"Masz Simplusa? Mistrzowsko przeskocz na lepsze warunki

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

"Masz Simplusa? Mistrzowsko przeskocz na lepsze warunki

Post autor: PlusUser »

Od dzisiaj w Plusie rozpocznie się nowa promocja migracyjna "Masz Simplusa? Mistrzowsko przeskocz na lepsze warunki!". Będzie to specjalna oferta dla klientów "skaczących" z Simplusa do MixPlusa.
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
tademan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2008, o 18:03

Post autor: tademan »

A co z powrotem?????????????
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tademan pisze:A co z powrotem?
Przy przejściu z MixPlusa na Simplusa dają chyba tylko 1000SMS do sieci Plus ważne 30 dni. No chyba że tą promocję już zlikwidowali, ale nic mi o tym nie wiadomo.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
tademan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2008, o 18:03

Post autor: tademan »

Mi chodzi czy w ogóle można potem wrócić na swoje, czyli simplusa??????
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tademan pisze:Mi chodzi czy w ogóle można potem wrócić na swoje, czyli simplusa?
Po spełnieniu obowiązkowych zasileń można przejść na Simplusa. Przy abonamencie należy zaznaczyć w wypowiedzeniu umowy że numer chce się przenieść do Simplusa, w przeciwnym wypadku stracimy numer bezpowrotnie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
tademan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2008, o 18:03

Post autor: tademan »

To ciekawe bo w plusie Wodzisław Śl. powiedziano mi,że z mixa na simplus,, niema takiej opcji"
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tademan pisze:To ciekawe bo w plusie Wodzisław Śl. powiedziano mi,że z mixa na simplus,, niema takiej opcji"
Widać tamtejsi pracownicy nie bardzo są zorientowani...

Po zakończeniu umowy - wykonaniu wszystkich obowiązkowych doładowań wynikających z zawartej umowy - wpisujesz w telefonie kod: *147*90# i cieszysz się ofertą Simplusa.
Niewykorzystane środki na koncie zostają, przepadają jednak wszystkie niewykorzystane pakiety. Należy pamiętać o tym, że aby przejść z MixPlusa na Simplusa muszą być aktywne połączenia wychodzące. Więc jeśli nie mamy aktywnych połączeń wychodzących musimy doładować kwotą taką jakie zobowiązania mieliśmy w MixPlusie. Zmiana taryfy nastąpi dopiero po otrzymaniu SMSa zwrotnego potwierdzającego zmianę taryfy.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
tademan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2008, o 18:03

Post autor: tademan »

Dzięki bardzo pocieszyłeś mnie.Sprawdzę to za jakieś kilka doladowań.
mirekb
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2008, o 14:34

przejscie na simplusa z mixplus 4

Post autor: mirekb »

nie ma prawnej opcji przejscia z mixplus4 na simplusa.czytajcie regulaminy.po obowiazkowej liczbie zasilen mozemy:
1)przejsc na bezterminówke
2)zasilickonto za 5pln i przejsc na "taryfe pokontraktową mixplus"-oznacza to zablokowanie taryfy simplus a korzystanie z nienajlepszych pakietów i cennika mixplus4,jednakze zasilenia dzialaja jak w simplusie(np doladowanie za 50pln daje wychodzace na 90 dni).jedynie uzytkownicy mixplus3 mogą przejsc promocyjnie na simplusa (regulamin tej promocji jeszcze obowiązuje,ale pewnie sądzac po ruchach prawnych polkomtela juz niedługo)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Kolejna odsłona promocji (od 4.12.2008):
PDF

Źródło: gsmonline.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Na simplusa można przejść z taryfy MixPlus III, z IV nie ma opcji. Regulamin to określa.
Pracownik Plusa
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Kolejna odsłona promocji od 15.12.2008:
15 grudnia br. Plus wprowadza nową odsłonę promocji migracyjnej „Mistrzowsko przeskocz na lepsze warunki” dla klientów przechodzących z Simplusa do MixPlusa lub na abonament. Uaktualnione zostały ceny telefonów względem promocji wiodących.
REGULAMIN dostępny na portalu gsmonline.pl
Źródło: gsmonline.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ