroższe telefony, m.in. E72, N97 Mini, Wave, Omnia II,
Obrazek
Obrazek
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: szewol »

jarowo pisze:Z tego co widzę to przedłużając umowę z tel. mamy takie same warunki promocji jak nowi. A co z cenami telefonów też są takie same?
Przy przedłużeniu klient otrzymuje dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci co miesiąc - dodatkowe minuty, tak jak te z abonamentu, przechodzą na kolejne trzy okresy rozliczeniowe oraz także są wymienne na SMS-y.

Liczba minut wynosi od 5 do 120 miesięcznie, w zależności od wybranej taryfy.
jarowo
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 8 cze 2010, o 15:46

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: jarowo »

szewol pisze:Przy przedłużeniu klient otrzymuje dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci co miesiąc - dodatkowe minuty, tak jak te z abonamentu, przechodzą na kolejne trzy okresy rozliczeniowe oraz także są wymienne na SMS-y.

Liczba minut wynosi od 5 do 120 miesięcznie, w zależności od wybranej taryfy.
Czyli mam rozumieć ze przy przedłużaniu dostane 2 pakiety bezpłatnie, bo z tego co się orientuję to nowi dostają 1 pakiet bezpłatnie na określony czas ?
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: szewol »

Przy przedłużeniu [w ofercie z telefonem] dostaniesz:
+ Taryfę Bezlik (jeśli cię interesuje)
+ Pakiet DługoZnajomościowy (co miesiąc dodatkowe minuty do wszystkich sieci). Oba pakiety minut (w abonamencie + ten dodatkowy) wymienne są na SMS i przechodzą na kolejne trzy okresy rozliczeniowe.
+ Jeden dodatkowy pakiet (do wyboru) za darmo przez cały okres umowy: Liczba minut w abonamencie do wszystkich sieci / Pakiet minut do wszystkich sieci / Pakiet minut do wszystkich w Plusie / Bezlik do 5-ciu w Plusie / Bezlik Rozmów.

Ja wczoraj podpisałem umowę. Dzisiaj otrzymałem SMS-a, że nowe promocje będą mnie obowiązywać od nowego okresy rozliczeniowego (od 5 września).
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2010, o 17:49 przez szewol, łącznie zmieniany 3 razy.
jarowo
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 8 cze 2010, o 15:46

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: jarowo »

Dzięki za odpowiedz. W sumie to nie jest źle :-) .
jarowo
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 8 cze 2010, o 15:46

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: jarowo »

No i jestem po podpisaniu umowy. Wszystko jest tak jak napisaliście, przy abo 99 dostałem gratis 30 min za staż, czy to dużo czy mało sami sobie oceńcie. Gorzej z telefonami jak dla mnie to w swojej ofercie Plus ma kiepskie telefony, zastanawiałem się nad Aino ale wziąłem Wave, pierwszy raz mam Samsunga zobaczymy ile to pochodzi.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6167
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: mariusz9a »

jarowo pisze:pierwszy raz mam Samsunga zobaczymy ile to pochodzi.
Bardzo długo - możesz mi wierzyć. Wave sam miałem ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
onyx-22
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2009, o 10:50

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: onyx-22 »

Ja mam pytanie - jakim obecnie narzędziem "utrzymującym" dysponują Konsultanci z działu utrzymania Klienta?
Kiedyś był pakiet 1000minut do wszystkich (100minx10msc) oraz pakiet 960minut (40minx24msc).

A czym dysponują teraz?
Abonent
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 30 sie 2010, o 14:01

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: Abonent »

Dysponują dokładnie tym samym, jeszcze 30 sierpnia chcieli mi to wcisnąć za wycofanie rezygnacji. Ważne : Dodatkowe minuty są dostępne po wykorzystaniu tych z abonamentu i są to tylko minuty niewymienne na nic. Przechodzą na następny 1 okres rozliczeniowy. Trzeba wydzwonić wszystko z taryfy,aby móc się do nich dobrać, ale już za każdy sms i mms zapłacimy wówczas wg. cennika posiadanej taryfy. Wątpliwa korzyść dla klienta. W Polkomtelu kij ma zawsze dwa nieproporcjonalne końce, ten po stronie operatora zawsze musi być większy i lepszy dla niego samego. Kolejne nieporuzmienie, bo chcąc zatrzymać zwiewającego klienta daje się bonus, ale już nie stawia warunków. Kiedyś tak było. Sam miałem pakiet dwiw w taryfie Nowy Plus 55, bez opłat jako bonus, co więcej zamiast 300 minut, powiększyli go do 400 bez wymogu, że muszę najpierw wykorzystać minuty abonamentowe i w trakcie korzystania z bonusu za wszystko inne bulę.
onyx-22
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2009, o 10:50

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: onyx-22 »

onyx-22 pisze:Ja mam pytanie - jakim obecnie narzędziem "utrzymującym" dysponują Konsultanci z działu utrzymania Klienta?
Kiedyś był pakiet 1000minut do wszystkich (100minx10msc) oraz pakiet 960minut (40minx24msc).

A czym dysponują teraz?
Może trochę głupie pytanie - co trzeba powiedzieć by zaproponowali ten pakiet 1000 minut? ;)
(już wypowiedziałem umowę)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: pasqal »

Z tego, co ja pamiętam ze swoich doświadczeń - to być twardym i do samego końca czekać, aż go zaoferują ;-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6167
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Taryfa Bezliku dla przedłużających umowe

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:to być twardym i do samego końca czekać, aż go zaoferują
Gorzej jak go nie zaoferują i po prostu pewnego dnia wyłącza numer :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ