Problem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Problem

Post autor: CRAZY-HORSE »

Konfiguracja z plus pl -wybranie tej konfiguracji w ustawieniach-ustawienie punktu dostępu -ustawienie przeglądarki -wsio na internet ! I jazda! Ale urwał!
3G
aparatek
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 8 sie 2011, o 17:57

Re: Problem

Post autor: aparatek »

kurde ;D ja konfiguracje zrobiłem już przed zarejestrowaniem się na forum.. tylko, że gprs chyba się wyłączył. Pakiet internetowy przejdzie mi tak? ze bede miec do 29 sierpnia aktywnego. Nie mam czegoś takiego jak ustawienie punktu dostepu i ustawienie przegladarki. Jak wroce do poznania to doladuje konto-zobacze czy działa ^^ jak tak to jak juz pisalem dam znać. Ale odpowiedzcie czy ten pakiet internetowy bedzie dalej aktywny, boo 6 lipca kupilem starter 36 i 6,29 lipca kupilem pakiet internetowy za 15 zl,6 sierpnia konto bylo nieważne, doladuje konto to powinien byc pakiet aktywny, czy znowu zabierze kase ? ;/ A co do ustawienia daty i godziny to juz mam ;x
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem

Post autor: sl@w_es »

[ad]
aparatek pisze:(...) Czemu nie przedłużyło? wpierw starter (6 lipca) 36 i 6 za 12 zł->29 doładowanie za 15 zł(wykupiłem pakiet internetowy) i nie przedłużyło :( jak to jest w PLUSIE? (...)
Doładowując konto kwotą 15 zł termin jego ważności przedłuży się o 7 dni, licząc od daty doładowania konta, a nie od daty terminu jego ostatniej ważności jak to jest w niektórych sieciach.
W Twoim przypadku, doładowanie kwotą 15 zł nie przedłużyło ważności konta nawet o jeden dzień, bo pokryło się z jego ważnością wynikająca z uruchomienia nowej karty SIM (STARTER).

Standardowe okresy ważności konta 36.6 po doładowaniu.
aparatek pisze:(...) czy ten pakiet internetowy będzie dalej aktywny, bo 6 lipca kupiłem starter 36 i 6,29 lipca kupiłem pakiet internetowy za 15 zł,6 sierpnia konto było nieważne, doładuje konto to powinien być pakiet aktywny, czy znowu zabierze kasę ? (...)
Pakiet internetowy jest aktywny przez 31 dni od otrzymania sms-a potwierdzającego jego aktywację.
Ważność konta nie ma wpływu na termin ważności pakietu; każda ważność biegnie swoim tokiem, więc jeśli zasilisz konto nim upłynie termin ważności pakietu internetowego, to nadal będziesz mógł z niego korzystać beż dodatkowych opłat do 29-08.

Co więcej i to WAŻNE, kasę zabierze Ci dopiero, gdy pakiet internetowy odnowi się automatycznie (po 31 dniach), jeśli wcześniej nie dokonasz dezaktywacji pakietu lub na Twoim koncie będzie mniej kasy niż potrzeba na aktywację nowego pakietu.

P.S.
Piszesz, że kupiłeś starter za 12 zł, więc przeczytaj to: Zestawy startowe 36.6, jak i znajdujący się niżej, na tej stronie regulamin promocji (link).
[/ad]
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
aparatek
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 8 sie 2011, o 17:57

Re: Problem

Post autor: aparatek »

Aha thx ;) ale musze mieć aktywne konto, żeby korzystać z neta, mimo tego, że mam pakiet wykupiony?? boo nie działa, a z tego co tu wypisali ludzie to wynika, że musi być aktywne.

@edit x3 ;D moja głupota, zyłem w swiadomosci, że doładowanie (10-20+zł) przedłuża o 30 dni. Pożyjemy zobaczymy, w lutym może podpiszę umowę z plusem.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Problem

Post autor: ChuckyCiechanow »

Tak by móc korzystać z pakietów trzeba mieć aktywne połączenia wychodzące.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem

Post autor: sl@w_es »

aparatek pisze:(...) żyłem w świadomości, że doładowanie (10-20+zł) przedłuża o 30 dni. (...)
Jeśli weźmiesz pod rozwagę wariant z jednorazowym doładowaniem kwotą 50 zł to zmieścisz się w swoich widełkach (średnia 16,66 zł/30 dni). Konto po takim doładowaniu będziesz miał ważne przez 90 dni.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ