DUK + przedłużenie umowy przez internet

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
wr78th
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 gru 2011, o 15:10
Lokalizacja: Toruń

DUK + przedłużenie umowy przez internet

Post autor: wr78th »

Mam małe pytanko:
Czy to prawda, że na stronie plus.pl ceny telefonów są podane w cenach netto?
Właśnie taką informację otrzymałem od mojego opiekuna z D U K i chcę to zweryfikować.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2012, o 13:59 przez wr78th, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: D U K

Post autor: ChuckyCiechanow »

wr78th pisze: Czy to prawda, że na stronie plus.pl ceny telefonów są podane w cenach netto?
2. Wszystkie ceny podawane w Sklepie są cenami wyrażonymi w złotych polskich (zł) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT).
Regulamin Sklepu Internetowego
Awatar użytkownika
wr78th
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 15 gru 2011, o 15:10
Lokalizacja: Toruń

Re: D U K

Post autor: wr78th »

Dzięki.
Tak też myślałem, też mnie tak uczono.
Więc apel do ludzi pracujących w DUK:
Nie oszukujcie nas. Nie jesteśmy ciemnymi baranami. Do tego, że mówicie nam co chcecie i czasem nieźle naciągacie jesteśmy już przyzwyczajeni. Opowiadając takie brednie robicie z siebie KRETYNÓW, a nie z nas - klientów.
Jak nie potraficie sprzedawać towarów- usług, to zmieńcie pracę.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: D U K

Post autor: mariusz9a »

wr78th pisze:ięc apel do ludzi pracujących w DUK:Nie oszukujcie nas. Nie jesteśmy ciemnymi baranami. Do tego, że mówicie nam co chcecie i czasem nieźle naciągacie jesteśmy już przyzwyczajeni. Opowiadając takie brednie robicie z siebie KRETYNÓW, a nie z nas - klientów. Jak nie potraficie sprzedawać towarów- usług, to zmieńcie pracę.
W każdej pracy tacy są, co nic nie wiedza. Takie osoby nie pracują zbyt długo, przełożeni szybko się orientują że mimo szkoleń dana osoba nic nie wie i nie chce wiedzieć. Wiele osób myśli że nic nie robiąc powinien dostawać 5000 zł i takie osoby zazwyczaj długo miejsca nie zagrzewają bo wywala się je na zbity pysk. Taka rzeczywistość, ale chyba zawsze tak było :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: D U K

Post autor: XYZ »

mariusz9a pisze: W każdej pracy tacy są, co nic nie wiedza. Takie osoby nie pracują zbyt długo, przełożeni szybko się orientują że mimo szkoleń dana osoba nic nie wie i nie chce wiedzieć. Wiele osób myśli że nic nie robiąc powinien dostawać 5000 zł i takie osoby zazwyczaj długo miejsca nie zagrzewają bo wywala się je na zbity pysk. Taka rzeczywistość, ale chyba zawsze tak było :-)
Mariuszu ... z przykrością muszę powiedzieć, że nie masz racji. I na tym zakończę swój wywód bo temat dotyczył zupełnie czego innego.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: DUK

Post autor: mariusz9a »

XYZ pisze:Mariuszu ... z przykrością muszę powiedzieć, że nie masz racji.
Widać pracujemy w dwóch różnych wymiarach ;-) Bo z niekompetencją pracowników na różnym szczeblu spotykam się codziennie. I nie piję tu tylko do Plusa, ale do wszystkich firm, także tych spoza branży telekomunikacyjnej.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: DUK

Post autor: Marciano »

mariusz9a pisze:
XYZ pisze:Mariuszu ... z przykrością muszę powiedzieć, że nie masz racji.
Widać pracujemy w dwóch różnych wymiarach ;-) Bo z niekompetencją pracowników na różnym szczeblu spotykam się codziennie. I nie piję tu tylko do Plusa, ale do wszystkich firm, także tych spoza branży telekomunikacyjnej.
Zgadzam się zupełnie :) Pewnie jakiś świeżak, a na prowizji mu nie zależało, bo komórka Polkomtel. Najwięksi "ściemniacze" pracują chyba w zewnętrznych firmach telemarketingowych. Mega ciśnienie na kaloryczność kontraktów.
Co do cen... może niedomówienie i chodziło o taryfy biznesowe :D :P
Zresztą co za pytanie, na sklepie Plusa chyba jest wszystko klarowne.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: DUK

Post autor: luki »

Dupa blada, bo w sklepie internetowym nie można przedłużyć umowy - teraz, więc wnioskuję, że ktoś się na niego powoływał, że telefony mogą być tam tańsze. Przy czym z kolei jest liczona opłata za aktywację przy nowych umowach w sklepie, a przy przedłużeniu nie.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: DUK

Post autor: Jrv »

luki pisze:Dupa blada, bo w sklepie internetowym nie można przedłużyć umowy - teraz, więc wnioskuję, że ktoś się na niego powoływał, że telefony mogą być tam tańsze. Przy czym z kolei jest liczona opłata za aktywację przy nowych umowach w sklepie, a przy przedłużeniu nie.
Z tego co wiem w usługach abonamentowych istnieje możliwość przedłużania umowy za pośrednictwem sklepu internetowego.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: DUK

Post autor: luki »

Jrv pisze:
Z tego co wiem w usługach abonamentowych istnieje możliwość przedłużania umowy za pośrednictwem sklepu internetowego.
Z tego co wiem jakiś pilotaż był, ale chyba już tego nie ma i to dla niektórych chyba. Niespecjalnie się tym interesuję, więc może masz rację. ;-)

plus.pl/przedluz

Edit: o przyznaję się do błędu, jest zakładka na stronie plusa nawet :oops:
http://plus.pl/indywidualna/Abonament/A ... dluzUmowe/
ale telefony z cenami, które są na stronie i tak chyba dotyczą nowych aktywacji
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: DUK

Post autor: Jrv »

Telefony z cenami ze strony będą również do przedłużania. Jest to realizowane przez sklep internetowy a tam są takie właśnie ceny.
Ciekawe kiedy w Mix to umożliwią.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
wr78th
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 15 gru 2011, o 15:10
Lokalizacja: Toruń

Re: DUK

Post autor: wr78th »

Co do możliwości przedłużania umowy przez internet, to chyba jednak nie jest to możliwe. Bawiłem się troszkę na stronie plusa i owszem,
zakładka jest, ale nie ma możliwości wybrania (podania) swojego numeru telefonu- bo przcież nie chcemy nowego, tylko przy przedłużeniu chcemy pozostać przy swym numerze. Tak, że raczej nie da się, jest jeszcze możliwość zadzwonienia do konsultanta sklepu internetowego - przyznam się, że tej opcji jeszcze nie próbowałem.
Oczywiście mogę się mylić co do tego przedłużania w sklepie internetowym.
Może ktoś z Was już przedłużał w taki sposób umowę? Jeżeli tak to dajcie znać co i jak to zrobić.
aab
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 16 gru 2011, o 23:25

Re: DUK

Post autor: aab »

Podobno jest to udostępnione tylko pilotażowo dla grupy klientów. Nie wiadomo kiedy będzie dostępne dla wszystkich.
Awatar użytkownika
wr78th
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 15 gru 2011, o 15:10
Lokalizacja: Toruń

Re: DUK + przedłużenie umowy przez internet

Post autor: wr78th »

Już jest wszystko jasne. Odpowiedź na pytanie czy można, kto może i kiedy jest tutaj:
http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... 1&pageNo=5

Nie wiem jak Wam ale mi pozostają już tylko punkty sprzedaży plusa. DUK już dawno się u mnie spalił.
:oops: Tak na marginesie to może wiecie o jakimś fachowym punkcie sprzedaży plus-a w Toruniu lub w okolicach. Wiadomo salon salonowi nierówny :-D
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: DUK + przedłużenie umowy przez internet

Post autor: offca_85 »

Ja tam się cieszę, że klient musi przyjść do punktu żeby przedłużyć umowę :mrgreen: Parę osób się pytało właśnie o ten sklep internetowy, bo ceny telefonów trochę niższe. Nie wgłębiałam się w to szczerze mówiąc, teraz będę miała argument żeby podpisali u nas w POS ;-)
ODPOWIEDZ