pakiet na internet (20mb) i HTC BA

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
emiks
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 gru 2008, o 19:14

pakiet na internet (20mb) i HTC BA

Post autor: emiks »

Po 1. Witam wszytskich, bo jestem nowy ;p. Po 2. Mam problem. Wykupiłem sobie pakiecik 20mb na próbę.. Kartę mam w palmtopie (HTC Blue Angel). Mam skonfigurowany GPRS (nie bez problemów) i teraz net wiem, że działa.. niestety.. Nadal zamiast z pakietu ciągnie mi pieniądze.. ktoś zna na to sposoby?? Proszę o podawanie nawet najbanalniejszych propozycji bo nie jestem "specjalistą od spraw plusa" :D
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Wystarczy w telefonie ustawić profil Internet (na pewno teraz masz ustawiony WAP)
emiks
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2008, o 19:14

Post autor: emiks »

plusgsm internet: PlusGSM EDGE (nazwa): modem (cellular line (GPRS) acces point name: internet, user brak, pass brak, domain brak, this network connects to the internet (YES) Coś mi się zdaje, że jest ustawione na internet, nie na wap...
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

A w jaki sposób skonfigurowałeś połączenie?
emiks
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2008, o 19:14

Post autor: emiks »

szczerze mówiąc to musiałem ściągnąć caba z konfiguracją, bo ręcznie mi to jakoś niewychodziło..., ale powiedz dokładnie co mam podać to przepiszę z pocketa ;p
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Też za bardzo tego nie kumam. Raczej Ci nie pomogę ale później ktoś na pewno się pojawi kto pomoże.
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

zadzwoń na 2601, tam pewnie połączą cię z działem technicznym-pracują chyba do 16. Coś z konfiguracją trzeba przestawić.
Pracownik Plusa
ODPOWIEDZ