Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jarowo
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 cze 2010, o 15:46

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jarowo »

Krzysiek_Plus pisze:okruszek, jarowo, dziękuję za wasze sugestie i spostrzeżenia, przekazuje do odpowiedniego działu naszej sieci.
Może lepiej nie......
W moim przypadku gdy miałem do końca umowy 4 miesiące i spytałem się o ofertę w salonie, zaproponowano mi według cennika z dnia 13.03.14 w abonamencie LTE 129, LG G2 za cenę 199 zł, uważam ze cena była ok, teraz gdy mam do końca umowy 3 miesiące zaproponowano mi przy tym samym abonamencie za ten sam telefon cenę 699 zł :-).

Więc Krzysiek_Plus, boję się co będzie jak ty przekażesz sugestie a mi zostanie 2 miesiące do końca umowy..... :lol:
Wrobel1992
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:11

Lepsza oferta....

Post autor: Wrobel1992 »

A ja mam takie pytanie i czekam na odpowiedź. Kończy mi się umowa 16-21 maja jakoś tak. Plus w ogóle nie dzwonił, ani nic. Moje pytanie jest takie czy jest szansa, że wynegocjuję zejście z abonamentu 69.99 na 49,99 chodzi o tą umowę z telefonem. Chciałbym jakiegoś Galaxy lub Xperię L lub M. Widzę Elke teraz u nich za 3 zł w abonamencie 69.99 z smsami i minutami nielimitowanymi które mnie interesują.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 12:44 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
okruszek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 02:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: okruszek »

W moim przypadku to też chyba już na nic, bo Plus skutecznie zmusił mnie do zmiany operatora i z dniem 1.05 się rozstajemy.... :mrgreen:
Dziwna to polityka firmy, która zmusza swoich klientów do odejścia....
McK30
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 14:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: McK30 »

Krzysiek_Plus pisze:Philips_FP, niestety zakończyliśmy już zakup modeli Sony Z1 i HTC One (m7) ich dostępność może być ograniczona. Sony Z1 compact nie było tego modelu w naszej ofercie.

W sprawie oferty proszę prześlij numer przez ten formularz.
Czyli nie będzie już można sięspodziewać modelu z1? Wielka szkoda gdyż byłbym zainteresowany przedłużeniem umowy z owym telefonem...
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

McK30, nie tak jak wspomniałem w wcześniejszym poście zakończyliśmy już zakup tego modelu. Oczywiście może być jeszcze dostępny w niektórych punktach/salonach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mike28
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 13:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Mike28 »

Witam,
Czy przy przedłużeniu umowy na firmę istnieje szansa negocjacji ceny telefonów interesuje mnie iphone 5s przy abonamencie 109 zł (ekonomiczna oferta dla firm) albo 139 zł (profesjonalna oferta dla firm)?? umowa kończy się w grudniu
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

Mike28, Wrobel1992, proszę o przesłanie numerów tel. przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miksik
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 10:30

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: miksik »

Chcę przedłużyć umowę na swój abonament w Plusie (ze względu na zasięg), ale przy wyborze telefonów na podstronie https://www1.plus.pl/uoz/logowanie nie ma żadnego telefonu z fizyczną klawiaturą, same dotykowe. Czy jest szansa, że pojawi się np nokia 515?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

miksik, tak w ofercie jest model 515 dual SIM, kolejna dostawa jest zaplanowana na pierwszy tydzień maja. Obecnie aparat może być jeszcze dostępny w innych kanałach sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miksik
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 10:30

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: miksik »

A można wiedzieć jaka jest cena przy abonamencie na 24 miesiące po 29zł miesięcznie (z efakturą)?

Bo nowy w sklepie kosztuje 427zł, w tym abo powinien być za mniej niż 50zł.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

miksik, informacje na temat warunków umowy oraz cenny w ramach przedłużenia można uzyskać tylko poprzez kontakt z konsultantem lub w punkcie Plusa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarkasp
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 25 lut 2014, o 22:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jarkasp »

jarowo pisze:
madmacdob pisze:sprawdziłem ofertę ratalną i moje zdziwienie dorównało mojemu wzburzeniu, gdyż telefony, w porównaniu do oferty ze stycznia - PODROŻAŁY. Przykład: Sony Xperia Z1 LTE w styczniu kosztował 1 979,90 zł (36 rat x 55 zł) a obecnie 2 159,90 zł (36 rat x 60 zł), interesujący mnie LG L9 II w styczniu kosztował 539,90 zł lub 360,00 zł w zależności od taryfy (odpowiednio 36 rat x 15 lub 10 zł) obecnie 900 zł (36 rat x 25 zł), popularny Samsung Galaxy Trend Plus podrożał o ponad 50% - kosztował w styczniu 251,95 zł (36 rat x 7 zł) a obecnie 539,80 zł (36 rat x 15 zł) itp. Pomijając fakt "starzenia się" technologicznego urządzeń teleinformatycznych, wchodzenia na rynek nowszych modeli itd. to taka polityka nie sprzyja utrzymywaniu klientów.
Zgadzam się, a na dowód tego wklejam linka ( mam nadzieję ze administrator się nie pogniewa)

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/peln ... 30325.html

Można zobaczyć jak Plus mocno dostaje po tyłku.
Już niedługo do odchodzących bedziecie mogli dopisać Mnie. Jak widać ze statystyk nie potraficie zatrzymać klienta. Ściąganie nowych też nie jest domeną plusa. Nie wróży to dobrze...
pentium
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2014, o 22:28

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: pentium »

Ja rowniez przechodze do konkurencji. To co zostalo mi zaoferowane po 13 latach (3 abonamenty w tym 2 na ponad 100zl/msc kazdy, internet 60zl/msc) dotychczasowej wspolpracy to kpina. Roznica ceny telefonu, ktory chce w tej samej cenie abonentu wynosi dokladnie 710zl (!) na korzysc Play. Dodam, ze cena telefonu "super oferty" przygotowanej tylko dla mnie nie rozni sie ani o grosz od ceny oferowanej dla nowego klienta. Malo tego, Pan, z którym -niestety- przyszlo mi rozmawiac byl tak niemily, ze mialem ochote odrzucic rozmowe z miejsca, dodatkowo probowal wmowic mi, ze nie ma takiego telefonu jak LG G2, a to G2 oznacza druga generacje telefonow jak L5, L7 itp. ....ostatni raz usmialem sie tak, jak obieralem rano ziemniaki. Okazalo sie rowniez, ze nie mam prawa miec tego telefonu, ktory mam obecnie (LG P920 Swift 3D), poniewaz wg Pani w punkcie Plus'a takiego telefonu nigdy nie mieliscie w ofercie, normalnie kabaret. Obsluga na najwyzszym poziomie.
Niemniej jednak przykro mi jest, ze jetem zmuszony do zmiany marki, z ktora bylem zwiazany przez tyle lat. Nie bede placil wiecej za cos, co inni oferuja mi w lepszej cenie. Zycze dalszych sukcesow w zatrzymywaniu klientow u siebie.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Pentium podaj mi przez ten formularz swój numer telefonu, dla którego chcesz przedłużyć umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pilot2004
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2013, o 00:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: pilot2004 »

Witam,
mam dwa abonamenty - jeden na telefon ( kończy się w czerwcu ) i jeden na internet LTE ( kończy się w sierpniu ). Płacę miesięcznie ponad 240 zł. Wchodząc na moje konto - Plus on-line - widzę jedynie ofertę na przedłużenie telefonu , nie ma żadnej na internet.
Poza tym - na przedłużenie telefonu - jest jedynie oferta bez aparatu, nie ma żadnej z telefonem.
Dlaczego tak jest - przecież mam mniej niż 6 miesięcy do końca umów ?
ODPOWIEDZ