brak środków na koncie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
guska1989
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 paź 2011, o 22:28

brak środków na koncie

Post autor: guska1989 »

cześć. otóż mam takie pytanko ponieważ kiedyś w mixplusie było tak, że mając 0 złotych na koncie nie mogłam odbierać połączeń od innych ponieważ rozmowa po sekundzie sie urywała i żeby odbierać połączenia trzeba było mieć coś na koncie. czy teraz tez tak jest czy mając 0 złotych na koncie będę mogła normalnie odbierać połączenia? i czy istnieje możliwość powiadomienia smsem kogoś żeby sie skontaktował ze mną bo nie mam nic na koncie ? prosze o szybką odpowiedż dziękuje i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: brak środków na koncie

Post autor: Dev »

Jeśli jesteś w okresie ważności konta a twoje saldo wynosi 0 to możesz bez problemu odbierać połaczenia, korzystać z pakietów które masz wykupione. Jeśli chodzi o powiadomienie SMS o braku środków na koncie i oddzwonienia do Ciebie to nie ma takiej opcji, jednak nie ma się co łamać jest coś innego - lepszego. Wystarczy, że ze swojego telefonu wpiszesz *133*numer telefonu# (podajesz numer osoby do której chesz zadzwonić z PLUSA). Osoba ta odbiera telefon i w słuchawce słyszy, że połączenie będzie wykonywane na jej koszt. Więcej o tej opcji znajdziesz tutaj
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: brak środków na koncie

Post autor: ManMoon »

78gr/min w porównaniu ze zwykłym połączeniem 58gr/min (29gr/min w pakiecie) dla osoby odbierającej taki tel. Dev to jest coś lepszego niż zwykłe darmowe powiadomienie sms wysyłane przez system? Raczej nie ;-) Owszem jest taka usługa ale w Simplusie. Plus powinien skolidować niektóre stawki i 29gr/min w Mixie powinno być bez żadnych pakietów obniżających.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 11:53 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: brak środków na koncie

Post autor: ChuckyCiechanow »

Dev pisze: Jeśli chodzi o powiadomienie SMS o braku środków na koncie i oddzwonienia do Ciebie to nie ma takiej opcji,
Jak niema powiadomienia sms . Jest i nazywa się Zadzwoń do mnie

*139*48numer#

Osoba dostanie takiego smsa "Tu usługa "Zadzwoń do mnie" Użytkownik o numerze XXXXXXXX nie może wykonywać połączeń i prosi o telefon od Ciebie. Data/Godzina".
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: brak środków na koncie

Post autor: Dev »

ManMoon, w sytuacji gdy nie możesz skorzystać z bramki sms jesteś gdzieś w "trasie", takie rozwiązanie ratuje "życie". Jeśli chodzi o stawkę to inna bajka. Pytanie dotyczyło "możliwości", udzieliłem odpowiedzi podając możliwość :P

ChuckyCiechanow pytanie dotyczy MixPlusa, zgodnie z regulaminem promocji "Zadzwoń do mnie" dotyczy Simplusowców
Promocja „Zadzwoń do mnie” („Promocja”) organizowana jest przez Polkomtel S.A.1 i skierowana do Użytkowników Simplus2 oraz Abonentów Simplus3,
zwanych dalej „Abonentami Simplus”
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: brak środków na koncie

Post autor: ManMoon »

Dev: mi chodziło o takie powiadomienie jakie napisał kolega wyżej w ofercie Na kartę czego nie ma PlusMix. Nie pisałem tu nic o bramkach i nie ma to nic wspólnego jedno z drugim. Chcesz żeby ktoś miał z kimś kontakt a nie masz pieniędzy na tel., wysyłasz powiadomienie, nawet jak to napisałeś będąc "w trasie". Widać polityka Plusa rządzi się swoimi prawami i jest obecnie najdroższą siecią ;-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 11:37 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: brak środków na koncie

Post autor: ChuckyCiechanow »

Dev pisze:
ChuckyCiechanow pytanie dotyczy MixPlusa, zgodnie z regulaminem promocji "Zadzwoń do mnie" dotyczy Simplusowców
Promocja „Zadzwoń do mnie” („Promocja”) organizowana jest przez Polkomtel S.A.1 i skierowana do Użytkowników Simplus2 oraz Abonentów Simplus3,
zwanych dalej „Abonentami Simplus”
O ile pamiętam działało to i w Mix, nie ma mowy o 36i6 a działa. Zresztą na stronie jest

Dla kogo?

Dla wszystkich klientów Plus na Kartę, których konto zostało zawieszone z powodu braku środków lub wygaśnięcia okresu ważności.
Regulamin jest już stary, przyczepię się drobnostki ale nie ma już strony simplus.pl
guska1989
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2011, o 22:28

Re: brak środków na koncie

Post autor: guska1989 »

dziękuje wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi :) pozdrowionka
ODPOWIEDZ