Simplus - tańsze numery

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Simplus - tańsze numery

Post autor: lukson »

hej, co sądzicie o nowej promocji? jak dla mnie bardzo okej, fajnie, że nie traci się pakietow maxi min i dzieki temu mozna sobie i gadać po 5 gr z plusakami i po 40 spoza plusa. chyba najlepsza obecnie ofertka
mustek

Post autor: mustek »

mi tez pasuje ta oferta jest spoko
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

szkoda że nie ma dalej pakietów wakacyjnych... :-| może nazwa "wakacyjny" im nie pasowała i musieli zlikwidować... :-P Na szczęście mam Pakiet Wakacyjny jeszcze do któregoś grudnia...

Wady zlikwidowania Pakietu Wakacyjnego to:
* tańsze numery pozwalają tylko z wybranymi osobami dzwonić w Plusie
* pozostaje Maxi Pakiet do wszystkich w Plusie, ale nie każdy wygada przy piątym pakiecie 200 minut w miesiąc, a w Pakiecie Wakacyjnym 250minut albo 500minut było na 3 miesiące, a więc trochę korzystniej dla użytkowników...

Zalety Tańszych Numerów:
* można taniej dzwonić do innych sieci niż dotychczas...

Więc jednym zdaniem podsumuwując mogli tylko dołożyć Tańsze Numery i pozostawić taką ofertę... :-D
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Post autor: lukson »

hehe moze Cię posłuchają;) mi się pakiecik podoba. dobrze że nie zlikwidowali maxi minut - wtedy masz dzięki nim 5 gr do numerów plusowych i tańszymi numerami zbijasz cene do innych wybranych 5 numerów (lub mniej) do 40 gr;)
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Post autor: lukson »

a co sadzicie o nowych reklamach, tyh z "Innymi", jak dla mnie super, zwlaszcza jak sobie przypomnę filmik z n.kidman, bardzo fajny. "simplus, the best pre paid offer"
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

lukson pisze:a co sadzicie o nowych reklamach, tyh z "Innymi", jak dla mnie super, zwlaszcza jak sobie przypomnę filmik z n.kidman, bardzo fajny. "simplus, the best pre paid offer"
Skomentuje jednym, krótkim stwierdzeniem: ZAJEBISTE
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Post autor: lukson »

widze że taka sama opinia jak u mnie:) w "media i marketing" też bardzo marketerom się podobała, agencja ktora to zrobiła dala rade

no i oferta niczego sobie hehe
ODPOWIEDZ