Blokada SMS Premium

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
MarM
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 10:13

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: MarM »

Joanna_Plus pisze:MarM,

nadal nie wiem gdzie i co chcesz kupić.
Płatności obsługuje niby Xsolla przez Boku dlatego pisałam cały czas Boku. Chce kupić packa w grze online.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: Joanna_Plus »

MarM,

czyli wysyłasz SMS-a Premium aby dokonać tej płatności?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarM
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 10:13

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: MarM »

Joanna_Plus pisze:MarM,

czyli wysyłasz SMS-a Premium aby dokonać tej płatności?
Pierwszy raz tym robię więc do końca nie wiem jak to do samego końca działa, w każdym razie oni twierdzą że na kartach też to działa (zresztą kwota obciążenia jest sporo wyższa jak to w tych przypadkach bywa). Najdalej udało mi się dojść do etapu że oni przesyłają kod PIN który wbijam na stronie i potem była wiadomość że mam limit przekroczony która dostałam sms'em.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: Joanna_Plus »

MarM,

wykupienie tej usługi wymaga wysłania SMS-a Premium? Napisz może krok po kroku co dokładnie robisz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarM
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 10:13

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: MarM »

Joanna_Plus pisze:MarM,

wykupienie tej usługi wymaga wysłania SMS-a Premium? Napisz może krok po kroku co dokładnie robisz.
Właśnie na żadnym etapie nie było wysyłania sms'a ale drobnym drukiem pisze "Opłaty są doliczane do rachunku za telefon komórkowy lub odliczane z konta telefonu na kartę."

Jest też "Abonenci Play & Plus:
Masz 14 dni na odstąpienie od umowy, więcej informacji oraz stosowny formularz znajdziesz w regulaminie
Regulamin Plus
Regulamin Play
Proces płatności dostarcza Mobiltek. Reklamacje pod telefonem +48 12 44 66 901 (w dni robocze od 10:00 do 15:00) lub mailowo: reklamacje@mobiltek.pl oraz pomoc@mobiltek.pl."

To jednak ten Mobiltek za to odpowiada heh? Zaczynam się gubić...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: Joanna_Plus »

MarM,
MarM pisze:odliczane z konta telefonu na kartę
Niestety nie wiem nadal na czym polega ta forma płatności. Czy to działa na zasadzie jakieś Subskrypcji czy jakiś wiadomości SMS.

Proponuję skontaktować się z naszym BOK mailowo lub telefonicznie, aby zweryfikować czy na Twoim numerze nie ma jakiś blokad na konkretny rodzaj usług Premium. W przypadku korespondencji e-mail konieczne będzie podanie numeru telefonu oraz danych (imię i nazwisko, numer PESEL).

W przypadku dalszych problemów z aktywacją usługi, sugeruję wówczas kontakt z usługodawcą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarM
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 10:13

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: MarM »

Joanna_Plus pisze:MarM,
MarM pisze:odliczane z konta telefonu na kartę
Niestety nie wiem nadal na czym polega ta forma płatności. Czy to działa na zasadzie jakieś Subskrypcji czy jakiś wiadomości SMS.

Proponuję skontaktować się z naszym BOK mailowo lub telefonicznie, aby zweryfikować czy na Twoim numerze nie ma jakiś blokad na konkretny rodzaj usług Premium. W przypadku korespondencji e-mail konieczne będzie podanie numeru telefonu oraz danych (imię i nazwisko, numer PESEL).

W przypadku dalszych problemów z aktywacją usługi, sugeruję wówczas kontakt z usługodawcą.
Ja też nie wiem szczerze, ale pisze że działa z telefonami na kartę... do BOKu już napisałam po pierwszym poście z pytaniem czy są blokady jakieś właśnie, czekam na odpowiedź... aktualnie z tego co ustaliłam to to że nie mogli pobrać z mojej karty środków nie z ich winy a aktualnie mam bana (i to chyba po waszej stronie - twierdzą że nie mogą mi posłać sms'a z pinem i dlatego wychodzi błąd [szczerze to im nie wierze, raczej stawiałabym że to ban po ich stronie]) bo za dużo prób było... cóż, chyba się nigdy tej kasy z tego numeru nie pozbędziemy w sensowny sposób żeby przejść na abonament... Dziękuje za próbę pomocy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: Joanna_Plus »

MarM,
MarM pisze:do BOKu już napisałam po pierwszym poście z pytaniem czy są blokady jakieś właśnie
Podaj proszę numer zagadnienia to poproszę wówczas o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarM
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 10:13

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: MarM »

Joanna_Plus pisze:MarM,
MarM pisze:do BOKu już napisałam po pierwszym poście z pytaniem czy są blokady jakieś właśnie
Podaj proszę numer zagadnienia to poproszę wówczas o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Szczerze mówiąc to już się zaczynamy poddawać ale proszę :) #1163441
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada SMS Premium

Post autor: Joanna_Plus »

MarM,
MarM pisze:#1163441
Dziękuję za numer. Poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ