Zakończenie umowy MixPlus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
szajac
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:01
Lokalizacja: Markowa

Zakończenie umowy MixPlus

Post autor: szajac »

Dobra, wywody czas zacząć. No więc jak pisałem w moim innym temacie, niedługo kończę umowę. Jestem ostatecznie zdecydowany, zostaję w MixPlus (ma tam tele cała rodzina i pół wsi :-) ). Wiem też, że biorę nową umowę z nowym numerem. I teraz moje pytania: Czy jak dokonam ostatniego zasilenia i wygadam co mi zostało, to kartę SIM i jej papiery mogę wykorzystać na ogrzanie domu, czy mam jakieś zobowiązania wobec Plusa? Napiszcie jak to jest, bo nie bardzo uśmiecha mi się płacić, przy jeszcze jednym Mixie i dwóch abonamentowcach bulić kilka stów jakiejś kary. Z góry dzięki!
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

po dokonaniu ostatniego zasilenia dostajesz smsa lub jeśli nie wysyłasz smsa pod 2585 o treści PZ, wtedy powinieneś dostać info, że Twoj okres karencji minął i wtedy możesz wyrzucić wszystkie papiery bo w tym momencie umowa zostaje zakończona.
Jako dowód to takiego smsa zapisz na karcie SIM w zależności od tel. folder 'Elementy zapisane' - te. SE... lub jeśli masz starszy tel. to taki sms automatycznie zapisze się na karcie.

Pozdrawiam
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
ODPOWIEDZ