wap.plus.pl - w 2009 nadal bez opłat?

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

wap.plus.pl - w 2009 nadal bez opłat?

Post autor: witan93 »

Jak wiemy wap.plus.pl to darmowy portal dla wszystkich użytkowników sieci Plus. Plus.pl cieszy się wielką popularnością - znajdziemy na nim to co najlepsze no i oczywiście za darmo. Tylko czy tak będzie w Nowy Roku? W regulaminie jest dokładnie napisane że bezpłatny dostęp do plus.pl jest możliwy tylko do końca tego roku. Plus już raz przedłużył okres promocji ale czy zrobi to poraz kolejny? Sam bardzo często korzystam z tego portalu bo jak wiemy nie zawsze ma się pod ręką komputer żeby sprawdzić informacje czy pogode. Czy ma ktoś może jakieś informacje czy promocja darmowego dostępu zostanie przedłużona? Jak ktoś coś będzie wiedział to proszę o info!
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

Tak lipa. W główne menu wejdę a dalej dupa. Tylko dla abonentów :(
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

korpi pisze:Tak lipa. W główne menu wejdę a dalej dupa. Tylko dla abonentów :(
Przez jaki punkt dostępu sie łączysz?
U mnie cały portal działa za free łącznie z TV.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: wap.plus.pl - w 2009 nadal bez opłat?

Post autor: pawelryb »

witan93 pisze:Jak wiemy wap.plus.pl to darmowy portal dla wszystkich użytkowników sieci Plus. Plus.pl cieszy się wielką popularnością - znajdziemy na nim to co najlepsze no i oczywiście za darmo. Tylko czy tak będzie w Nowy Roku? W regulaminie jest dokładnie napisane że bezpłatny dostęp do plus.pl jest możliwy tylko do końca tego roku. Plus już raz przedłużył okres promocji ale czy zrobi to poraz kolejny? Sam bardzo często korzystam z tego portalu bo jak wiemy nie zawsze ma się pod ręką komputer żeby sprawdzić informacje czy pogode. Czy ma ktoś może jakieś informacje czy promocja darmowego dostępu zostanie przedłużona? Jak ktoś coś będzie wiedział to proszę o info!
Plus wprowadził tą promocję aby "przyzwyczaić" swoich klientów do regularnego korzystania z internetu, nie wszyscy wiedzą, że ta promocja się kończy wraz z końcem 2008r i nadal będą korzystać w przyszłym roku, i mogą za to słono zapłacić
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

mariusz9a pisze:Przez jaki punkt dostępu sie łączysz?
Jeszce wtedy jak zamaist w menu to miałem plus.pl
Teraz telefon ma czysty soft i nie ma tego (telefon zdenbradowany)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

korpi, to wyślij sobie ze strony Plusa ustawiania wap_gprs i przez nie połącz się z wap.plus.pl. Być może łączysz się przez inny punkt dostępu i dlatego wywala info że portal dostępny dla klientów Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Mi również wszystko działa bez problemów (mam 36i6), nie pobiera opłat, tv biznes również działa bez problemu. Należy pamiętać o tym aby mieć ustawiony w przeglądarce WAP a nie INTERNET.
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

Wszystko tam bo by GG nie chodziło tzn. Inspiro
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

wydaje mi się, że nie będzie darmowy, ostatnio Plus wprowadza liczne ograniczenia (choćby w MIX IV), więc pewnie ograniczy też wap. :-|
kapier
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 08:48

Post autor: kapier »

Plus przedłuża promocję, w ramach której abonenci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu wap.plus.pl. Od 1. stycznia 2009 roku promocja zostaje przedłużona do odwołania.

Dla klientów operatora oznacza to, że nie będą ponosili kosztów za transmisję danych podczas przeglądania portalu mobilnego wap.plus.pl. Niepobierane są także opłaty za transmisję danych potrzebną np. do pobrania zdjęcia lub filmu. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników ofert Plusa, MixPlusa, Simplus oraz Samych Swoich. [...]

Żródło: telepolis.pl
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

No i fajnie :-)
W sumie to spodziewałem się tego. Oby tak dalej! Zawsze to jakieś źródło informacji na odludziu, gdzie zasięg jest... ;-)

Link do regulaminu promocji: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... p4free.pdf
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

na szczęście myliłem się, że nie będzie ten WAP już darmowy! :-)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Widocznie sprawdziło się.
Zapewne zarabiaja na reklamach, które się tam pojawiają.
Gdzieś czytałem, że mobilny portalik ma całkiem dobrą - milionową - oglądalność.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

szewol pisze:Widocznie sprawdziło się.
Zapewne zarabiaja na reklamach, które się tam pojawiają.
Gdzieś czytałem, że mobilny portalik ma całkiem dobrą - milionową - oglądalność.
Racja, Telix.pl pisze:
Telecom Media w ramach umowy podpisanej z Polkomtelem, operatorem sieci Plus i Sami Swoi, rozpoczęła obsługę nośników reklamowych na portalu mobilnym wap.plus.pl. Jest to pierwszy portal w Polsce obsługiwany przez specjalistyczny adserwer dedykowany do mediów mobilnych - Spotler MoNet. Umożliwia on obsługę kampanii prowadzonych w telefonach komórkowych jednocześnie w wielu kanałach i za pomocą mieszanych technologii, takich jak SMS, WAP, MMS, Java, a wkrótce mobileTV.

Portal wap.plus.pl to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów mobilnych w Polsce, generujący miesięcznie ponad 15 mln odsłon. Współpraca z Telecom Media umożliwi operatorowi wykorzystanie pełnego reklamowego potencjału portalu zarówno do promocji własnych usług jak i do prowadzenia kampanii komercyjnych. Emisje pierwszych reklam komercyjnych rozpoczną się jeszcze w sierpniu.
Więc najprawdopodobniej Plus nie traci w jakiś sposób na wap.plus.pl, bo zarabia na reklamach i nie tylko (bo też grach, tapetach, animacjach, dźwiękach i innych usługach), dzięki wielu odsłonom, poza tym przytrzymuje to w jakiś sposób ludzi przy sieci, a że sieć daje póki co radę z transferem (tak mi się wydaje), więc można tą promocję jeszcze ciągnąć. :-) Chociaż zawsze Plus zarobi też na tych, którzy źle skonfigurują telefon... :lol: Zapewne obecnie jest jeszcze więcej odsłon. Gdyby było to w jakiś sposób płatne, WAP Plus straciłby na popularności, bo nie wierzę, żeby była większa za jakąś opłatą, nawet nie największą! :-D Ciekawe ile GB jest przesyłane po Plusie za darmo? :-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Ostanio przyszedł mi taki pomysł do głowy, że fajna byłaby możliwość dodawania komentarzy. Nieraz aż się chce coś dodać od siebie... Wogóle, byłoby ciekawiej i więcej by się działo... :-)
ODPOWIEDZ