Problem z Sony Ericsson Hazel

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
diabeleekk18
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 cze 2011, o 09:37

Problem z Sony Ericsson Hazel

Post autor: diabeleekk18 »

Witam, nie wiem co się dzieje z moim telefonem, żaden przycisk nie jest wciśniety a rozsuwając telefon non stop wyskakuje mi komunikacik tak jakby się przyciskało status telefonu, pisząc smsy ( pisze słownikiem t9) wybierając poszczególne słowa lista wyrazów leci w dół tak szybko że nie da sie wysłać nic kompletnie.. rozmawiajac przez telefon sam się ścisza i nie słychac co kto mówi... Problem jest w tym ze zgubilam gdzieś karte gwarancyjna.. Czy ktoś może orientuje się co to może byc? Z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam ;* :roll: :-/
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Problem z Sony Ericsson Hazel

Post autor: luki »

Przywróć ustawienia fabryczne. Pamiętaj, aby lepiej wcześniej zapisać sobie kontakty i inne prywatne rzeczy bo możesz je utracić. Jesli nie pomoże to serwis i duplikat karty gwarancyjnej.
diabeleekk18
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 cze 2011, o 09:37

Re: Problem z Sony Ericsson Hazel

Post autor: diabeleekk18 »

a nic sie nie stanie jak przywróce ustawienia fabryczne? nie znam sie wiec wole zapytać :)
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Problem z Sony Ericsson Hazel

Post autor: offca_85 »

Po prostu wykasuje Ci wszystkie ustawienia w telefonie, będziesz musiała wszystko poustawiać sobie od początku od dzwonków po tapetę na ekranie. Jeśli problem będzie się powtarzał, będzie mi to wyglądało na taśmę albo soft.
ODPOWIEDZ