Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
wojtas78
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:28

Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: wojtas78 »

Padł UMTS w Choroszczy , internet działa bardzo wolno , idzie tylko GPRS. Myślę że pracownicy plusa szybko naprawią ten problem :lol:
kitas5
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 19:47

Re: Padł UMTS (HSDPA) w Choroszczy , plus nie czasu naprawiać

Post autor: kitas5 »

"plus nie czasu naprawiać"
Coś nie tak z tematem....
Dzwoniłeś do BOK zgłosić usterkę? Jakie informacje otrzymałeś? Od kiedy występuje usterka?
wojtas78
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:28

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: wojtas78 »

tak zgłaszałem i powiedzieli mi że jest awaria w calym podlaskim. Od 3-ch dni jadę na GPRs-ie. Trochę to nie halo. Za wolno jak dla mnie.A może ja mam awarię na I.P-u i dlatego tak to się dzieje. Poradzcie coś ..... :-)
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: Pijo »

wojtas78 pisze:Poradzcie coś .....

Kup se starter Play Online na kartę za 19zl (1GB danych) albo Orange Free na kartę za 20zł (1GB?) na przeczekanie.
kitas5
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 19:47

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: kitas5 »

Wojtas nie wiadomo co jest usterką. W weekend nie spodziewaj się napraw, bo firmy zewnętrzne w te dni nie pracują...
wojtas78
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:28

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: wojtas78 »

Panowie dzisiaj mamy już 7 wrzesień , mija już tydzien od mojego postu tutaj . Niestety dalej nie działa UMTS w choroszczy . Miało to być zgłoszone do techników i nic, zero reakcji . Jak dzisiaj tam tędy przejeżdzałem , nikogo nie widziałem żeby ktoś się tym interesował . Widziałem oczywiście stado gawronów na nadajniku i nikogo więcej. To jest normalnie dziadostwo żeby tak zaniedbywać klientów. Oferując super internet a nie móc z niego korzystac . Szlag mnie trafia jak coś takiego widzę ................. :evil: :-?
kitas5
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 19:47

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: kitas5 »

Zgłaszałeś ponownie usterkę?
Wystosuj też jakieś pismo, że nie możesz korzystać z internetu i w zamian żądasz obniżenia opłaty abonamentowej proporcjonalnie za dni w których było to niemożliwe, a w przypadku nie usunięcia usterki będziesz wnioskował o rozwiązanie umowy.
wojtas78
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:28

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: wojtas78 »

Zgłaszam usterkę codziennie , a oni nic z tego nie robią , nie ma to nie ich problem . Mówią ,że sprawa została zgłoszona do techników i wiedzą tylko to i nic wiecej ,i nie wiadomo kiedy to naprawią .Poprosiłem żeby pogonili trochę tą firmę , a oni na to że nie są od tego . No kurde , przecież to jest bok pomocy technicznej , oni się tym zajmują . Powinni wiedzieć coś na ten temat,a nie zwalać na firmę zewnętrzną. :evil: Powiem krótko prędkość całkowita neta u mnie na GPRS to 85/6 kB/s. Normalnie srajplus nie internet :evil:
wojtas78
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:28

Re: Padł UMTS(HSDPA) w Choroszczy , plus nie ma czasu naprawić?

Post autor: wojtas78 »

w końcu naprawili , znowu moge sie cieszyc internetem , ciekawe na jak długo
ODPOWIEDZ