Oba Ma

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
agnieszkaletka89
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:23

Re: Oba Ma

Post autor: agnieszkaletka89 »

dzień dobry,


Mam taki problem dzisiaj miała do mnie dotrzeć przesyłka z telefonem i umową w godzi. 10-12 jest po 13 i wciąż kuriera nie ma próbowałam sie dodzwonić na podane numery do kuriera aby sie czegośc dowiedzieć ale są wyłączone.czy ktość może mi pomóc dowiedzieć sie co sie stało i kiedy dotrze do mnie przesyłka, w czwartek musze wyjechac i nie bedzie mnie dlatego zalezy mi na jak najszybszym dowiedzeniu sie co sie stalo z moja przesyłka
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oba Ma

Post autor: Dominik_Plus »

Poprzez jaki kanał składałaś zamówienie - sklep internetowy czy telemarketing?
Masz może numer listu przewozowego przesyłki?
Pod jakim numerem kontaktowałaś się z firmą kurierską?
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
agnieszkaletka89
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:23

Re: Oba Ma

Post autor: agnieszkaletka89 »

tak mam numer przesyłki to 77660061
składałam przez telemarketing,
dzwoniłam pod numer 713629133 661987520
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oba Ma

Post autor: Dominik_Plus »

To skontaktuj się w tej sprawie z firmą kurierską pod numerem telefonu: 22 211 80 00
Z tego, co widzę to paczka jest już w ich rękach.

Kurierzy nie zawsze są w stanie dotrzeć z przesyłką w konkretnych godzinach. Zwłaszcza przy tak niekorzystnych warunkach atmosferycznych jak dzisiaj. :-(
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
agnieszkaletka89
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:23

Re: Oba Ma

Post autor: agnieszkaletka89 »

dziękuje za pomoc;)
mokrzo
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 mar 2013, o 09:38

Re: Oba Ma

Post autor: mokrzo »

Dominik_Plus pisze:W takim razie dam znać jak dostanę informację, kiedy można się spodziewać tych urządzeń.
Widzę, że wszyscy nabrali wody w usta. W salonie do tej pory pracownikom nie udało się zamówić zestawu, na forum też dowiadywanie się trwa tygodniami. Oferta Oba Ma w zestawie galaxy ACE II i table samsung galaxy TAB to zwykła ściema, jak można reklamować i oferować coś co w ogóle nie jest dostępne?! To się nadaje tylko do UOKiK, zwykłe nabijanie ludzi w butelkę! Konsultant na forum jak tylko się dowiedział, że wniosek jest złożony w salonie to odpuścił temat na forum, dlaczego? a no zapewne z powodu wewnętrznej konkurencji dopóki nie wiedział o złożeniu wniosku w salonie, interesował się tematem, ale teraz już sobie zapomniał.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oba Ma

Post autor: Dominik_Plus »

mokrzo... Każda sprawa jest dla mnie tak samo istotna - niezależnie od kanału sprzedaży...
Dostałem na razie tylko informację, że pod koniec miesiąca ma być dostawa tych tabletów.

Niestety nie mogę Ci zagwarantować, że będą wtedy dostępne w tym konkretnym punkcie.

Cały czas czekam na więcej informacji w tej sprawie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
SAGI
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 22:21

Re: Oba Ma

Post autor: SAGI »

21 maja kończy mi się umowa w T-mobile. Zastanawiam się nad przejściem do PLUS. Zainteresowała mnie oferta OBA MA, a konkretnie: Samsung Galaxy S III mini + tablet Samsung Tab 2 10.1 Wi-Fi
1. Jak wygląda sytuacja z dostępnością zestawu?
2. Co mam zrobić chcąc przejść do Was i kiedy co zrobić zważywszy, że tak, jak napisałem umowa moja wygasa 21 maja, a chę przejść z numerem do Plusa.
3. Czy oferty jakie możecie mi przedstawić są identyczne w każdym kanale sprzedaży (internet, salon, telefon), czy w którymś z nich mogę liczyć na lepszą ofertę?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oba Ma

Post autor: Dominik_Plus »

SAGI pisze:21 maja kończy mi się umowa w T-mobile. Zastanawiam się nad przejściem do PLUS. Zainteresowała mnie oferta OBA MA, a konkretnie: Samsung Galaxy S III mini + tablet Samsung Tab 2 10.1 Wi-Fi
1. Jak wygląda sytuacja z dostępnością zestawu?
2. Co mam zrobić chcąc przejść do Was i kiedy co zrobić zważywszy, że tak, jak napisałem umowa moja wygasa 21 maja, a chę przejść z numerem do Plusa.
3. Czy oferty jakie możecie mi przedstawić są identyczne w każdym kanale sprzedaży (internet, salon, telefon), czy w którymś z nich mogę liczyć na lepszą ofertę?
1. Na tę chwilę dostępność tych zestawów jest ograniczona. Aktualnie czekam na informację o ewentualnej dacie dostawy.

2. Wystarczy, że zgłosisz się do naszego punktu albo zostawisz kontakt do siebie na tej stronie. Datę przeniesienia można wyznaczyć na koniec aktualnej umowy.

3. W przypadku przenaszalności oferty we wszystkich kanałach są praktycznie takie same.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
SAGI
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 22:21

Re: Oba Ma

Post autor: SAGI »

Dzięki Dominik_Plus
Napisałeś: "dostępność tych zestawów jest ograniczona" - czyli jest ich po prostu BRAK ?
"Napisałeś są praktycznie takie same" - takie same, czy się czymś różnią, bo użyłeś słowa "praktycznie", więc odczytałem to tak jakby się jednak różniły.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oba Ma

Post autor: Dominik_Plus »

SAGI pisze:Napisałeś: "dostępność tych zestawów jest ograniczona" - czyli jest ich po prostu BRAK ?
"Napisałeś są praktycznie takie same" - takie same, czy się czymś różnią, bo użyłeś słowa "praktycznie", więc odczytałem to tak jakby się jednak różniły.
"dostępność tych zestawów jest ograniczona" - czyli zestawy mogą być dostępne jeszcze w którymś z naszych punktów (egzemplarze z poprzedniej dostawy). W głównym magazynie na tę chwilę ich brak.
"są praktycznie takie same" - czasami są organizowane promocje dedykowane dla naszych partnerów telemarketingowych. W takiej promocji może być np. dodatkowy pakiet lub niższa cena telefonu.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
SAGI
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 22:21

Re: Oba Ma

Post autor: SAGI »

OK, proszę się więc dowiedzieć kiedy będziecie mieli dostępne w ofercie produkty do promocji OBA MA: Samsung Galaxy S III mini + tablet Samsung Tab 2 10.1 Wi-Fi ???
mokrzo
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 mar 2013, o 09:38

Re: Oba Ma

Post autor: mokrzo »

Kolego chcąc mieć ten tablet musisz się uzbroić się w cierpliwość!! Ja swój przypadek opisywałem kilka postów wyżej, w końcu w 29 dzień zadzwonili z salonu, że tablet jest u nich fizycznie i żeby koniecznie przyjść podpisać umowę, bo na następny dzień będzie ten 30 i dłużej nie mogą odwlekać. Poszliśmy podpisaliśmy umowę, OMG 55 na 36 miesięcy cena w regulaminie i na umowie ok. 330 zł brutto, zestaw do odbioru na następny dzień jak dokona się aktywacja numeru. Poszliśmy po odbiór i co? Kolejna niespodzianka!! Przychodzi do płacenia, a tu magiczna cena 500 zł.!!! Za co się pytam?! W cenniku i na umowie podpisanej wczoraj jest inna cena?! Kobieta zbaraniała, miała wyjaśnić sprawę i dzwonić we wtorek; do chwili obecnej nie zadzwoniła. Paranoja, nabijanie ludzi w butelkę.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Oba Ma

Post autor: Dominik_Plus »

SAGI pisze:OK, proszę się więc dowiedzieć kiedy będziecie mieli dostępne w ofercie produkty do promocji OBA MA: Samsung Galaxy S III mini + tablet Samsung Tab 2 10.1 Wi-Fi ???
W tej chwili te zestawy są już dostępne w naszym głównym magazynie. Zostaw kontakt do siebie na tej stronie a nasz konsultant do Ciebie oddzwoni.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
wojtasb102
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:57

[OBA MA] Xperia J + Kiano PRO

Post autor: wojtasb102 »

Witam,

Przyszła do mnie oferta przedłużenia przedłużenia umowy. W ofercie mam kilka propozycji, jedna szczególnie przykuła moją uwagę, a mianowicie tablet i smartfon w jednym abonamencie. Sprawdziłem ofertę na stronie internetowej http://plus.pl/indywidualna/Abonament/N ... ISmartfon/ chodzi dokładnie od xperie J i tablet Kiano. Czy jest to wciąż aktualna oferta? Ze strony internetowej wynika że tak, prosiłbym o potwierdzenie.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2013, o 17:48 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków - ten sam temat.
ODPOWIEDZ