Bez limitu w Plusie!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Bez limitu w Plusie!

Post autor: Garjusz »

Oficjalny Komunikat:

Od 10 kwietnia br. dla klientów indywidualnych, a od połowy kwietnia dla biznesu Plus wprowadza ryczałtowe plany taryfowe „Bez limitu”. Oferta będzie dostępna zarówno w wariancie z telefonem, jak i bez telefonu dla klientów: przenoszących numer z innej sieci, przedłużających umowę oraz nowych. I dodatkowo 3 miesiące LTE za darmo!

Bez limitu w Plusie to:

nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce,
bez ograniczenia SMS-y i MMS-y,
preferencyjne warunki połączenia do sieci stacjonarnych (trzy miesiące bezpłatnie, później w opłacie ryczałtowej),
duże pakiety dostępu do internetu,
szeroki wybór najnowocześniejszych smartfonów w konkurencyjnej cenie.

Całość na naszym blogu: http://www.plusblog.pl/bez-limitu-w-plusie/
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: lodyga »

A mix?!!!???
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
dziadek186
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:59

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: dziadek186 »

Fragment felietonu na telepolis " Drugie - są jeszcze dwa pola, na których może odbyć się walka. To tańsze abonamenty i prepaid. Przy tych pierwszych oczekiwałbym raczej tuningu. Na reakcję liczę w ofertach na kartę. Tym bardziej, że Wojciech Pytel, członek zarządu Polkomtelu zapowiedział, że Simplus będzie zmieniany rewolucyjnie, a nie ewolucyjnie, bo oferta jest skomplikowana, i ma to się stać wkrótce. Projekt ma podobno wysoki priorytet. " , czyli jednak są jakies szanse na zmiany w simplusie. Link : http://telepolis.pl/artykuly.php?id=493
Edit. Oj przepraszam, nie zauważyłem ze juz jest taki temat. Mój wpis można usunąć jeżeli admin uzna to za stosowne.
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: offca_85 »

lodyga pisze:A mix?!!!???
Spokojnie, przecież nie wszystko na raz. Jak zmienia się oferty to stopniowo, a nie wszystkie opcje od razu. Napisali, że będą zmiany w prepaid, więc wystarczy poczekać.
domingo6542
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 20:52

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: domingo6542 »

Czy internet też będzie bez limitu ? :P.
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: shadow »

Internet "bez limitu" już jest - pakiety non stop. Mogą ew. obniżyć ceny pakietów lub zwiększyć ilość MB - na nic innego bym nie liczył.
Obrazek
domingo6542
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 20:52

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: domingo6542 »

Ale mi chodzi o to, że ja mam internet mobilny z iPlusa i czy będę miał go bez limitu?
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: tomek »

domingo6542, owszem, zobacz na iPlusopobieracz.
domingo6542
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 20:52

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: domingo6542 »

Ale czy internet do komputera jest bez limitu ;o.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: szewol »

Są już gdzieś regulaminy nowej oferty?
marcinnoga75
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 08:12
Lokalizacja: RADOM
Kontakt:

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: marcinnoga75 »

szewol pisze:Są już gdzieś regulaminy nowej oferty?
Ale są jaja nie mam nigdzie!!!
Ja kupiłem dziś "Bez limitu" - skany na -> http://www.marcinnoga75.blogspot.com/
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: szewol »

Dzięki ci za skany ;)
Widocznie Plus nie chce, by klienci korzystali z tej taryfy ;). Na Facebooku piszą, że oferta zostanie udostępniona na stronie "w ciągu kilku dni". Z tego co wiem, T-Mobile i Plus obawiają się, że mogą stracić na tych ofertach, jeśli klienci będą zbyt dużo wydzwaniać (więcej niż operator sobie założył w biznesplanie) :mrgreen:
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: luki »

Regulaminy na stronie zawsze pojawiają się z opóźnieniem, no prawie. Nie doszukiwałbym się kolejnej teorii spiskowej dziejów. Tym bardziej, ze oferta była wprowadzona z dużym pośpiechem. Jeżeli ktoś ma stracić, to Play straci na tych ofertach najwięcej. Ma najmniejszy kapitał, najgorsza infrastrukturę, a nie oferuje teraz nic co by go wyróżniało.
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: annika »

No ale spokojnie. Przecież zanim wcisną gdzieś tę ofertę na stronę, muszą tam trochę posprzątać, wybrać jakieś fajne miejsce. ;-)
Plus to nie Play, żeby sobie walnąć prostopadłościan na całą stronę i już, bo i tak wszystko, co potrzebne, jest schowane w "Dokumentach". Każdy wie, każdy znajdzie :-P
No a na stronie Plusa każdy piksel jest ważny. Każda zakładeczka i każdy linczek. O pardon, tak się nie można wypowiadać. ;-) To nieprofesjonalne.
No więc trzeba poczekać, aż przeniosą kolejne rzeczy do obszernego działu "Archiwum ofert". ;-) No bo przecież nie będzie już wypadało mieć inną taryfę niż no limit :-P Oto dowód - pewien komentarz pewnego pana. Współczuje wszystkim konsultantom, którzy muszą potem obsługiwać ten typ klienta...
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: XYZ »

Spokojnie, spokojnie - oferta miała się pojawić i pojawiła się. Plus skoro publicznie podał do wiadomości, że oferta pojawi się również w jego ofercie to się ... musiała pojawić.

Zapewne już pojawiły się projekty zmiany strony www i pozostaje zaczekać nam jeszcze kilka dni jak na stronie Plusa pojawi się hasło: "Plus no limit z największym pakietem internetowym", albo "rachunki pod dużą kontrolą".

Regulamin na pewno się pojawi, jak tylko pojawi się oferta na stronie, zresztą ja już mam kilka wycieczek do Plusa by zmienić warunki promocji na kilku numerach. Kto zaczekał z przedłużeniem umowy to mógł sporo ugrać. Tylko nie bardzo wiem co zrobić z numerem na firmę (jednoosobową działalność gospodarczą) zaczekać na nową odsłonę opłaty zryczałtowanej dla firm czy podciągnąć ją pod tą dla indywidualnych
ODPOWIEDZ