Problemy z działaniem sieci

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Dominik_Plus »

mtblanc4810, tak jak napisał kolega wyżej - tekst z twojego postu nie został usunięty i nadal czeka aż go poprawisz. Rozumiem Twoje niezadowolenie spowodowane problemami z zasięgiem, ale na forum wszystkich obowiązują takie same zasady.
mtblanc4810 pisze:mozna komus pluć w oczy,a on i tak powie ze deszcz pada....
Nie wiem co jest wynikiem takich tekstów, bo nie napisaliśmy Ci, że problemu nie ma i podjęliśmy kroki mające na celu jego usunięcie.
Jak napisałem wcześniej - Krzysiek_Plus monituje już sprawę z zasięgiem w tej lokalizacji i jak będzie miał konkretne informacje to da Ci znać.

kejmul, dostaliśmy informację od Aero2 o definitywnym rozwiązaniu problemu. Sytuacja, którą opisałeś w pierwszym poście nie powinna już występować. Dzięki za cierpliwość i przepraszam za te utrudnienia.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
mtblanc4810
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2011, o 08:48

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: mtblanc4810 »

Wczoraj wieczorem potrzebowalem wykonac pilny telefon, po calym domu szukalem sygnalu, niestety musialem wyjsc na podworko i przy czterostopniowym mrozie prowadzic rozmowe. Nabawilem sie juz przeziebienia z tego czestego wychodzenia na dwor, kiedy potrzebuje zatelefonowac, a ile przeklenstw posypalo sie na tego znienawidzonego juz operatora... Do dnia dzisiejszego nie zrobiono nic!!! Powtarzam nic!!! by poprawic ten zasieg, nie dostalem tez zadnej odpowiedzi co dalej z ta sprawa. Jestem juz taki rozgoryczony na tych oszustow i złodziei z Plusa, bo tylko tak to mozna nazwac, okradajac nas w pelnym majestacie prawa, kazac sobie placic abonament .
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Krzysiek_Plus »

mtblanc4810 twoja sprawa jest w toku. Stacja na terenie Czechowic-Dziecic z której najprawdopodobniej korzystałeś jest w trakcie przenoszenia w inna loklizacje, sytuacja powinna ulec poprawie w ciagu 2-3 tygodni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarcinJ
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:11

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: MarcinJ »

Witam
W mojej okolicy - Zakopane tez pojawił się problem z zasięgiem.
W połowie stycznia pogorszył się zasięg Plus-a w mojej okolicy.
Sprawdzone na kilku telefonach wszystkie w sieci Plus i Pley. Nie można prowadzić rozmów wewnątrz budynku. Przez 9 lat było super aż do chwili obecnej. Zgłoszona jest reklamacja kilka dni temu ale na razie cisza.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Krzysiek_Plus »

MarcinJ to proszę podaj numer zgłoszenia to postaram sie przyspieszyć sprawę. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarcinJ
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:11

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: MarcinJ »

Zgłoszenie nr GCTR0009751
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Krzysiek_Plus »

MarcinJ wiem o tej usterce :-( . Technicy pracują już nad rozwiązaniem problemu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MarcinJ
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:11

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: MarcinJ »

Czy zostanę powiadomiony jak problem zostanie rozwiązany ?
Na razie żeby zadzwonić, wychodzę na zewnątrz budynku, zasięg wzrasta o jedna kreskę.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Krzysiek_Plus »

MarcinJ o rozwiązaniu problemu powiadomimy cię SMS-em.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Arana5V
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2013, o 22:42

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Arana5V »

Witam! Mam ten sam problem co Kejmul (zmiana w ustawieniach sieci nic nie dała)
Tylko nie z 1 a z 6 telefonami (cała rodzina - niezależnie abonament/karta) oraz wszyscy znajomi, którzy mają numery w tej sieci. Takie problemy rejestrujemy od lutego 2013r. Mimo zgłaszania przez znajomych oraz mnie samą problemów w salonach, przez telefon - nikt nic nie wie, bo "specjaliści już zajmują się problemem od 2 tygodni(heh...)" - tak dziś usłyszałam w rozmowie z Panią. W trakcie tej "rozmowy" na telefon próbowali się dodzwonić znajomi - 4 razy rozłączało rozmowy, smsy nie dochodziły wcale. (Pani poinformowana o tym fakcie w ogóle nie zareagowała).
Dziś po południu próbowałam się dodzwonić na inny nr tej samej sieci - sygnał był! Nawet poczta się włączyła.... tylko osoba do której dzwoniłam, nie dostała sygnału, że ktoś się chciał do niej dodzwonić - a telefon ma nowy więc to na pewno nie wina aparatu (mój telefon także nowy,kupiony rok temu razem z przedłużeniem umowy :-/ ). Dzwoniąc także z mojego telefonu, później z telefonów innych domowników na telefon stacjonarny do salonu plusa w moim mieście -ja konsultanta owszem słyszałam, tylko on mnie nie - a po chwili całkowicie zerwało połączenie. teraz nie mam możliwości wysłania nawet smsów, ponieważ dochodzą dopiero po około 5 godzinach (wysłałam na drugi nr w domu który miał zasięg o godzinie 15 - sms doszedł o 21.30). Proszę powiedzcie, co mamy robić - przecież nie po to płacimy grube pieniądze za abonament, skoro nawet nie możemy się nigdzie dodzwonić ani nikt do nas?
Jak wygląda w ogóle przeniesienie umowy abonamentowej w trakcie trwania umowy - z ewidentnej winy operatora - bo nie umieją sobie poradzić(?) z tym problemem?? Pani konsultantka powiedziała żeby złożyć reklamację, tylko po co? Po to, żeby "domagać się" zwrotu kosztów poniesionych, skoro musiałabym "anulować" wszystkie smsy i rozmowy od lutego? Proszę o odpowiedź - jestem z województwa Dolnośląskiego - okolice Wrocławia
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Dominik_Plus »

Arana5V, na wstępie przepraszam Cię za utrudnienia, z którymi się spotykasz, na co dzień. Zdaję sobie sprawę jak bardzo może to być uciążliwe.

Postaram się dowiedzieć coś więcej w tej sprawie. O jaką dokładnie miejscowość chodzi?
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Arana5V
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2013, o 22:42

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Arana5V »

Jakbym miała wymieniać wszystkie miejscowości - zaśmieciłabym jedną stronę - co najmniej. Wypiszę tak orientacyjnie o które chodzi, więc: Wrocław, Trzebnicę, Milicz, Twardogórę, Krotoszyn, Bolesławiec, Głogów - i wszystkie okoliczne - mniejsze - miejscowości :-/
Były sprawdzane także anteny ale z antenami wszystko ok.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Dominik_Plus »

Z tego, co piszesz wynikałoby, że od ponad miesiąca nie da się korzystać z naszych usług na terenie całego województwa dolnośląskiego, ale taka sytuacja w rzeczywistości nie ma miejsca.
W takim razie problem nie może leżeć po stronie sieci...

Czy wszystkie 6 numerów, o których wspomniałaś ma takie same problemy w tej samej lokalizacji? Czy może mają tylko podobne do siebie problemy i są w różnych częściach województwa?
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Arana5V
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2013, o 22:42

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Arana5V »

Te 6 nr mam w domu - reszta lokalizacji to znajomi którzy mają identyczne problemy z siecią. (i nie od miesiąca bo od dobrych dwóch miesięcy, a od miesiąca problem jest tak uciążliwy że nigdzie nie można było dzwonić dłużej niż 30 sekund, a na tą chwilę nawet nie można wcale: dzwonić, wysyłać smsów (bo dochodzą po dniu albo dwóch) i spotkałam się także z takim problemem, że nie można doładować konta)
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Problemy z działaniem sieci, Opole

Post autor: Dominik_Plus »

OK, rozumiem.

Najlepiej napisz do mnie przez ten formularz - podaj swój numer i określ, w jakiej lokalizacji Ty masz problemy.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ