Zapytanie.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
aro061
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Zapytanie.

Post autor: aro061 »

Witam . Chciałem się zapytać czy będzie w końcu można włączyć pakiet 600/500 smsów w taryfie plus na kartę. Czy w końcu aktywujecie tę promocję ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapytanie.

Post autor: Jrv »

Jak będzie to się o tym dowiesz - nie ma podawanych informacji o planowanych promocjach/usługach. W tej taryfie masz bardzo tanie smsy - 5.90 miesięcznie - ale bez korzystania z opcji nielimitowanych rozmów w plusie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

To jak włączyć tę usługę za 5.90 zł, bo w BOK nie mam czegoś takiego?
Czytałem jeszcze pana inne forum i tam pan pisał, że są nielimitowane smsy za 1.5 zł aktywacja i 39 gr dziennie... jakim więc cudem wychodzi panu 5.90 zł miesięcznie?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapytanie.

Post autor: Jrv »

W moich wypowiedziach było to opisane...

Nielimitowane smsy do Plus 1.5zł aktywacja + 39gr/doba
Nielimitowane sms do wszystkich po 3gr 5zł/30dni

Dwie usługi naraz = 5zł/30 dni + 3gr/dzień = 5zł 90gr /30 dni za nielimitowane sms do Plusa.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

I gdy będę miał te dwie usługi włączone to już nic nie będę musiał płacić za esy? Jak już coś to włączać to w takiej kolejności jak pan podał i czy będę mógł za darmo pisać do wszystkich sieci czy tylko do Plusa?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapytanie.

Post autor: Jrv »

Po pierwsze koniec z panowaniem :) to jakiś absurd jest.
Włączać można w dowolnej kolejności. Opłata będzie 5zł co 30dni + 3gr za pierwszy sms dziennie. W tej formie smsy będą do sieci Plus. Do innych będą po 3gr ale każdy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

To jeszcze chyba ostatnie pytanie . Ja juz mam włączone nielimitowane eesy i pożarło 1.50zł to jak jeszcze włacze to drugie to jeszcze weźmie mi 5 zł i już mam darmowe ?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapytanie.

Post autor: Jrv »

Włączysz usługę więc tak pobrane będzie 5zł. Jeżeli dziś smsowałeś to już żadna opłata się nie pojawi. Po północy 3gr.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

Witam ponownie :) Chciałem się zapytać dalczego w plusie na kartę zabiera mi pieniądze za nic ? miałem juz 2 takie przypadki. za pierwszym razem doładowałem konto za 20zł właczyłem pakiet internet za 7zł i oprócz tego zabrało mi jeszcze 5 zł. Dzisiaj podobna sytuacja miałem na koncie ponad 5zł (akurat tego dnia skończył mi się pakiet internet) i zabrało mi za nic kasę zostało mi 1.13zł czemu to się tak robi ? i zabiera mi pieniądze za nic ? a może jest jakaś internetowa stronka w której mozna sprawdzić na co poszły mi pieniądze ? Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Zapytanie.

Post autor: Krzysiek_Plus »

aro061 nie ma takiej strony.
aro061 pisze:Dzisiaj podobna sytuacja miałem na koncie ponad 5zł (akurat tego dnia skończył mi się pakiet Internet)
Masz na myśli ze minął termin ważności pakietu (31 dni) i pakiet został wyłączony?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

No i dzisiaj doładowałem za 15 zł i nic nie robiłem i żre mi kasę cały czas. Mam już -53 gr i 15 zł w plecy i co z tym zrobić?
marcin_o2
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2013, o 11:57

Re: Zapytanie.

Post autor: marcin_o2 »

masz włączoną transmisje danych?? może telefon szukał sobie jakichś aktualizacji.
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

włączona cały czas .
aro061
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sty 2013, o 22:38

Re: Zapytanie.

Post autor: aro061 »

jeszcze chciałbym się zapytać jak włączyć e fakturę ? online
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zapytanie.

Post autor: Joanna_Plus »

aro061,
aro061 pisze:włączona cały czas .
A z jakiego telefonu korzystasz? Jeżeli transmisja danych jest cały czas włączona, to zapewne z tego tytułu pobierane są środki z konta.
aro061 pisze:jeszcze chciałbym się zapytać jak włączyć e fakturę ? online
Jeżeli chodzi o aktywację e-faktury dla numeru abonamentowego, to możesz tego dokonać np. poprzez aplikację Plus online (http://www.online.plus.pl) na stronie głównej wybierając e-fakturę > Włącz lub w zakładce Płatności -> Narzędzia i usługi dla płatności -> E-faktura > Zmień. Przy aktywacji usługi wymagane jest zdefiniowanie e-hasła. Jeśli posiadasz już e-hasło i logujesz się za jego pomocą do Plus online, nie ma potrzeby ustalania nowego (system nie wymusza definiowania nowego e-hasła przy zmianie na e-fakturę).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ