36i6 - opinie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

36i6 - opinie

Post autor: hadrit »

Chciałbym powiedzieć ze oferta 36i6 jest the best!!!
Ostatnio zmieniony 2 gru 2008, o 12:49 przez hadrit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Post autor: hadrit »

36i6 jest lepsze od mix plusa
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

blackdeath123 pisze:36i6 jest lepsze od mix plusa
W zasadzie to zależy jaki profil dzwonienia i SMSowania ma użytkownik. Dla mnie jak na razie tańszy jest mix4.
36i6 jest dla osób co piszą bardzo dużo do Plusa, oraz potrzebują darmowego numeru na jeden dzień lub na miesiąc - pamiętajmy że promocja darmowy numer w każdej chwili może zostać zakończona.
Jeśli ktoś dzwoni do innych sieci oraz wysyła kilka SMSów na miesiąc do innych sieci oraz potrzebuje darmowego numeru jako stałej oferty (jest ona jako promocja, ale nie zostanie odwołana, czego o 36i6 powiedzieć nie można) to lepszy jest mix4.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

mariusz9a, nie zgodzę się z tym co napisałeś na temat usługi Wybrany Numer w mixIV. W jej regulaminie jest podobny zapis, jak w przypadku Gadki-szmatki:
Promocja trwa od dnia 06.10.2008 r. do odwołania.
Także nie można być pewnym niczego ;-) chociaż osobiście nie sądzę, żeby rezygnowali ze sztandarowych usług w sieci.
Swoją drogą przyglądając sie cennikom zarówno 36.6 i mixa, są one porównywalne, przynajmniej według mnie. Fakt faktem, w mixie taniej wychodzą rozmowy, a 36.6 smsy. Jednak to wszystko zależy, jak napisałeś, od profilu używania telefonu, co u każdego wygląda zdecydowanie inaczej :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:mariusz9a, nie zgodzę się z tym co napisałeś na temat usługi Wybrany Numer w mixIV. W jej regulaminie jest podobny zapis, jak w przypadku Gadki-szmatki: Cytat:
Promocja trwa od dnia 06.10.2008 r. do odwołania.
Tak. Ale w 36i6 darmowy numer potrwa pewnie 3 miesiące i wyłączą. Wcale bym się nie zdziwił jakby to nastąpiło już w styczniu. Takie same praktyki były w Simplusie. Jakby nie patrzeć to tylko marny prepaid. W mixie darmowy numer jest już jako promocja od kilku lat, przez ten okres przewinęło sie chyba 5 odmian darmowego numeru przez Simplusa. Tak samo będzie z 36i6.
Dlatego napisałem takie coś:
jest ona jako promocja, ale nie zostanie odwołana, czego o 36i6 powiedzieć nie można
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Odp.

Post autor: hadrit »

no i właśnie mam teraz problem czy zostać w 36i6 bo i tak kupuje karty miesięcznie po 50 czy wybrać mix plusa;)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Aż tak dokładnie nie analizowałem ofert Plusa sprzed kilku lat, więc nie jestem w stanie dokładnie stwierdzić, co i jak ;-)
W takim razie można się również spodziewać, że kiedyś pozbędą się Esów-Floresów, Mówisz-Masz i Chill Bill - tylko że te usługi są raczej sztandarowe dla tej taryfy, w związku z czym prędko ich nie wyłączą :-) a że młodziki lubią takie szmery-bayery, to jeszcze je trochę przetrzymają.
Z drugiej strony jednak niespodziewanie wyłączyli Wespół w zespół, chociaż sama nazwa sugeruje, że była to propozycja tylko na wprowadzenie taryfy.
Poczekamy zobaczymy, co się dalej z tym stanie. Osobiście nie mam nic do zarzucenia tej ofercie :-)
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Odp.

Post autor: hadrit »

ja mam cały czas 36i6 tylko myślę czy nie przejść na simplusa czy mixa czy zostać w tej taryfie
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

blackdeath123, skoro piszesz w pierwszych postach że taryfa 36i6 jest super, to ja nie rozumiem czemu chcesz zmieniać...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

To tak przy okazji... ważność konta w 36i6 miałem do 27.10, okres karencji miesieczny już się skończył, czy będe normalnie mógł doładować teraz konto czy lepiej zakupić nowy starter?
ps. Jak włożyłem nową kartę 36i6 do tel. bez wykonania połączenia ani odebrania to ważność konta miałem do czerwca 2008 a starter zakupiłem w połowie września, dlaczego data więc była wcześniejsza- możliwe, że była to data wgrania numeru do systemu Plusa?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:44 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:To tak przy okazji... ważność konta w 36i6 miałem do 27.10, okres karencji miesieczny już się skończył, czy będe normalnie mógł doładować teraz konto czy lepiej zakupić nowy starter?
A jak włożysz kartę SIM do telefonu to loguje się ona do sieci (ma zasięg)? Bo jak tak to powinno się dać normalnie doładować. Jeśli nie, to można to zrobić przez konsultanta BOK i numer zostanie przywrócony. Tylko nie wiem czy wtedy nie płaci się czegoś za przywrócenie numeru.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Normalnie mam zasięg i też napis o sieci, nie ma komunikatu o błędzie czy brak karty sim. Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:43 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:Normalnie mam zasięg i też napis o sieci, nie ma komunikatu o błędzie czy brak karty sim.
To powinno się dać doładować :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Ok rozumiem, dzięki za odp. wydaję mi się, ze nie tylko ja tak mam... w końcu Plus chcę tym samym doganiać Orange w rankingu ilości aktywowanych kart Sim i dobrze ;-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:43 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon, jeśli da się dzwonić na ten numer to na 100% da się go doładować ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ