Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Sim+ »

ta promocja wyglada na przygotowaną jakieś 2-3 lata temu:) Możliwe że zanim ujrzała światło dzienne, musiała przejść przez siatkę pozwoleń ex-dyrektorów i nie tylko...
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: annika »

Sim+ pisze:ta promocja wygląda na przygotowaną jakieś 2-3 lata temu:) Możliwe że zanim ujrzała światło dzienne, musiała przejść przez siatkę pozwoleń ex-dyrektorów i nie tylko...
:-D No tak, może to dlatego będą spłaszczać strukturę organizacyjną? Już widzę te nagłówki: "Promocja <<Podwójne doładowanie>> pogrążyła kilku dyrektorów w Plusie".
simplas
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 7 cze 2011, o 14:23

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: simplas »

Skorzystałem z tej promocji. Niby mam dodatkowe 50 zł, po sprawdzeniu *121#, jednak po skorzystaniu pakietu na 600 smsów kodem *121*11*50# pobrało mi pieniądze nie z tych dodatkowych 50 zł, tylko z tych, co miałem na koncie. Dlaczego? Po zakończeniu 15 dni zwrócą mi te 6 zł?
Z jakich pakietów jeszcze można skorzystać? Proszę o kody do nich.

PS. Pakiet 600 SMSów jest do wykorzystania w sieci Plus, a takowe można było wykorzystać w promocji :)
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Garjusz »

Bonus jest do wykorzystania tylko na rozmowy i smsy do sieci Plus
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: annika »

... a nie na wykupienie pakietów do tej sieci i opłaty za aktywację pakietu nie zwrócą.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: sl@w_es »

simplas pisze:Skorzystałem z tej promocji. Niby mam dodatkowe 50 zł, po sprawdzeniu *121#, jednak po skorzystaniu pakietu na 600 smsów kodem *121*11*50# pobrało mi pieniądze nie z tych dodatkowych 50 zł, tylko z tych, co miałem na koncie. Dlaczego? Po zakończeniu 15 dni zwrócą mi te 6 zł? (...)
"simplas", nikt Ci nie zwróci żadnych 6 zł ... By wykorzystać dodatkową kasę nie można mieć uruchomionych pakietów na rozmowy czy SMS-y, ani uruchamiać nowych, wówczas rozmowy i SMS-y będą taryfikowane zgodnie z posiadana taryfą, a kasa poleci z promocyjnych złotówek.
Taka promocja była dostępna już w ub.r.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
haker104
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2012, o 23:33

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: haker104 »

Witam.
Mam pytanie: O co chodzi z promocją w Plusie, że drugie doładowanie gratis? Trzeba to jakimś kodem aktywować? Dokladnie ta promocja jest w całym Plusie czy tylko 36i6 czy mixplus?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: sl@w_es »

Dokładnie to chodzi o to, co można przeczytać w tym wątku, a kod na aktywację znajdziesz w pierwszym poście.

Ponadto więcej informacji na stronie:
http://nakarte.plus.pl/v.do?idx=944843
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
agatkor-ek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2012, o 19:04

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: agatkor-ek »

czy to znaczy, że jak mam w simplusie wykupiony pakiet 29gr za całą rozmowę w plusie to jak bede rozmawiać to zabiorą mi te 29gr czy najpierw pieniądze z podwójnego doładowania?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Jrv »

29gr za rozmowę zabrane będzie z pakietu.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
erte
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2012, o 20:01

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: erte »

Podwójne doładowanie to jedna wielka ściema :!: :!: :!: . Zostaje aktywowane dopiero po wykorzystaniu środków na koncie, czyli doładowujemy sobie konto za 30 zł na miesiąc włączamy promocje, nie wykupujemy pakietu i jesteśmy szczęśliwi dopóki nie sprawdzimy stanu konta. Później oczywiście nikt nam nie odda tych pieniędzy. Po 15 dniach (tyle trwa promocja) musimy ponownie doładować konto, bo jest co najmniej wyzerowane. :evil:
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: annika »

erte pisze:doładowujemy sobie konto za 30 zł na miesiąc włączamy promocje
Nie mój drogi / moja droga,
włączamy promocję --> doładowujemy konto
na tym to polega, że premiuje się aktywnych i zorientowanych w ofercie użytkowników (inna sprawa jaka jest jakość tego premiowania). Trzeba najpierw wiedzieć o promocji i ją aktywować na swoim numerze, potem dopiero doładować, nie odwrotnie.
erte
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2012, o 20:01

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: erte »

To był przykład, a to czy się doładuje najpierw konto i włączy pakiet, czy odwrotnie nie ma żadnego znaczenia, bo ten pakiet jest. Tylko, że mi nie o to chodzi, chodzi o to, że aby z niego korzystać nie można mieć żadnych innych pakietów tak jest napisane w regulaminie. W rzeczywistości znaczy to tyle, że dopiero po wykorzystaniu środków na koncie (stan konta 0.00) korzystamy z pakietu przez 15 dni. Po 15 dniach zostajemy z zerowym stanem konta i bez żadnych pakietów.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: sl@w_es »

erte pisze:(...) czy się doładuje najpierw konto i włączy pakiet, czy odwrotnie nie ma żadnego znaczenia, bo ten pakiet jest. (...) dopiero po wykorzystaniu środków na koncie (stan konta 0.00) korzystamy z pakietu przez 15 dni. Po 15 dniach zostajemy z zerowym stanem konta i bez żadnych pakietów.
Co za głupoty wypisujesz; nie rozumiesz tego co czytasz w Regulaminie?
Po co Ci uruchamiać pakiet skoro na usługi do Plusa masz dodatkową kasę? Konto trzeba doładować po wykorzystaniu pakietów, wcześniej aktywując promocję Rozdajemy doładowania; tak trudno to pojąć?
Z własnego doświadczenia wiem, że bonusowa kasa schodzi nawet przy uruchomionej usłudze "29 groszy za minutę rozmowy do wszystkich dużych sieci" - podstawowy stan konta nie zmienia się.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: annika »

erte,
widzę, że się nie rozumiemy. Wysyłając kod podany tu gdzieś wyżej nie dostajemy pakietu, tylko aktywujemy promocję. Czyli pakietu nie ma i musisz się z tym pogodzić.
Aby pakiet był, muszą wystąpić następujące zdarzenia:
- na koncie numeru jest aktywowana promocja --> konto zostaje doładowane kwotą min. 30 zł --> zostaje aktywowany pakiet kwotowy równy kwocie doładowania o ważności 15 dni (uff)
I to ma znaczenie, zapewniam Cię.
Co do tego, czy w przypadku posiadania aktywnych innych pakietów/promocji środki będą w pierwszej kolejności ściągane z tego bonusa, to regulamin niestety o tym nie mówi. Zapis, który pewnie masz na myśli, dotyczy innych pakietów kwotowych, a takich raczej próżno szukać w Simplusie, chyba że po przejściu z mixa?
Także przeczysz swoim własnym słowom, bo czy zgromadzone na koncie środki można uznać za jakikolwiek pakiet? I czy naprawdę wierzysz w to, że aby skorzystać z bonusa trzeba konto wyzerować?
Pomyśl logicznie, w Twoim pierwszym poście wszystko się zgadza: najpierw doładowanie konta, potem aktywacja promocji, nieświadomy użytkownik, myśląc, że ma bonus, wyczyszcza sobie konto, znowu doładowuje przy aktywnej promocji i w końcu dostaje upragniony bonus. Tak czy nie?
A tak w ogóle to sprawa jest niewarta tego zachodu, ale to tak na przyszłość, że tak to działa. ;-)
ODPOWIEDZ