Kwota doładowania na wyświetlaczu

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
minimetr
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2009, o 13:36
Lokalizacja: OOL

Kwota doładowania na wyświetlaczu

Post autor: minimetr »

To mój pierwszy pościk tutaj więc powitać wszystkic serdecznie pragnę na wstępie :-) .

A teraz do rzeczy. Na moim tel.(Nokia6310i) od dłuższego juz czasu widnieje ciągle jedna i ta sama kwota bez względu czy dokonam uzupełnienia konta, wysłania esa czy wykonania rozmowy telefonicznej. Powiedzcie mi prosze czy idzie to jakoś ponownie zaktywowac żeby pokazywało aktualną kwote jaką mam??
A jeżeli nie idzie już z tym nic zrobić to może ktoś zna sie na tym modelu tel. bardziej i doradzi mi gdzie tą usługę(wyświetlania tej kwoty) można wyłączyć ??
kapier
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 08:48

Post autor: kapier »

Poczytaj Tutaj
minimetr
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2009, o 13:36
Lokalizacja: OOL

Post autor: minimetr »

Byłem na tej stronie wcześniej ale nie doczytałem widocznie jednego:

'Aktywacja usługi "Dostępny limit Krótkim Kodem" następuje poprzez wpisanie: *101*11*99# i naciśnięcie przycisku inicjującego połączenie. Ważne: po aktywacji usługi „Dostępny limit” nie ma możliwości powrotu do sprawdzania limitu na karcie SIM'

Wynika z tego że mogę sprawdzać stan konta jedynie przez *100#. W takim razie dajcie mi forumowicze jedynie info czy wyłącznie tego stanu konta na ekraniku tel. jest możliwe czy ta wartość już mi tam zostanie na amen?? :-/ :evil:
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

minimetr pisze:czy wyłącznie tego stanu konta na ekraniku tel. jest możliwe czy ta wartość już mi tam zostanie na amen?
Jest możliwe. Robisz tak:
Dzwonisz do BOK pod numer 2601 i wybierasz połączenie z konsultantem. Mówisz mu że zmieniłeś sposób sprawdzania konta na "krótkim kodem" a kwota nadal się wyświetla (domyślam sie że jest to 0,01PLN ;-) ). Konsultant wyśle konfigurację. Jeśli otrzymasz z sieci SMSa że zdalna konfiguracja karty SIM się nie powiodła, skontaktuj się z BOK to pozostaje Ci tylko i wyłącznie wymiana karty SIM na SIM OCP w salonie. Koszt to ok 12zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

mariusz9a, ma racje czasem zmiana platformy nie wychodzi do końca :P sprawdź co będzie się działo jak przełożysz do tel. inna kartę simplusa albo mixa.
minimetr
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2009, o 13:36
Lokalizacja: OOL

Post autor: minimetr »

mariusz9a masz browar( póki co taki wirtual). Idąc za Twoją radą po romowie z konsultantem felerne 13,39 które się wyświetlało juz mnie nie nęka :lol:
ODPOWIEDZ