Plus rozdaje Samsungi ;)

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Plus rozdaje Samsungi ;)

Post autor: szewol »

Od 5 do 24 grudnia 2008 roku będzie trwał konkurs w komórkowej sieci Plus , który przeznaczony jest dla abonentów sieci Plus oraz użytkowników mixPlusa, którzy w tym czasie podpiszą nową (lub przedłużą dotychczasową) umowę z operatorem. Do wygrania - 300 telefonów komórkowych Samsung Solid B2700 z latarką i kompasem.

Więcej na Media2.pl
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Marcin34 »

Akurat. Już miałem dostać 2gi telefon jak podpisywałem umowę,już im nie wierzę.Naciągają ludzi by mieć najwięcej abonentów i przegonić orange:)
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Tajemniczy30 pisze:Akurat. Już miałem dostać 2gi telefon jak podpisywałem umowę,już im nie wierzę.Naciągają ludzi by mieć najwięcej abonentów i przegonić orange:)
Miałeś dostać ? A czy gdzieś w regulaminie konkursu jest punkt, że dostaniesz czy masz szanse wygrać ?

No chyba, że masz na myśli 2-gi telefon za 1 pln bez aktywacji. Nikt tu nikogo nie oszukał. Skończyły się telefony na magazynach i promocja została zamknięta. Proste nie ?


Pozdrawiam
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Marcin34 »

Wiem że nigdzie nie jest napisane chodzi oto że w takich konkursach mało kto wygrywa a akcja marketingowa sprowadza się do pozyskania jak największej liczby klientów:)2gi tel. nie jest tak ważny,jaitak przenoszę swoje 3 nry do play wiec wszystko jedno.raczej chodziło o zasady,pozdr.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Tajemniczy30 pisze:Wiem że nigdzie nie jest napisane chodzi oto że w takich konkursach mało kto wygrywa a akcja marketingowa sprowadza się do pozyskania jak największej liczby klientów:)2gi tel. nie jest tak ważny,jaitak przenoszę swoje 3 nry do play wiec wszystko jedno.raczej chodziło o zasady,pozdr.
Jaki byłby sens konkurów gdyby wszyscy w nich wygrywali ? A czy Play nie ma żadnej akcji marketingowej?

Prawo rynku - prawo dżungli.

Życzę udanego procesu przenaszalności do P4.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ