MixPlus3 -> MixPlus4

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
kapier
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 08:48

MixPlus3 -> MixPlus4

Post autor: kapier »

Jako że ktoś pytał (w zamkniętym już wątku) czy można zmienić taryfę MixPlusa, cytat ze strony operatora:

"Przejdź na nowe taryfy mixPlus - wyślij sms o treści "mix" na numer 2699. Koszt zmiany wynosi 10zł z VAT."
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus3 -> MixPlus4

Post autor: mariusz9a »

kapier pisze:"Przejdź na nowe taryfy mixPlus - wyślij sms o treści "mix" na numer 2699. Koszt zmiany wynosi 10zł z VAT."
Można prosić o link do tej informacji, bo nie mogę znaleźć na stronie Plusa :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kapier
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 08:48

Post autor: kapier »

http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/musicpack/

Na samym dole strony.
Co prawda jest to podstrona MusicPacka, ale pewnie dla normalnego Mix'a jest podobnie
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

kapier dzięki. Ciekawi mnie tylko czy czasami nie przeniesie mnie do Music Packa po wysłaniu tego SMSa...
Na podstronę o Music Packu nawet nie zaglądałem ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: MixPlus3 -> MixPlus4

Post autor: szewol »

kapier pisze:"Przejdź na nowe taryfy mixPlus - wyślij sms o treści "mix" na numer 2699. Koszt zmiany wynosi 10zł z VAT."
Kapier - ja pytałem, dzięki za info.
Swoją drogą... kiedyś za zmianę kasowali "jedno dołądowanie więcej", a teraz 10 zł ;).
Musze przemyśleć, zastanowić się czy warto zmienić... szkoda, że nie ma swojaków ;/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Poczytałem regulaminy, przekalkulowałem i jednak zmieniłem taryfę na mix4. Uwaga, przy zmianie, przez kilkadziesiąt sekund telefon jest odłączony od sieci! Całość operacji przebiega sprawnie. Po migracji trzeba zasilić konto! Konto po migracji się nie zeruje (dlatego nie rozumiem tego doładowania...). Po migracji dostajemy pakiety znane z Simplusa (na FunSkan i Xyber Mech). W mix 4 nie działa e-bok pod numerem *110#. Pakiety uruchomione w mix 3 nie przepadają.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Mariusz, a czy po zmianie taryfy na nową możesz korzystać "Darmowych Pakietów SMS"?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Tak. Uruchomiłem sobie 50 SMS do wszystkich sieci + do tego przeszedł mi pakiet 500 SMS jaki miałem aktywny w mix 3. Jak piszemy do Plusa to priorytet ma pakiet 500 SMS do Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

A sprawdzałeś czy można mieć jednocześnie uruchomiona pakiecieki Tanie Rozmowy Do Wszystkich + Tanie Popołudnia i Weekendy?

Na stronie piszą, że niby można mieć tylko jeden, ale w regulaminie promocji jest tylko warunek: "nie posiadają na swoim koncie uruchomionego pakietu z Promocji Wybrany Numer w sieci Plus". Nie ma mowy o pakiecie minut.

Ja przetestuje dopiero, gdy włącza mi nową taryfę. Czekam na to od prawie 30 godzin ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Nie sprawdzałem. TPiW wolę nie włączać aby nie kolidowało z darmowym numerem. Zresztą zauważyłem ze ostatnio dzwonię tylko do wybranego numeru albo do innych sieci (dlatego przeszedłem na mix 4). Czasami do Plusa. Kiedyś było inaczej bo dzwoniłem tylko do Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Z Mix3 na Mix4

Post autor: Gunness »

Mam pytanie.Zrobiłem właśnie ostatnie doladowanie w Mix 3,czy będe mógl przejść na mix 4 i doladowywać konto np.za 100zł co 180 dni a nie jak wczesniej 30zł co miesiąc?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Gunness, zasady doładowań pozostają takie same, czyli jeśli miałeś umowę na 30zł to dalej musisz ładować 30zł/30 dni nawet po skończonej umowie.

Chyba że coś takiego:
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?t=354
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

To znaczy ze taryfe pokontraktowa mix moga miec tylko ci ,ktorzy zawarli umowe po 6.10.08?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

tak i jak spelnisz wszystkie zobowiazania Mix IV mozesz przejsc na ta taryfe.

Wiecej info tutaj:
Taryfa Pokontraktowa MIX
Obrazek
Regulamin:
Regulamin Taryfy Pokontraktowej MIX
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:10 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
tomek_b
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2008, o 13:37

Re: MixPlus3 -> MixPlus4

Post autor: tomek_b »

kapier pisze:"Przejdź na nowe taryfy mixPlus - wyślij sms o treści "mix" na numer 2699. Koszt zmiany wynosi 10zł z VAT."
Witam,

po wysłaniu 2 sms brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Czy to się zdarza?

Czy teraz pozostaje wyłącznie telefon do BOK?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ