Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
oli11
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2012, o 20:02

Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: oli11 »

Witam, czy ktoś się orientuje czy nokia lumia 710 będzie dostępna przy przedłużeniu umowy w mixie? Czy tak jak SE Neo V na początku tylko dla nowych klientów? Od kiedy będzie w ogóle dostępna w salonach?
Cena 24 doładowania 50 zł
LUMIA 710 - 549zł,
SE NEO V - 599zł (podrożał bo było 499???!)
SE MINI PRO - 399zł
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: offca_85 »

Lumia dopiero co weszła, więc jak Ci na niej akurat zależy to poczekaj parę dni. Wydaje mi się, że powinna być dla przedłużających, ale w tej chwili na pewno tego nie sprawdzę, bo mam remont w punkcie i wszystkie kody do systemów poblokowane ;-)
Z tymi cenami to patrzysz pewnie na ogólny regulamin ze strony Plusa. Ceny na przedłużenie sprawdzaj w salonach, bo te często się różnią od tych w regulaminie dostępnym na stronie Plusa (ale też nie zawsze ;-) ).
Z tych trzech, z racji tego, że przestałam mieć jakoś zaufanie do "tańszych" telefonów Nokii zastanowiłabym się na Twoim miejscu nad Neo V.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: luki »

Seria lumia to naprawdę fajne telefoniki. Do tego WM jest świetnie zooptymalizowany pod średnio wypasione telefony. Jakis czas temu kupiłem sobie (użytkuje ktoś inny) neo V, ogólnie spoko, ale jakosc wykonania nie powala. Xperia mini to już staroć. No i design lumi bardzo mi się podoba, ale to rzecz gustu.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2012, o 12:59 przez luki, łącznie zmieniany 1 raz.
oli11
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2012, o 20:02

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: oli11 »

Już byłem zdecydowany właściwie na NEO V, ale zobaczyłem właśnie, że niedługo pojawi się ta LUMIA, no i w dodatku NEO V w nowym cenniku jest droższa o 100 zł, a co do MINI PRO to jest odnowiony model z procesorem 1Ghz jak w Neo V, lepszą baterią, większym wyświetlaczem niż w poprzednim X10 mini pro.
limcio123
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 lut 2012, o 19:15

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: limcio123 »

A czy ten se mini pro jest dostępny przy przedluzeniu umowy w mix? Dzwonila do mnie babka i mowila ze nie ma go jeszcze w ofercie czy cos jak to jest?
kemot89
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2011, o 20:36

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: kemot89 »

oli11 pisze:Witam, czy ktoś się orientuje czy nokia lumia 710 będzie dostępna przy przedłużeniu umowy w mixie? Czy tak jak SE Neo V na początku tylko dla nowych klientów? Od kiedy będzie w ogóle dostępna w salonach?
Cena 24 doładowania 50 zł
LUMIA 710 - 549zł,
SE NEO V - 599zł (podrożał bo było 499???!)
SE MINI PRO - 399zł
Nokia Lumia jest jak najbardziej dostępna przy przedłużeniu umowy i to już od 4 lutego ;) sam przedłużyłem umowę z tym telefonem. Zastanawiałem się także nad SE Neo V. Teraz po tych kilku dniach mogę szczerze polecić lumię 710 :-D
oli11
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2012, o 20:02

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: oli11 »

również zdecydowałem się na Lumie, pierwsze wrażenie super, muszę tylko poczekać na wymianę karty na micro sim bo dzisiaj w salonie nie mieli, mam pytanie czy u Ciebie też się telefon włącza przy ładowaniu chociaż jest wyłączony? i czy baterie trzeba formatować? pewnie się orientowałeś w tym,
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: offca_85 »

W żadnym obecnie telefonie nie trzeba formować baterii. Jest to również napisane w instrukcji producenta. Bateria pada, podłączamy pod ładowarkę, ładujemy do pełnego doładowania i odłączamy. Nie trzymamy telefonu kilku godzin pod ładowarką.
kemot89
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2011, o 20:36

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: kemot89 »

oli11, zgadzam się z tym, co napisała offca_85. Ja takiego problemu z włączającym się telefonem niestety nie miałem ;-) .
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: offca_85 »

Być może Lumia tak ma ;-) Obecnie nowe Nokie (przynajmniej te bardziej zaawansowane) potrafią zaskakiwać ;-)
oli11
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2012, o 20:02

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: oli11 »

Wyczytałem gdzieś, że baterie trzeba doładować do końca przed pierwszym uruchomieniem i dopiero używać no, ale nie zrobiłem tego. W instrukcji tego nie ma, jest tylko, że kiedy bateria się naładuje należy odłączyć ładowarkę, bo skraca to żywotność. Co do włączania telefonu kiedy się ładuje i jest wyłączony też już czytałem, że tak mają i to normalne. Może nie zaobserwowałeś u siebie? Ekran się nie podświetla tylko wibruje po chwili, a kiedy odblokowuję to jest włączony.
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: Amix »

Po kupnie telefonu, czy baterii jeżeli jest prąd nie podłączamy do ładowania, tylko czekamy aż się rozładuje i dopiero podłączamy do ładowarki. To jest jedyna opcja, którą powinnyśmy wykonać.
tak jak pisze offca_85 nie robimy później żadnego formowania baterii, bo tylko możne to zaszkodzić.
seyfer
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 20 gru 2011, o 10:17

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: seyfer »

a sam telefon włącza się podczas ładowania, gdyż ładowanie baterii jest monitorowane przez "system".
Btw- może ktoś podeslać cennik dot. telefonów w mixie ?
oli11
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2012, o 20:02

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: oli11 »

http://plus.pl/indywidualna/MixPlus/Now ... kazjeRoku/
w regulaminach masz na końcu cenniki telefonów aktualne od 3 lutego.
seyfer
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 20 gru 2011, o 10:17

Re: Nokia Lumia 710, NEO V czy nowy SE Mini Pro?

Post autor: seyfer »

@ oli11- dzięki :]

Jak zwykle pasuje mi wszystko poza ceną aparatu :cry:

No i chyba największa dla mnie wada - WP nie wspiera flash'a O_o
ODPOWIEDZ