[TS] Kończąca się umowa

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
sebool28
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

[TS] Kończąca się umowa

Post autor: sebool28 »

Witam
W kwietniu kończy mi się umowa w Plusie, ale będąc ostatnio w salonie w związku ze spóźniająca się fakturą zapytałem o nową ofertę. Podam jednak do wiadomości, że umowa jest na wujka (prezent jak jeszcze nie miało się 18lat ;) ). O co zapytam jeszcze za chwilę. W salonie oczywiście nie zaoferowali mi nic ;)
Przeglądając ofertę abo Bezlik dopatrzyłem się oferty dla osób przedłużających umowę. Bezlik39 - 240 minut (1min=1sms). W sumie fajna oferta ale... telefony jakieś takie nieciekawe. Jedynie interesowałby mnie Wave który tutaj jest w takiej samej cenie jak na Allegro.

Jest zawsze opcja rezygnacji i oczekiwania na telefon od nich...
Jak myślicie co mogliby mi zaoferować jeśli miałem Taryfę Syberyjską 40
(60min=180sms). Ogólnie interesują mnie pakiety do wszystkich a nie wewnątrz sieci.
Co najlepiej robić?

I jeszcze pytanie co do umowy na wujka. Chciałbym przepisać ją na mnie, koleś w salonie powiedział, że lepiej zrobić to przed podpisaniem nowej umowy bo inaczej uciekną mi wszystkie pakiety gratisowe. Nie dopytałem jednak o wszystko bo czy jeśli przepisze ją to nie będę czasem traktowany jako nowy klient ?

Pozdrawiam i oczekuję na jakieś porady bo już trochę się gubię :?:
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: [TS] Kończąca się umowa

Post autor: Pijo »

sebool28 pisze:Bezlik39 - 240 minut (1min=1sms).

Nie ma takiej oferty. Dla przedłużających jest jednorazowy pakiet 240 minut na 24 msc , czyli 10 minut dodatkowo do tych przyznawanych standardowo w abo . Razem jest 90 minut/msc wymienne na SMS , a nie 240.
Chciałbym przepisać ją na mnie, koleś w salonie powiedział, że lepiej zrobić to przed podpisaniem nowej umowy bo inaczej uciekną mi wszystkie pakiety gratisowe.
To jest prawda. Cesję należy zrobić przed przedłużeniem umowy , jeśli chcesz zachować wszelkie promocyjne pakiety. Nie będziesz traktowany jako nowy klient, staż można powiedzieć przywiązany jest do numeru telefonu , nie do abonenta .
Ostatnio zmieniony 8 sty 2011, o 15:53 przez Pijo, łącznie zmieniany 3 razy.
sebool28

Re: [TS] Kończąca się umowa

Post autor: sebool28 »

Łe kurde... to ja to źle zrozumiałem.
Za takie coś to ja dziękuje :-/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [TS] Kończąca się umowa

Post autor: mariusz9a »

Na normalnych warunkach bez kłócenia się z konsultantami dostaniesz w Bezlik 36 - 130 minut do wszystkich sieci w tym tez do Play (czyli standard na przedłużenie). Standardowo 80 minut + 10 minut za przedłużenie + 40 minut pakiet dodatkowy do wszystkich sieci. oczywiście to wszystko co miesiąc, 40 minut schodzi w pierwszej kolejności i nie przechodzi na kolejne miesiące. Cala reszta przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
sebool28

Re: [TS] Kończąca się umowa

Post autor: sebool28 »

Patrząc na to, że przelicznik minut na smsy to 1 do 1 warunki są strasznie słabe. Umowa na pewno na 2 lata i telefony w cenach jak dla nowego klienta.
Czy Plus coś konkretnego może zaoferować komuś kto siedzi już koło 7 lat w sieci ? Chyba nie :-/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [TS] Kończąca się umowa

Post autor: mariusz9a »

sebool28 pisze:Czy Plus coś konkretnego może zaoferować komuś kto siedzi już koło 7 lat w sieci ? Chyba nie :-/
Bezlik rozmów w sieci, czyli nielimitowane rozmowy do całego Plusa. Ale to Cię nie interesuje. A to że jesteś 2, 7, 10 czy nawet 50 lat to mało kogo interesuje. To jest biznes a nie fundacja dla stałych klientów ;-) I tyczy się to wszystkich operatorów... Taka prawda i jeśli nie chcesz być sfrustrowanym człowiekiem to proponuje zmienić podejście niezależnie od operatora u którego w przyszłości będziesz przedłużał umowę.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ