Nokia n95. Instrukcja instalacji GARMIN M. XT

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Nokia n95. Instrukcja instalacji GARMIN M. XT

Post autor: Connected »

Witam,

Mam poważny problem. Od niedawna jestem posiadaczem Nokii n95 (Standard). Przeszukałem już wszystkie fora internetowe typu: peb.pl, darkwarez.pl, google :D itp.

Fakt, faktem znalazłem oprogramowanie GARMIN MOBILE XT i instrukcję instalacji oprogramowania. Spędziłem nad tym 3 dni i chyba próbowałem wszystkiego. Niestety nadal nie potrafię poprawnie skonfigurować programu i odblokować mapy.


Bardzo proszę o "łopatologiczne" wyjaśnienie instalacji krok po kroku, najlepiej ze screenami.


Pozdrawiam

ps. Tylko nie odsyłajcie mnie do linków,for internetowych itp. Naprawdę dosyć czasu nad tym spędziłem.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

No nie wierze, że nikt nie zna się na Symbianie ?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Na symbianie to najlepiej szymon się zna, ale coś dawno go nie widziałem na forum. Możesz do niego napisać PW, może akurat będzie wiedział co i jak ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Post autor: tanku »

Ja zainstalowałem Garmina na N73 be z żadnych problemów. Poniżej podaję Ci instrukcje jak to sprawnie zrobić:

1. Podlacz telefon do komputera i wybierz transfer danych

2. Uruchom setup.exe i zainstaluj program na karcie pamieci, dalej postepuj zgodnie z instrukcjami programu

3. Odlacz telefon od komputera i zainstaluj GarminMobileXT.sis ktore jest w Garmin\Apps\Symbian\res

4. Uruchom GarminMobileXT ,wejdz w ustawienia i nastepnie w informacje, dokladnie zanotuj numer CARD-ID i wylacz program

5. Uruchom w komputerze garmin-key.exe, na gorze wpisz card-id i nacisnij srodkowy przycisk generate i nie zamykaj jeszcze craka

6.Plik sw.unl, wystarczy otworzyc notatnikiem i wkleic wygenerowany device unlock code i zapisac

7. Nastepnie wybieramy mape "City Navigator Europe NT v9" i naciskamy dolne Generate.

8. Teraz dolny kod czyli map unlock code zapisujemy do pliku GMAPSUPP.UNL

9. Podlacz telefon i skopiuj pliki GMAPSUPP.UNL i sw.unl oraz dowolna mape do folderu Garmin

10. Uruchom program i przerwij szukanie gps, wejdz w ustawienia -> system -> zewnetrzny GPS i wybierz opcje "Uzyj dolaczonego GPS" nastepnie wlacz i na gotowe.

Oczywiście zakładam że podane powyżej pliki posiadasz na swoim PC.
ODPOWIEDZ