6-letni pirat drogowy po szkole jazdy z GTA

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

6-letni pirat drogowy po szkole jazdy z GTA

Post autor: PlusUser »

6-latek mieszkający w stanie Virginia (Stany Zjednoczone) spóźnił się na autobus i postanowił dotrzeć do szkoły na własną rękę - samochodem rodziców. Chłopiec skorzystał z lekcji, które odbył w grze Grand Theft Auto, zabrał kluczyki i ruszył na podbój miasta. Finał historii? Spore zniszczenia, wypadek, szpital i policja. Trzeba przyznać - rodem z GTA.

Pewien 6-letni chłopiec ze stanu Virginia nie zdążył na autobus mający zawieźć go do szkoły. Chłopiec nie chciał sprawiać kłopotu swojej mamie, która spała w domu i postanowił dotrzeć na lekcje samodzielnie. Niepostrzeżenie zabrał więc kluczyki od rodzinnego auta (Ford Taurus, rocznik 2005) i udał się w długą drogę do szkoły (około 6 mil).

Młody pirat drogowy dotarł na zajęcia. Policja ustaliła, że w trakcie podróży (droga dwukierunkowa, jedna jezdnia) dwukrotnie wpadł w poślizg wykonując obroty o 90 stopni, wyminął wiele samochodów na podwójnej linii ciągłej, a na koniec zatrzymał się wypadając z drogi i uderzając w słup.

Co ciekawe, chłopiec był tak zdeterminowany by dotrzeć na pierwsze zajęcia (WF) oraz szkolne śniadanie, że po wypadku wyszedł z samochodu i poszedł na lekcje piechotą. Niedługo później odwiedziła go policja, jednak po badaniu w pobliskim szpitalu stwierdzono, że dziecko może kontynuować zajęcia.

6-latek zapytany przez policję o to, gdzie nauczył się jeździć, odpowiedział, że to wszystko dzięki takim grom komputerowym jak Grand Theft Auto i Monster Truck Jam.

Rodzice chłopca, 26-letnia Jacqulyn Deana Waltman i 40-letni David Eugene Dodson, zostali oskarżeni o spowodowanie zagrożenia dla dziecka. Pani Waltman pozostaje w areszcie. Ojciec dziecka został wypuszczony za kaucją (5 tysięcy dolarów). Chłopiec oraz jego 4-letni brat jak na razie pozostają pod opieką władz.
info : pc world

Normalnie nie chce mi się w to wierzyć :-)
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

To się nazywa głód wiedzy 8-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
sintesi
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 10 lis 2008, o 21:06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy

Post autor: sintesi »

Zastanawia mnie jak wygląda "dwukrotny obrót o 90 stopni" :) Moim zdaniem ta historia, to "fake" mający na celu zdyskredytowanie gier komputerowych w oczach rodziców... (jak to w Stanach ;) )
JankoMuzykant
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2009, o 21:28

Post autor: JankoMuzykant »

samodzielne to dziecko nie powiem
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

sintesi pisze:Zastanawia mnie jak wygląda "dwukrotny obrót o 90 stopni" :) Moim zdaniem ta historia, to "fake" mający na celu zdyskredytowanie gier komputerowych w oczach rodziców... (jak to w Stanach ;) )
też nie chciało mi się w to wierzyć jak czytałem tą nformację.

6 lat - jak on dostał do gazu i co on widział z za kierownicy
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Re: 6-letni pirat drogowy po szkole jazdy z GTA

Post autor: 4EverWithPlus »

Rodzice chłopca, 26-letnia Jacqulyn Deana Waltman i 40-letni David Eugene Dodson
Fake :-P
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 6-letni pirat drogowy po szkole jazdy z GTA

Post autor: mito18 »

no właśnie jak on sięgnął do gazu... a co dopiero mówić jak to był samochód z manualna skrzynią biegów... Raczej by sobie nie poradzil :P
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
dunkoro
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 22 mar 2009, o 17:19

Re: 6-letni pirat drogowy po szkole jazdy z GTA

Post autor: dunkoro »

hahahaha :-P no nie ma co fajna historia
Obrazek
ODPOWIEDZ