Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Anna.Marianna
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 maja 2016, o 19:43

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Anna.Marianna »

Witam, próbowałam dziś przedłużyć umowę w Mixie. Zostało mi jeszcze 6 doładowań i przedłużenie umowy w sklepie internetowym nie było możliwe. Po weryfikacji numeru pojawiał się komunikat "Brak oferty dla wybranego numeru", a Pani Konsultantka nie miała pojęcia dlaczego tak się dzieje.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Anna.Marianna,
Anna.Marianna pisze:"Brak oferty dla wybranego numeru"
Aktualnie również taki komunikat widnieje na tej stronie: http://www.plus.pl/mix/przedluz-umowe? W ostatnim czasie nie nastąpiła rezygnacja z przedłużenia umowy realizowanego np. w innym kanale sprzedaży?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lili_lili
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:12

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: lili_lili »

Dzień dobry,
Czy jest możliwość zmiany oferty mix (przedłużenie oferty) w trakcie jej trwania tzn: przykładowo- telefon został zakupiony w lutym ale przerywa rozmowy, nie łapie zasięgu, rozmówca mnie nie słyszy, nie można się do mnie dodzwonić pomimo pełnego zasięgu (brak informacji, że ktoś do mnie dzwonił), internet pomimo pełnego zasięgu nie może się połączyć z żadną stroną. Czy mogę w trakcie trwania umowy wymienić telefon na inny model dopłacając do niego kwotę wyrównującą w danej ofercie (np:42 doładowania za 40zł) czy pozostaje mi tylko reklamacja? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)
breakin
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2013, o 12:30

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: breakin »

Witam serdecznie,

Mam pewien mały problem. Moja dziewczyna w sobotę przedłużała umowę MIX. Wcześniej miała starą taryfę, a teraz ma nową Ja+MIX. Wzięła 36 doładowań po 40 zł. Więc powinna mieć smsy do wszystkich sieci, internet 2gb oraz 200/300 minut darmowych (jakoś tak). Żeby te wszystkie pakiety działały to musi doładować 2 razy po 40 zł ? Próbowaliśmy dezaktywować minuty i smsy, ale wyskakiwało, że usługa jest niedostępna, albo takiego pakietu nie ma. Jak to jest w końcu ? Bo już się pogubiłem, żeby mieć pakiety, które zostały w umowie zawarte to trzeba 2x40 zł doładować konto ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj lili_lili,
lili_lili pisze:telefon został zakupiony w lutym ale przerywa rozmowy, nie łapie zasięgu, rozmówca mnie nie słyszy, nie można się do mnie dodzwonić pomimo pełnego zasięgu (brak informacji, że ktoś do mnie dzwonił), internet pomimo pełnego zasięgu nie może się połączyć z żadną stroną.
Telefon był już serwisowany?
lili_lili pisze:nie łapie zasięgu
lili_lili pisze:nie można się do mnie dodzwonić pomimo pełnego zasięgu
Prośba o doprecyzowanie?
lili_lili pisze:internet pomimo pełnego zasięgu nie może się połączyć z żadną stroną.
Jaki pojawia się wówczas komunikat?
Po przełożeniu karty SIM do innego telefonu, powyższe problemy nie występują?

Witaj breakin,
breakin pisze:Jak to jest w końcu ? Bo już się pogubiłem, żeby mieć pakiety, które zostały w umowie zawarte to trzeba 2x40 zł doładować konto ?
Tak, pakiety i promocje kontraktowe uaktywniają się po pierwszym zasileniu konta, kwotą zadeklarowaną w umowie.

Nie wiem w jakiej promocji został zawarty powyższy kontrakt, natomiast przykładowy regulamin promocji dostępny przy przedłużeniu umowy, znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
breakin
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2013, o 12:30

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: breakin »

Jeszcze mam takie jedno pytanie.

Byłem dzisiaj w Plusie i Pan mi powiedział, że jeśli dostanę smsa z 'podziękowaniem przedłużenia umowy' to wtedy najlepiej zasilić konto i tutaj mam pytanie, jeśli doładuje konto to wszystkie pakiety, które zostały zawarte w umowie zostaną aktywowane ? A jeśli wczoraj wyłączyłem jeden pakiet (300 minut) i drugi też chciałem wyłączyć, ale była usługa niedostępna, to wtedy będę miał wszystkie pakiety aktywne ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

breakin,
breakin pisze:Byłem dzisiaj w Plusie i Pan mi powiedział, że jeśli dostanę smsa z 'podziękowaniem przedłużenia umowy' to wtedy najlepiej zasilić konto
Tak, aby zasilenia były zaliczone w poczet nowej umowy, muszą zostać zrealizowane po potwierdzeniu wejścia nowej umowy w życie.
breakin pisze:A jeśli wczoraj wyłączyłem jeden pakiet (300 minut)
Jeżeli dotarło potwierdzenie dezaktywacji, to wówczas pakiet nie powinien zostać dodany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
djblok
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2016, o 13:17

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: djblok »

Witam. został mi 5 doładowań , i bede rezygnował czy muszę pisać wypowiedzenie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj djblok,
djblok pisze:bede rezygnował czy muszę pisać wypowiedzenie?
Jeżeli chcesz zablokować numer, to tak.
Szczegółowe informacje w tym temacie, znajdziesz w naszym FAQ.

Ważne:
djblok pisze:został mi 5 doładowań
W tym przypadku zostanie naliczona kara:
Jeśli nie wykonałeś określonej w umowie liczby zasileń a złożyłeś wypowiedzenie umowy, po dezaktywacji karty SIM otrzymasz listownie wezwanie do zapłaty i notę obciążeniową z wyliczoną wysokością kary umownej. Nota obciążeniowa wystawiona jest na dzień dezaktywacji usług.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
konrad12601
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 5 sty 2016, o 17:11

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: konrad12601 »

Witam wszystkich.niedlugo bede mial 7doladowan do konca umowy w mixie.jaka najlepsza oferte poprzez rozmowe telefoniczna mozna aktualnie uzyskac? Chcialbym placic max 60zl
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj konrad12601,

prześlij mi proszę przez ten formularz numer telefonu, na którym kończy się kontrakt + ewentualnie numer kontaktowy. Poproszę wówczas naszego pracownika o kontakt i przedstawienie szczegółów oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lili_lili
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:12

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: lili_lili »

Joanna_Plus pisze:Witaj lili_lili,
lili_lili pisze:telefon został zakupiony w lutym ale przerywa rozmowy, nie łapie zasięgu, rozmówca mnie nie słyszy, nie można się do mnie dodzwonić pomimo pełnego zasięgu (brak informacji, że ktoś do mnie dzwonił), internet pomimo pełnego zasięgu nie może się połączyć z żadną stroną.
Telefon był już serwisowany?
lili_lili pisze:nie łapie zasięgu
lili_lili pisze:nie można się do mnie dodzwonić pomimo pełnego zasięgu
Prośba o doprecyzowanie?
lili_lili pisze:internet pomimo pełnego zasięgu nie może się połączyć z żadną stroną.
Jaki pojawia się wówczas komunikat?
Po przełożeniu karty SIM do innego telefonu, powyższe problemy nie występują?


Telefon nie był serwisowany, po przełożeniu karty sim do innego oprócz tego, że czasem nie dochodziły sms-y wszystko było w porządku nie bylo słychać żadnych "szumów wody" i rzadko przetrwało rozmowy. Jeżeli chodzi o problemy z internetem, to pomimo aktywnego pakietu i widocznego pełnego zasięgu nie można się połączyć z żadną stroną.

Edycja:

Telefon nie był serwisowany, po przełożeniu karty sim do innego oprócz tego, że czasem nie dochodziły sms-y wszystko było w porządku. Jeżeli chodzi o problemy z internetem, to pomimo aktywnego pakietu i widocznego pełnego zasięgu nie można się połączyć z żadną stroną.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, o 10:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

lili_lili,
lili_lili pisze:Jeżeli chodzi o problemy z internetem, to pomimo aktywnego pakietu i widocznego pełnego zasięgu nie można się połączyć z żadną stroną.
A jaki to model telefonu?
Usługa GPRS jest włączona na koncie numeru? Kod na weryfikację *101# (ewentualna aktywacja *101*11*02#). Przy nawiązaniu połączenia, transmisja danych bezpośrednio w telefonie, jest włączona? Była próba konfiguracji urządzenia z tej strony: http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon?
lili_lili pisze:telefon został zakupiony w lutym ale przerywa rozmowy, nie łapie zasięgu, rozmówca mnie nie słyszy, nie można się do mnie dodzwonić pomimo pełnego zasięgu
W tym przypadku przetestowałabym realizacje rozmów przy ustawionym trybie pracy sieci na tylko GSM (2G). Jeżeli sytuacja się powieli, to warto spróbować przywrócenia ustawień fabrycznych (uprzednio kopiując ważne dane i kontakty). Jeżeli to nie pomoże, to pozostaje serwis.
lili_lili pisze:Czy jest możliwość zmiany oferty mix (przedłużenie oferty) w trakcie jej trwania
Przedłużenia umowy można dokonać najwcześniej przy 7 zasileniach pozostałych do końca aktualnego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kris462
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 2 cze 2014, o 12:02

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: kris462 »

Pani Joanno dziękuję za pomoc. Następna umowa podpisana. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

kris462,

to ja dziękuję za kolejną umowę i za pozostanie z nami.
kris462 pisze:Pozdrawiam
Ślicznie dziękuję i wzajemnie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ