Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Jrv »

To ja trochę doprecyzuję - nie gniewaj się annika, że Cię poprawiam.

Zapis regulaminu co do wykorzystywania innych dodatków na koncie porusza tę kwestię w dwu punktach:

19. W przypadku, gdy Abonent posiada jednocześnie kilka Bonusów przyznanych za zasilenia dokonane zgodnie z Regulaminem, w pierwszej kolejności wykorzystywane są środki z Bonusa, który został wcześniej aktywowany.

Tutaj np. wynurzenia w plusie dla taryfy Twój Profil. W tej promocji przyznawane są pakiety minut przy zasileniu i to, która z promocji będzie rozliczana w pierwszej kolejności zależy od tego, która z nich jest starsza. Teoretycznie więc można wyłączyć wynurzenia, włączyć podwojenie doładowania, włączyć ponownie wynurzenia i wtedy pakiet kwotowy powinien być rozliczany przed minutami.

20. W przypadku, gdy Abonent poza Bonusem posiada jednocześnie inne pakiety kwotowe, w pierwszej kolejności rozliczane są środki pochodzące z tych pakietów, a po ich wykorzystaniu środki z Bonusa.

Ten zapis tyczy się jedynie pakietów kwotowych - na myśl przychodzą mi pakiety gdzie np. za 10zł dostawało się 20zł 20 -> 40, 30 -> 60. Było to dostępne którejś starszej taryfie - nie pamiętam już jakiej dokładnie. Są jeszcze innego rodzaju pakiety kwotowe ale to chyba nieistotne.

Co do ogólnego zapisu regulaminu i pakietów pozostałych. Zauważcie, że jest to pakiet na połączenia, tak więc mając włączone darmowe smsy czy minuty najpierw schodzą stany tych pakietów - jako, że wykonując takie połączenia nasze konto nie byłoby obciążane więc pakiet kwotowy nie zadziała.

No i na koniec oczywiście bzdurą jest twierdzenie erte, że środki z konta muszą zostać wykorzystane by ten pakiet kwotowy zaczął działać.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
atusia92
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 2 lip 2011, o 19:18

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: atusia92 »

Mam pytanie
Teraz jest to podwójne doładowanie w Plusie na 15 dni. Czy mogę wykorzystać to do zakupienia pakietu 250, 500 SMS?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: sl@w_es »

atusia92 pisze:Mam pytanie
teraz jest to po2jne doladowanie w plusie na 15 dni. Czy moge wykorzystac to do zakupienia pakietu 250,500 sms ? ?
Nie, nie można. Przeczytaj posty w wątku do którego trafił Twój post, a Twoja wiedza się poszerzy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
atusia92
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 2 lip 2011, o 19:18

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: atusia92 »

A czy jeżeli mam wykupiony pakiet 500 SMS, to jak będę pisać sms do Plusa to będą pobierać mi z pakietu czy z tej kwoty promocyjnej?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: ChuckyCiechanow »

atusia92 pisze:A czy jezeli mam wykupiony pakiet sms 500. To jak bede pisac sms do plusa to beda pobierac mi z pakietu czy z tej kwoty promocyjnej ?
Z pakietu :-)
erte
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2012, o 20:01

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: erte »

W regulaminie jest napisane, że w pierwszej kolejności są wykorzystywane środki z pakietów aktywowanych wcześniej, pakietem nazwane są również środki na koncie.
I w niczym sobie nie przeczę fakt jest taki, że ta cała promocja jest zwykłym naciąganiem. Można sobie oczywiście wcześniej regulamin przeczytać.

"20. W przypadku, gdy Abonent poza Bonusem posiada jednocześnie inne pakiety kwotowe, w pierwszej kolejności rozliczane są środki pochodzące z tych pakietów, a po ich wykorzystaniu środki z Bonus."

Zapisane w pkt 20 inne pakiety kwotowe i środki pochodzące z tych pakietów to między innymi środki na koncie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: sl@w_es »

erte pisze:(...) pakietem nazwane są również środki na koncie. (...)

"20. W przypadku, gdy Abonent poza Bonusem posiada jednocześnie inne pakiety kwotowe, w pierwszej kolejności rozliczane są środki pochodzące z tych pakietów, a po ich wykorzystaniu środki z Bonus."

Zapisane w pkt 20 inne pakiety kwotowe i środki pochodzące z tych pakietów to między innymi środki na koncie.
Nie ma sensu po raz kolejny prostować takiego toku myślenia; każdy może, ba, ma prawo dowolnie interpretować Regulamin, a co z tego wynika, to już zupełnie inna bajka.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: ChuckyCiechanow »

Schodzenie jest następujące :
1. Pakiety minut i sms.
2. Pakiet złotówkowy w np. Chill Bill.
3. Promocja podwójne doladowanie.
4. Konto główne.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Jrv »

erte pisze:W regulaminie jest napisane, że w pierwszej kolejności są wykorzystywane środki z pakietów aktywowanych wcześniej, pakietem nazwane są również środki na koncie.
I w niczym sobie nie przeczę fakt jest taki, że ta cała promocja jest zwykłym naciąganiem. Można sobie oczywiście wcześniej regulamin przeczytać.

"20. W przypadku, gdy Abonent poza Bonusem posiada jednocześnie inne pakiety kwotowe, w pierwszej kolejności rozliczane są środki pochodzące z tych pakietów, a po ich wykorzystaniu środki z Bonus."

Zapisane w pkt 20 inne pakiety kwotowe i środki pochodzące z tych pakietów to między innymi środki na koncie.
Bzdury piszesz ot co. Już tu jeden taki był - w mojej krótkiej karierze na tym forum - co podobne głupoty wypisywał i w końcu - chyba ze wstydu - zamilkł i się nie odzywa.
Pomysł na nazywanie środków z konta pakietami kwotowymi musiałeś sobie chyba wyczarować.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Kaspi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2012, o 18:26

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Kaspi »

Mam jedno pytanie. Kiedy wykupię np. pakiet 500 SMS za 5 zł to pieniądze schodzą mi z konta, które doładowałem czy z tych pieniędzy bonusowych?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: ManMoon »

Pieniądze za wszystkie pakiety są pobierane z konta głównego, które zasilasz.
Jeżeli chodzi o bonusowe doładowanie to daje to możliwość schodzenia w pierwszej kolejności, jeżeli nie wykupisz żadnych pakietów minut i smsów do Plusa.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 11:19 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: 3G_ »

A jak jest z promocją 29 gr za rozmowę?
Przykład: mam aktywną promocję 29 gr za rozmowę i to żałosne podwójne doładowanie. Ładuję za 50 i dzwonię do Plusa 10 minut.
Czy zejdzie 2,90 z tego "podwójnego doładowania", czy 29 gr z konta głównego?

Dobra, już wiem. Proszę skasować mój post.
Janusz1945

Re: Do Jrv

Post autor: Janusz1945 »

Ty, a zwłaszcza annika wypisujecie tu takie brednie i tak mącicie ludziom w głowach, że aż wstyd, iż podajesz się za pracownika Plusa. Gdybyście mieli o czykmolwiek pojęcie, wasze wyjaśnienia nie byłyby takie rozwlekłe i ciągle uzupełniane. Ja tu rzadko zaglądam, bo tu sama ciemnota, uważająca się za mądrali (nie dotyczy pytających) się wymądrza.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Post autor: ChuckyCiechanow »

Janusz1945 pisze:Ja tu rzadko zaglądam,
I całe szczęście :lol: :lol: :lol: :lol:
Janusz1945 pisze: bo tu sama ciemnota, uważająca się za mądrali (nie dotyczy pytających) się wymądrza.
He he dobre sobie. Janusz1945 chyba ,,Zjeść wszystkie rozumy"
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: annika »

Janusz1945,
naprawdę nie musisz sobie zadawać trudu i czytać tych wszystkich postów.
Wszystkie informacje potrzebne do skorzystania z promocji masz (tym razem) w pierwszym poście (nie jest on autorstwa osób, których tak nie lubisz). Sama z niego korzystałam i za dzień lub dwa na koncie mojego numeru pojawi się bonus z podwójnego doładowania już drugi raz ;)
Także zapraszam Cię wtedy na forum, będę mogła Ci udowodnić możliwość otrzymania tego bonusu za pomocą zrzutu obrazu z mojego konta (bo chyba właśnie w to nie wierzysz, zresztą nie wiem, nie chcesz powiedzieć). Jeśli tylko będziesz chciał. ;)
Trudniej będzie Ci udowodnić zasady schodzenia kwot z bonusu.
ODPOWIEDZ