Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Arras
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lut 2012, o 15:59

Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: Arras »

Mam pakiet internet non stop przez miesiąc za 9 zł. Ogladam strony jest wszystko dobrze, a dziś wchodzę na YouTube, włączam film... i co jakiś czas się buforuje, obejrzałem i patrzę, a tu z konta pobrało mi kasę :( czemu jak mam ten pakiet??? dlatego, że się buforuje? Jak zrobić żeby móc oglądać YT, ale nie płacić?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: sl@w_es »

Przejrzyj wcześniejsze watki w tym dziale. Odpowiedzi znajdziesz mnóstwo np. to: internet w telefonie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: tomaj6151 »

Witam, wczoraj przedłużyłem umowę w plusie, aktualnie mam taryfę MixV. Dzisiaj otrzymałem sms, że już karta została aktywowana. Kupiłem pakiet internetowy za 7 zł non stop i moje pytanie jest takie, czy mogę wszystko pobierać z AM, oglądać filmiki na YT i nie naliczy mi pieniędzy z konta? Czyli wszystko związane z internetem? (Chce się upewnić, bo zjadło mi już 60 zł :/ w pewnym pakiecie)



sl@w_es: Post z przeniesienia; chcąc założyć nowy wątek sprawdzamy czy temat nie był już poruszany na Forum - pkt 11 Reg. PF (nie mnożymy tych samych tematów w nieskończoność) Regulaminu PlusForum. Proszę zapoznać się z nim i stosować w praktyce.
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: offca_85 »

Oczywiście, że będziesz miał dodatkowe opłaty za YT mimo włączonego pakietu non stop, jeśli nie zmienisz ustawień w telefonie z transmisji strumieniowej na internet.
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: tomaj6151 »

Właśnie z pakietu non stop (100mb za 7 zł) obejrzałem film na YT dla testu i nic mi nie pobrało z konta. Dodam, że nic nie ustawiałem, a telefon mam nowy, z salonu, więc mogę bez obaw korzystać? Prosiłbym jeszcze Forumowiczów o napisanie gdzie się znajdują opcje i jak włączyć/wyłączyć tę transmisję strumieniową?

Właśnie mi się skończyło te 100 MB i zmniejszyło mi transfer, ale do ilu? Teraz tak tragicznie wolno się strony ładują, że to normalnie masakra :P (Nie oczekiwałem mega super szybkiego neta jak się skończy standardowa szybkość, ale trochę się zawiodłem)
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: tomaj6151 »

Dzięki bardzo za linki. Mam ostatnie (mam nadzieję) pytanie, muszę teraz załadować 2 doładowania za 40 zł z czego 10 idzie na ten internet (300 MB bodajże) i moje pytanie brzmi, czy jak załaduję dwie karty od razu to czy to się zsumuje i będę miał 600 MB + jeszcze ten pakiet non stop 100 MB?
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: tomaj6151 »

Dodam, że teraz załadowałem karte, i transfer bierze z tego obniżonego non stop, a pakiet który dostałem z załadowaniem karty stoi w miejscu. Jak mam teraz zrobić, żeby czerpał pakiet z zasilenia z karty, a potem dopiero z tego obniżonego non stop? Myśle, że muszę od nowa wyłączyć i włączyć ten pakiet non stop.. ale nie jestem pewien, dlatego pytam.

Edit.
Oj przepraszam za double post :/
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: Jrv »

Oczywiście musisz wyłączyć pakiet non stop by prędkość została przywrócona - a ta obniżona to 32kb/s. Pisałem o tym już kilka razy, że pakiet non stop jest nadrzędny nad innymi i jeśli jest wyczerpany to niezależnie od stanu innych pakietów prędkość będzie obniżona.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
szafa156
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 8 gru 2011, o 19:15

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: szafa156 »

Witam ponownie.
Posiadam "Ofertę Standardowa z pakietem MB na próbę" kobieta w sklepie powiedziała, że ten pakiet jest pakietem "non stop" oznacza to, że nie muszę się przejmować kosztami za internet?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: mariusz9a »

szafa156 pisze:ten pakiet jest pakietem "non stop" oznacza to, że nie muszę się przejmować kosztami za internet?
Tak, pod warunkiem, że wywalisz z telefonu APN Video :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: kowcio »

No i co miesiąc będzie Ci zabierało kaskę z konta za aktywację tego pakietu na Internet. :-)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: Jrv »

Ale to nie jest oferta non stop!
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
szafa156
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 8 gru 2011, o 19:15

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: szafa156 »

Czyli jak to jest z tym pakietem na próbe? Bedzie pobierana opłata pozniej? Jak usunąć APN video z samsung wave y?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomocy! Jak to jest z tym internetem non stop?

Post autor: Jrv »

Tak, będzie pobierana opłata po wykorzystaniu pakietu - masz to w regulaminie promocji.
Usuwasz profil video w profilach transmisji danych.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ