Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
marek5x514
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:57

Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: marek5x514 »

Witam.
Kończy mi się umowa z iPlus i nie wiem czy przedłużyć?
Dotychczas miałem 6 GB za 49 zł i liczyłem na obniżenie kosztów lub jakąś zniżkę, bo GB mi wystarcza, powiedzmy nawet 4 GB, a proponują mi to samo: 50 zł na 1 rok bez modemu. Co o tym sądzicie? Da się coś negocjować?
I jeszcze jedno pytanko: skoro proponują mi to samo, to mogę nie przedłużać i będę miał chociaż na czas nieokreślony?
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: rawsky »

Przypuszczam, że dzwoniłeś tylko do BOK-u, więc dostałeś ofertą standardową. Skorzystaj z tego https://www1.plus.pl/sso/logowanie/form ... OCOL=https.
Możliwe, że jeśli złożysz pisemną rezygnację oddzwoni pracownik z 2699 i zaproponują np. rabat 30% na abonament na okres umowy 12 m-cy. Jeśli pogrzebiesz w na forum to znajdziesz post Użytkownika, który skorzystał z oferty za 19,90 zł 1GB z umową na czas nieokreślony od 2699.
marek5x514
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:57

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: marek5x514 »

Dzięki za odpowiedź.
Dzwonili do mamuśki, ja byłem w Plusie i to samo powiedzieli: mogą przedłużyć na takich samych warunkach jak poprzednio. Spróbuję się jeszcze zarejestrować z tego linka. Jak ktoś coś wie to niech pisze, może się załapie na coś ;-)
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: rawsky »

Oferta bez modemu jest dla nowych klientów wg. http://internet.plus.pl/indywidualni/pr ... plus-karta na okres 18 m-cy i jak piszesz dali Ci standardową ofertę iPlus prywatnie 3 GB za 50 zł z 6 GB tylko, że na okres 12 m-cy.
Nie obejdzie się chyba bez złożenia pisemnej rezygnacji i targowanie się z 2699 o rabat 30% ( jeśli jest ) od tych 50 zł za 6 GB na okres 12 m-cy.

Polecam jeszcze http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=371819#371819 ;-)
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: rawsky »

Oferta na okres 24 m-cy z modemem. Jest jeszcze możliwość wyboru N150 lub K52F EX900V. Nie ma możliwości wyboru oferty bez urządzenia. Oferta standardowa, a w salonie odmówili przyjęcia rezygnacji :-> i Pani z salonu zaproponowała 49 zł 7GB i darmowe od 0.00 do 12.00 na okres 12mcy - mało realna oferta.
Załączniki
iplus.JPG
misiu25
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2010, o 20:30

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: misiu25 »

Ja 2 lata temu miałem na rok przedłużony internet i dostałem 50% rabatu. Walcz o swoje, łachy nie robią:)
wildfox
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2011, o 21:20

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: wildfox »

Z doświadczenia wiem, że przedłużanie umowy to męka... Sam odwiedzałem 5 razy dwa salony oraz rozmawiałem z 8 razy z czterema różnymi konsultantami (z niewiadomych przyczyn co chwilę się zmieniali). Masakra. Konsultanci z Warszawy mówili co innego niż Ci z salonów (Ci z salonów okłamywali mnie co do modemów i zasięgu, masakra...) tzn. przedstawiali inną ofertę. Żeby było jeszcze śmieszniej prawie każdy konsultant miał inną ofertę niż poprzedni (detalami się różniło, ale jednak). Gdy im o tym mówiłem, to odpowiadali: "konsultant się pomylił", "źle Pan zrozumiał konsultanta". Co chwilę mówią "proszę poczekać, zaraz poszukam", "proszę chwileczkę poczekać, ładuje mi się oferta" i tak w kółko... A kasa leci... Jedna babka mnie trzymała z 10 minut i gdy się wkurzyłem i powiedziałem, żeby do mnie oddzwoniła to powiedziała, że oni takich rzeczy nie mogą robić. Jak to nie mogą skoro ja wysyłam mnóstwo zgłoszeń ze strony Plusa z prośbą o kontakt? Czyli jednak można! A to, że rzadko kto oddzwania (i to nie na mój telefon podany w formularzu, a na inny i o porach... wczesnych) to co innego.

Kilka razy tłumaczyłem, żeby dzwonili na numer z Plusa, a nie na mój inny numer, to obiecywali, że dobra, dobra, że sobie zapiszą, po czym dzwonili na ten drugi numer...

No dramat. Dlatego polecam Ci - zadzwoń i spytaj co proponują. Bądź stanowczy i mów jasno i wyraźnie czego chcesz. Jak nie, to mów, że wypowiadasz umowę i idź złóż rezygnację. Wtedy, albo do Ciebie oddzwonią, albo na miejscu w salonie gość się z konsultantem połączy. Powiedz twardo jakie chcesz warunki i żeby oddzwonili jak się coś poprawi. I czekaj. Może pójdą Ci na rękę.

A tak szczerze mówiąc aktualnie Plus ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o internet i zasięg.
Maq
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2010, o 13:32

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: Maq »

Witam.

Właśnie skończyła mi się kilka dni temu umowa (przeszła na czas nieokreślony) i jestem na etapie negocjacji; interesuje mnie przejście z iPlus Student 3GB na iPlus 20GB, przy okazji wzięcie Netbooka Samsung N150. Co można wyrwać przy takiej ofercie? Jak dotąd przy pierwszej rozmowie ugadałem się z konsultantem o obniżenie ceny sprzętu do 1 zł (wysłał wniosek do kierownika i czeka na odpowiedź). Da się wyrwać coś jeszcze, bo niecałe 100 zł rabatu na sprzęcie nie powala. Może dodatkowy pakiet GB, albo iPlusPobieracz za 0 zł od 0 do 12 (zamiast 5 zł miesięcznie).

Kolejna kwestia: co z tabletami? Plus planuje wprowadzenie takowych w najbliższym czasie w znośnych cenach?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: luki »

W kwestii doboru taryf nie będę doradzał.

W kwestii tabletu to najprawdopodobniej podejrzewam niedługo zostanie wprowadzony tablet z LTE Samsung Galaxy, który Pan Solorz przedstawiał na konferencji prasowej.

Dodatkowo współpraca z Huawei i potencjalna z Vodafone może przynieść niedługo jakiś nowy sprzęt do oferty.
EaglePoLaNd
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2011, o 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: EaglePoLaNd »

Fajny jest też laptopik Asusa, w sam raz do spokojnej pracy ;)
misiu25
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2010, o 20:30

Re: Przedłużenie umowy iPlus; jakie warunki ?

Post autor: misiu25 »

Witam.
Mam pytanie co teraz można otrzymać za rabat przy przedluzeniu umowy iPlus?
Posiadam iPlus 110 i przyznany rabat 25%. Z tego co wiem obecnie nie ma juz tej promocji 25% - wiem to od pracownika z BOK-u, czy to jest prawda?
Może jakiś pracownik Plusa się o tym wypowie? Proszę o info.
Dziękuję.:)
ODPOWIEDZ