Przedłużanie umowy przez internet

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Quba123
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sty 2013, o 17:14

Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Quba123 »

Witam, czy przedłużając umowę przez internet są jakieś zniżki na cenę telefonów? Kiedy można przedłużyć umowę przez internet, ponieważ po zalogowaniu się na stronie Plusa pojawia się informacja "Dziękujemy za korzystanie z serwisu www", a w Salonie Plusa umowę można już przedłużyć? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Krzysiek_Plus »

Quba123 ale logowałeś się na stronie http://www.plus.pl/przedluz ?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Quba123
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2013, o 17:14

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Quba123 »

Tak, i właśnie na tej stronie pojawia się informacja "Dziękujemy za korzystanie z serwisu www
Obecnie nie mamy przygotowanej oferty w naszym serwisie www dla numeru...". W Salonie powiedziano mi, że umowę można już przedłużyć, a słyszałem, że przy przedłużaniu umowy przez internet są jakiś zniżki, więc dlatego zależy mi tak na tym. Dziękuję za odpowiedź.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: szewol »

I ja się zapytam. Ojciec ostatnią (dwuletnią) umowe podpisywał 15.03.2011 (czyli ważna do 15.03.2013). Czy już możemy "walczyć" o przedłużenie?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Krzysiek_Plus »

Quba123 pisze:Tak, i właśnie na tej stronie pojawia się informacja "Dziękujemy za korzystanie z serwisu www
Obecnie nie mamy przygotowanej oferty w naszym serwisie www dla numeru...". W Salonie powiedziano mi, że umowę można już przedłużyć, a słyszałem, że przy przedłużaniu umowy przez internet są jakiś zniżki, więc dlatego zależy mi tak na tym. Dziękuję za odpowiedź.
Proszę prześlij mi swój numer telefon poprzez ten formularz :-)
szewol pisze:I ja się zapytam. Ojciec ostatnią (dwuletnią) umowe podpisywał 15.03.2011 (czyli ważna do 15.03.2013). Czy już możemy "walczyć" o przedłużenie?
tak, jak najbardziej. ;-)


Edit
Quba123 Sprawdź jutro, oferta powinna być już dostępna. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: szewol »

Panie Krzysztofie dzięki za odpowiedź. Jednocześnie mam jeszcze jedno pytanie. Czy przy przedłużaniu umowy z taryfami głosowymi są tylko dostepne telefony, czy zamiast telefonu można dobrać np. tablet?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Krzysiek_Plus »

Tablet w taryfach głosowych jest dostępny tylko w ofercie Oba Ma w zestawie z telefonem.

Samodzielnie tylko przy taryfie Plus Internet. :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: szewol »

OK. Dzieki za info...
salasek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2013, o 16:17

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: salasek »

Witam.

Tato ma zakupiony telefon na abonament na firmę.
Ponieważ za 3 miesiące kończy mu się umowa (i widocznie w związku z tym ktoś z PLUSa musiał się kontaktować z nim) poprosił mnie o zapoznanie się z dostępną ofertą i doradzeniu mu w wyborze.

Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem ofertę dla nowych klientów, a następnie poprzez www.plus.pl/przedluz/ zalogowałem się na konto i sprawdziłem jaka jest oferta ze strony PLUSa.

Pierwsze i główne pytanie : czemu ceny telefonów są wyższe niż dla nowych klientów?
Mam nadzieję, że to przypadek.

Szkoda też, że nie można zmienić "Promocji" - jest dostępna tylko "ROZMOWNA DLA FIRM Z INTERNETEM NA PRÓBĘ DLA STAŁYCH KLIENTÓW". A może jest taka możliwość tylko ja jej jeszcze nie znalazłem? Proszę o doradzenie.

Dlaczego zakres proponowanych telefonów obejmuje obecnie 6 telefonów?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Dominik_Plus »

salasek pisze:Pierwsze i główne pytanie : czemu ceny telefonów są wyższe niż dla nowych klientów?
Mam nadzieję, że to przypadek.
Z założenia telefony w ofercie na przedłużenie nie mogą być droższe niż przy nowej aktywacji. Dlatego to jest pewnie błąd. Podasz przykłady?
salasek pisze:Szkoda też, że nie można zmienić "Promocji" - jest dostępna tylko "ROZMOWNA DLA FIRM Z INTERNETEM NA PRÓBĘ DLA STAŁYCH KLIENTÓW". A może jest taka możliwość tylko ja jej jeszcze nie znalazłem? Proszę o doradzenie.
To jest podstawowa oferta na przedłużenie w sklepie internetowym. Mogą się jeszcze ewentualnie pojawiać oferty "Bez Limitu".
salasek pisze:Dlaczego zakres proponowanych telefonów obejmuje obecnie 6 telefonów?
Przez internet nie ma wszystkich modeli. Są tylko te najpopularniejsze, dostępne aktualnie na magazynie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
salasek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2013, o 16:17

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: salasek »

W taryfie rozmowna dla firm 55
W sklepie internetowym -> na stronie przedluz
Samsung Note II 1299+VAT (1 597,77 zł z VAT) -> 1659,27 zł z VAT
Samsung ACE 2 149 + VAT( 183,27 zł z VAT) -> 207,87 zł z VAT

Czyli przez internet nie można przedłużyć umowy z innymi telefonami niż te zaproponowane? Przy zakupie w sklepie internetowym są lepsze ceny telefonów (Sam jak przechodziłem z MIX PLUS na abonament za Samsunga Galaxy SII zapłaciłem 150 zł taniej niż w salonie PLUSA i do tego chyba jakiś bonus w postaci pakietu minut dostałem).

Czy poprzez rozmowę telefoniczną można otrzymać informacje o cenie innych aparatów telefonicznych? Czy taką rozmowę może przeprowadzić tylko Tato? A może istnieje możliwość przesłania oferty przygotowanej dla tego numery na maila?

Przepraszam, ze tak kombinuję, ale z doświadczenia wiem, że do salonu nie warto się wybierać - korzystną ofertę można tylko otrzymać w sklepie internetowym i czasem od konsultanta podczas rozmowy telefonicznej.
adrianu
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2013, o 17:46

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: adrianu »

Jakiej ofert mogę się spodziewać przedłużając ofertę w taryfie Bez limitu bez telefonu jak dobrze pamiętam
to umowa kończy się w kwietniu. Można się spodziewać jakiś nowych promocji
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Dominik_Plus »

salasek pisze:W taryfie rozmowna dla firm 55
W sklepie internetowym -> na stronie przedluz
Faktycznie to już na pierwszy rzut oka wygląda na błędną cenę. :oops: Zgłosiłem to właśnie odpowiednim osobom. Dzięki za zwrócenie uwagi. ;-)
salasek pisze:Czyli przez internet nie można przedłużyć umowy z innymi telefonami niż te zaproponowane?
Niestety nie ma takiej możliwości.
salasek pisze:Czy poprzez rozmowę telefoniczną można otrzymać informacje o cenie innych aparatów telefonicznych? Czy taką rozmowę może przeprowadzić tylko Tato?
Jeżeli nie jesteś zapisany u nas, jako osoba upoważniona to powinieneś podczas rozmowy mieć przy sobie swojego Tatę.
salasek pisze:A może istnieje możliwość przesłania oferty przygotowanej dla tego numery na maila?
Tak, ale taką dyspozycję można złożyć telefonicznie.

adrianu pisze:Jakiej ofert mogę się spodziewać przedłużając ofertę w taryfie Bez limitu bez telefonu jak dobrze pamiętam
to umowa kończy się w kwietniu. Można się spodziewać jakiś nowych promocji
Zostaw kontakt do siebie na tej stronie. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przedstawi Ci ofertę. :-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Quba123
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2013, o 17:14

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Quba123 »

Dominik_Plus, nie chcę się czepiać, ale moim zdaniem większość tego regulaminu jest błędnie zrobiona. Xperia S i Xperia J również mają większe ceny dla przedłużających :-( W taryfie Rozmowna dla Firm 55 Xperia S kosztuje w sklepie internetowym 859,77 zł, a dla przedłużających 933,57 zł, tak samo z Xperią J, 121,77 zł, a dla przedłużających 146,37 zł :-( Rozumiem pomylić się przy cenie jednego telefonu, ale aż przy tylu? Najgorsze, że zamiast zmniejszyć ceny przedłużającym to zwiększacie nowym klientom. A i nie wiem jak Wy, ale dla mnie podniesienie ceny telefonu o 200 zł nie jest jakąś mega promocją.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Dominik_Plus »

Quba123, dzięki za kolejny sygnał. :oops:
Już go przekazałem go dalej. Będę monitował sprawę.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ