Problemy z działaniem sieci

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problemy z działaniem sieci

Post autor: Ewa_Plus »

edkau
- Mamy info, że ten problem został już rozwiązany.


Lukaaas
- Twoje zgłoszenie jest dalej "w trakcie rozwiązywania".

iceraven1
- Wysłałam jeszcze interwencję w sprawie Twojego zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iceraven1
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:22

Re: Problemy z działaniem sieci

Post autor: iceraven1 »

Witam
Nie wiem co Wy tam wszyscy robicie "Specjalista Plusa", ale na pewno nie pracujecie i nie macie zielonego pojęcia co się dzieje w Waszej firmie.
a teraz dlaczego tak sądzę:
15.04 kolega spotkał całkiem przypadkowo jakąś wysoko postawioną personę w Plusie wytłumaczył jej co tu się dziej od 30dni. Miła Pani sprawdziła iż nie usług w telefonie i nie może sprawdzić następnych umówionych spotkań, po czym gdzieś zadzwoniła. Po 4godz. wszystkie usługi powróciły i jak na razie działają. Z tego co słyszałem technicy pojawili się z pod ziemi nagle szybko i skutecznie wymienili uszkodzony nadajnik. Widać że jak się chem to można.

A Wy tu i w BOA umiecie tylko :"Wysłałam jeszcze interwencję w sprawie Twojego zgłoszenia." lub "Twoje zgłoszenie jest dalej "w trakcie rozwiązywania".

Do pracy się weźcie,a nie ściemniacie
Sieć T-mobile potrafiło wysłać SMSa do swoich użytkowników iż w okresie .... będą problemy z działaniem sieci bo ....
a u Was na reklamację i częściową rekompensatę odpisujecie, że były złe warunki atmosferyczne itp itd REKLAMACJA ODRZUCONA.

Informacyjnie
PLUS GSM w moim przypadku wbił sobie ostatni gwóźdź do trumny, ostatnia moja umowa.
Myślę iż już w niedługim czasie i tak będzie sprzedawać tylko dekodery CP. :lol:
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Problemy z działaniem sieci

Post autor: Dominik_Plus »

iceraven1, zawsze staramy się, aby takie problemy były usuwane jak najszybciej. Niestety ze względu na ich charakter nie zawsze jest to możliwe.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ