Duży problem z rozliczeniem minut - pomocy!

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Mysza
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 mar 2011, o 22:11

Duży problem z rozliczeniem minut - pomocy!

Post autor: Mysza »

Witam, moim problemem jest to ze mam taryfe syberyjska 55 w niej 90 minut, wlaczylam darmowy pakiet 50minut do wszystkich(najpierw zabiera mi minuty z pakietu) ...

nazbieralo mi sie minut z abonaementu okolo 200.. i zamiast mi zabierac minuty z tych 200 to nalicza mi dodatkowe pieniadze! juz do zaplaty mam 60 zł a nie 55! dlaczego nalicza mi pieniadze dodatkowe pomimo tego ze mam 200 minut nie uzytych? POMOCY! :(
Damianos
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 14 mar 2011, o 16:21

Re: Duzy problem pomocy!

Post autor: Damianos »

moze skonczyl Ci sie okres przechodzenia minut, a te z obecnego abonamentu juz sa zuzyte.
Awatar użytkownika
femmemechante
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 00:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duzy problem pomocy!

Post autor: femmemechante »

[ad]może masz jakieś usługi dodatkowe które nie rozliczają minut z podstawowego abonamentu, przyjżyj się dokładnie fakturze, jakaś strefa plus / strefa tanich połączeń / swojaki / wybrany numer czy coś podobnego. Zawsze możesz zadzwonić pod 2601, tylko pamiętaj żebyśmy mogli zobaczyć fakturę trzeba zadzwonić z numeru na który jest ona wystawiona (3/4 ludzi tego nie rozumie i powstaje problem), sprawdzimy co masz aktywne na koncie i będzie można działać. Jeśli okaże się że nie ma aktywnych usług które by mogły powodować takie rozliczenie standardowo z miejsca pójdzie reklamacja.[/ad]
ODPOWIEDZ